ДБМ ПАЗАРДЖИК - В АТАКА! III тема

  • 13 418
  • 294
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 529
еееее, ми петък е все пак, края на работната седмица, на никой не му се работи  Laughing
Пък и нали сме суетни жени - да се видим  Embarassed

# 61
  • Мнения: 529
Благодаря, но само толкова ли  Cry
Уф,тия жени само на маса бе, деца нямат ли си????  Crazy

# 62
  • Мнения: 2 577
Във вторник - 15 часа при кмета Бобимин е запазила час.
Трябва да напишем писмо  - ние хубаво ще говорим - ама трябва и да му оставим нещо черно на бяло. Летяща - може ли да се пише по тези бланки, които ни изпратиха?

# 63
  • Мнения: 1 072
Може, но срещата е прекалено скоро.  Confused  Събота и неделя ще помисля малко. Щеше ми се да има повече време за подготовка.

# 64
  • Мнения: 2 577
Е да, но Бобимин вече е запазила час. Ние сега ще отидем да се представим и да поговорим какво може да се направи и дали би съдействал, пък после ще отидем пак. Нека да знаят кои сме.

# 65
  • Мнения: 1 072
Събота и неделя ще бъда в Сф. Ще занеса, каквото сме събрали като протоколи и фактури. Ще взема материали за Движението, които да дадем на срещата в Общината. В събота общо взето ще съм в нета да се подготвям. Ще ми се нещо като проектчета да направм. Но трябва доста да се почете. А вторник е близо. Като напиша нещата синтезирано, ще ги пусна тук в понеделник. Ще трябва да отреагирате бързо и да си кажете мнението до вечерта, за да можем да се представим подобаващо във вторник.

# 66
  • Мнения: 1 072
Тъй като аз ще се върна в неделя вечерта, няма да мога да посрещна Незито в неделя след обяд. Мама Яна има да й дава багаж, но трябва някой да й помогне, защото няма кола. Те ще пристигнат от Брацигово. Значи ще се появят на входа откъм Пещера. Това е по пътя за гарата, там където е надлеза над жп релсите. Някой сети ли се?

# 67
  • Мнения: 2 577
Ок, Летяща - чакаме да видим какво ще измислиш, корекции ако има - правим ги и отиваме. Роси ще ми изпрати подобни такива документии ще напишем писмото. Сега идеята на срещата е да запознаем кмета с дейността ни, да му предложим различни варианти за обща работа и да обсъдим заедно как можем да си бъдем полезни оттук нататък. Конкретни акции за момента е рано да му предложим в готов вид.

# 68
  • Мнения: 2 577
Тъй като аз ще се върна в неделя вечерта, няма да мога да посрещна Незито в неделя след обяд. Мама Яна има да й дава багаж, но трябва някой да й помогне, защото няма кола. Те ще пристигнат от Брацигово. Значи ще се появят на входа откъм Пещера. Това е по пътя за гарата, там където е надлеза над жп релсите. Някой сети ли се?

Аз багажа ще го взема - става въпрос за играчките от Канада. Трябва някой да ги посрещне и да ги докара до вкъщи.

# 69
  • София
  • Мнения: 1 511
Утре тръгваме за Чирпан.  Confused Ще се приберем в неделя вечерта...няма да мога да реагирам за Незито.

# 70
  • Мнения: 529
Аз не съм сигурна,ще говоря със съпруга си тази вечер и утре ще кажа.  Cry

# 71
  • Мнения: 1 938
Аз нямам книжка, а съпругът ми е на работа утре. И аз няма да мога да помогна...
Ето снимките от вчера:
http://snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2412404

# 72
  • Мнения: 2 577
Играчките от Канада ги взех/ описала съм в темата за отчетни какво съм заделила/ - хората бяха така любезни да ги докарат до гаража . Около половин чувал неща заделих, като гледах да има неща за бебетата, подаръци за рождениците от приюта и игри за децата от Лесичово, като отидем да не сме с празни ръце. Нези ми донесе и гърнета - 15бр.
В крайна сметка мъжа ми се жертва и отиде да ги посрещне хората. Той беше на работа, ама какво да ме прави  bouquetКато му кажа, че е за децата и не може да ми откаже. Обаче следващия път другите мъже...

Последна редакция: нд, 18 мар 2007, 22:26 от mama_iana

# 73
  • София
  • Мнения: 1 511
Благодарим на Мъжа ти,че се е жертвал!  Mr. Green   bouquet

# 74
  • Мнения: 2 577
Благодарим на Мъжа ти,че се е жертвал!  Mr. Green   bouquet
Това сега дано не е иронично, че човекът си чака благодарностите! Майките да се стягат Joy
Че иначе втори път няма да има. И без това е постянно в пощата за колети, даже един път носи три кашона и една жена го попита къде  е колетното гише - помисли го за пощальон Joy

Общи условия

Активация на акаунт