Дайте ми щура идея..

  • 2 267
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46
 Grinning Rolling Eyes #Cussing outСмешно ми е,мисля,започвам да се ядосвам.Днес имаме годишнина от сватбата ,6, години. Вече стана обед а моя мъж изобщо май не се сеща. Вече немога да се здържам, а не искам аз първа да казвам. Какво да правя? Дайте някоя щура идея?Винаги се сеща, още рано сутринта, днес какво му става. Sad

Последна редакция: сб, 10 мар 2007, 11:39 от raisa08

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Ами, може да ти е приготвил някаква изненада за довечера човека. И за това да се прави на умряла лисица цял ден.
Пък ако не дай боже е забравил, можеш да го насолиш яко и утре нали.
Не се ядосвай предварително. Пожелавам ти утре да се похвалиш със страхотната изненада която ти е приготвил мъжа ти.

П.П. Честита годишнина.

# 2
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
предио обяд кажи..."А сега да отбележим годишнината с едноминутно мълчание"

# 3
  • Мнения: 1 072
предио обяд кажи..."А сега да отбележим годишнината с едноминутно мълчание"

Сикрет, това от предаването "Умре от любов" ли е?   Joy hahaha hahaha hahaha

Честита годишнина!!!!   bouquet

Избрали сме си ги, ще ги търпим.

# 4
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
стар виц  Wink

или му изсипи манджата в скута и кажи "подарък за годишнината"

# 5
  • Мнения: 46
стар виц  Wink

или му изсипи манджата в скута и кажи "подарък за годишнината"
Това ми хареса. Peace

# 6
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
стар виц  Wink

или му изсипи манджата в скута и кажи "подарък за годишнината"
Това ми хареса. Peace

 Laughing много си сърдита

# 7
  • София
  • Мнения: 18 679
Не го бий. И аз тази година си забравих и двете годишнини - откакто сме заедно и от сватбата. Винаги сме ги празнували. Тази година забравих Rolling Eyes И на мъжа ми не му стана много хубаво, ама...случва се Sad

# 8
  • Мнения: 46
стар виц  Wink

или му изсипи манджата в скута и кажи "подарък за годишнината"
Това ми хареса. Peace
Винаги сме си правили изненади, но с подаръци,вечери,цветя...Но такава интересна изненада не ми е идвала на ум, мисля че доста ще се позабавляваме Mr. Green

# 9
  • Мнения: 4 585
Ние ти честитим: "ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА ОТ СВАТБАТА!"
    Може да е забравил, но да е добър по душа.
Голяма работа - годишнина. Кратно на 365 дни от сватбата. Ако сте преживели високосна година, вече не е и кратно. Дай ми на лични телефона му.

Последна редакция: сб, 10 мар 2007, 12:05 от Wolf

# 10
  • Мнения: 920
Ама милото всеки ден те обича. Какво значение има някакъв си ден от календара.

# 11
  • Мнения: 15 619
Ха ха ха, Едната година той забрави, следващата е мой ред.
Сещам се след дни, че може и след месец. Joy Joy Joy

Честита годишнина!!!
Човекът сигурно иска да те изненада!!!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 12
  • Мнения: 2 492
Като той не се сеща , ти организирай нещо . Запази маса в някое приятно ресторантче , купи му нещо дребно и му кажи , че го каниш на вечеря .
На самата вечеря му кажи какъв е повода и го гледай къв е гузен .
Сто процента ще се реваншира по - късно . Вместо да му се нервираш и да се ядосваш , нека има малко угризения !
Може да декорираш спалнята - чаени свещи , листа от рози по леглото ... и ти в нещо с дантелки .
Направи си го хубаво ... щом той не се е сетил , няма сега да си разваляш празника !

# 13
  • Мнения: 3 674
Като той не се сеща , ти организирай нещо . Запази маса в някое приятно ресторантче , купи му нещо дребно и му кажи , че го каниш на вечеря .
На самата вечеря му кажи какъв е повода и го гледай къв е гузен . Сто процента ще се реваншира по - късно . Вместо да му се нервираш и да се ядосваш , нека има малко угризения !
Може да декорираш спалнята - чаени свещи , листа от рози по леглото ... и ти в нещо с дантелки .
Направи си го хубаво ... щом той не се е сетил , няма сега да си разваляш празника !
Peace .....Mr. Green

Последна редакция: пн, 12 мар 2007, 16:33 от roza66

# 14
  • Мнения: 50
Поздравления за годишнината!    bouquet
При нас мъжо винага забравя, но аз му напомням!А щом искаш щура идея, ето ти и моето предложение: облечи нещо, което да напомня за булчинска одежда-напимер си сложи някакво воалче, което да напомня було!Ако имаш булчинска рокля (и ти става) - облечи нея и си се разхождай така без нищо да коментираш!!!

Общи условия

Активация на акаунт