Някакъв откачалник в София се върти...

  • 2 109
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 468
... и прави опити да отвлича деца. Темата е пусната в Осиновяване, но тъй като там не влизат голяма част от майките, реших да я пусна и тук. Ако модераторите решат, че е флейм (ли се нарича Embarassed), нека я махнат. Но е добре да бъдем информирани...

Ето и линка.

Сега видях, че е пусната и в Нашите деца. Ако става натрапчива, разкарайте яSimple Smile.

Последна редакция: сб, 10 мар 2007, 01:35 от Ню

# 1
  • Мнения: 3 423
Дано да не е истина!
Звучи малоумно.

# 2
  • Мнения: 2 759
              Ужас! И от мен едно "дано да не е вярно"  Peace. Но предвид, че тази вечер от едни храсти ми излезе чисто гол мъж и тръгна да ме гони, онанирайки, честно казано започвам да се притеснявам доста  Sick. Моята случка е от "Цар Борис", тази вечер. Мъжът донякъде съвпада с описанието, но беше здрав към леко пълен като физика. В линка не пише нищо за физиката, а аз не съм сигурна за прическата му, тъй като и двамата потичахме (се моа с високи токове  Mr. Green). Иначе развяваше неккви пирги  Sick... Гадост! Дано да го/ги хванат!

# 3
  • Мнения: 4 629
Ужас! Дано поне като са го прибрали да не го пуснат утре пак на свобода да безчинства

# 4
  • Мнения: 508
Ще го оставя на место...мамицата му мръсна #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 5
  • София
  • Мнения: 6 743
 Shocked Shocked Shocked Нямам думи.Дано да не е вярно, но вече така се обърка света, че нищо не ме изненадва  Tired

# 6
  • Мнения: 7 723
 Shocked Пише, че човека е задържан от полицията и, че е психично болен  Sad

# 7
  • Мнения: 7 474
При нас съм чувала за жена, пак психично болна, която дърпала деца от ръцете  ooooh!
Да не се случва на никой Praynig

# 8
  • Мнения: 7 186
Ох, ужас Sick дано на никой не се случва такова нещо Confused
Тоя сигурно или работи за някоя групировка, или е някакъв извратеняк. Дано поне да го затворят в Психиатрията, въпреки че ме съмнява, че скоро пак ще се разхожда на свобода изверга гаден Sad

# 9
  • София
  • Мнения: 1 074
Вярно е, за четвърти случай чета по различни форуми и все същия човек Cry

# 10
  • Мнения: 2 407
Ужас, егаси психарите..

# 11
  • София
  • Мнения: 551
Ето я темата от Нашите деца   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=171053.0
Там става въпрос и за други случаи.

# 12
  • София
  • Мнения: 18 679
Вярно е. Колежка прорева от същото, живее до Дома на децата. Дъщеричката й била в парка с баба си, която звъни на колежката ми по телефона разревана, тя съответно литва като куршум. Оказва се, че някаква луда/не знам, тия в група ли работят или как Rolling Eyes/, започнала да й дърпа детето от ръцете посред бял ден, крещейки, че детето е нейно. Най-ужасното е, че НИКОЙ не се отзовал на писъците на бабата. Дано да ги хванат скоро тия изроди #2gunfire

# 13
  • Мнения: 5 140
Ужас, какво става....кви са тези откачалници?
Дано да не са групичка, която краде дечица, че става страшно, а да са някакви единични случай с психично болни хора.
Незнам ако ми се случи сигурно ще се побъркам. Rolling Eyes Close

# 14
  • Мнения: 7 474
Вярно е. Колежка прорева от същото, живее до Дома на децата. Дъщеричката й била в парка с баба си, която звъни на колежката ми по телефона разревана, тя съответно литва като куршум.

За Двореца на децата ли говориш на бул. Стамболийски? Аз точно на пазара Д. Петков съм чувала за тази откачалка, нападала предимно баби с деца  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт