Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

София

... и прави опити да отвлича деца. Темата е пусната в Осиновяване, но тъй като там не влизат голяма част от майките, реших да я пусна и тук. Ако модераторите решат, че е флейм (ли се нарича Embarassed), нека я махнат. Но е добре да бъдем информирани...

Ето и линка.

Сега видях, че е пусната и в Нашите деца. Ако става натрапчива, разкарайте яSmile.
« Последна редакция: сб, 10 мар 2007, 01:35 от Ню »
Цитирай

Дано да не е истина!
Звучи малоумно.
Цитирай

Ужас! И от мен едно "дано да не е вярно"  Peace. Но предвид, че тази вечер от едни храсти ми излезе чисто гол мъж и тръгна да ме гони, онанирайки, честно казано започвам да се притеснявам доста  Sick. Моята случка е от "Цар Борис", тази вечер. Мъжът донякъде съвпада с описанието, но беше здрав към леко пълен като физика. В линка не пише нищо за физиката, а аз не съм сигурна за прическата му, тъй като и двамата потичахме (се моа с високи токове  Mr. Green). Иначе развяваше неккви пирги  Sick... Гадост! Дано да го/ги хванат!
Цитирай

USA

Ужас! Дано поне като са го прибрали да не го пуснат утре пак на свобода да безчинства
Цитирай

София

Ще го оставя на место...мамицата му мръсна #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Цитирай

София

Shocked Shocked Shocked Нямам думи.Дано да не е вярно, но вече така се обърка света, че нищо не ме изненадва  Tired
Цитирай

под голямата лоза

Shocked Пише, че човека е задържан от полицията и, че е психично болен  Sad
Цитирай

При нас съм чувала за жена, пак психично болна, която дърпала деца от ръцете  ooooh!
Да не се случва на никой Praynig
Цитирай

Burgas

Ох, ужас Sick дано на никой не се случва такова нещо Confused
Тоя сигурно или работи за някоя групировка, или е някакъв извратеняк. Дано поне да го затворят в Психиатрията, въпреки че ме съмнява, че скоро пак ще се разхожда на свобода изверга гаден Sad
Цитирай

София

Вярно е, за четвърти случай чета по различни форуми и все същия човек ;(
Цитирай

София

Ужас, егаси психарите..
Цитирай

София

Ето я темата от Нашите деца   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=171053.0
Там става въпрос и за други случаи.
Цитирай

София

Вярно е. Колежка прорева от същото, живее до Дома на децата. Дъщеричката й била в парка с баба си, която звъни на колежката ми по телефона разревана, тя съответно литва като куршум. Оказва се, че някаква луда/не знам, тия в група ли работят или как Rolling Eyes/, започнала да й дърпа детето от ръцете посред бял ден, крещейки, че детето е нейно. Най-ужасното е, че НИКОЙ не се отзовал на писъците на бабата. Дано да ги хванат скоро тия изроди #2gunfire
Цитирай

sofia

Ужас, какво става....кви са тези откачалници?
Дано да не са групичка, която краде дечица, че става страшно, а да са някакви единични случай с психично болни хора.
Незнам ако ми се случи сигурно ще се побъркам. Rolling Eyes Mad
Цитирай

Вярно е. Колежка прорева от същото, живее до Дома на децата. Дъщеричката й била в парка с баба си, която звъни на колежката ми по телефона разревана, тя съответно литва като куршум.

За Двореца на децата ли говориш на бул. Стамболийски? Аз точно на пазара Д. Петков съм чувала за тази откачалка, нападала предимно баби с деца  ooooh!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора