Коластра...в пети месец...доста е...

  • 499
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 244
Потърсих в библиотеката и назад в архив, но почти нищо не открих, затова предварително се извинявам, ако е обсъждано.

От 2-3 седмици ми текат по няколко капки коластра, даже май не е всеки ден. Тази нощ обаче стана "наводнение", два пъти се събуждам мокра... Знам, че в общи линии е нормално, а това изтичане на по-големи количества може би е и инцидентно, но все пак:
Има ли повод да се притеснявам? Как да почиствам гърдите? Да правя ли опити да "изтисквам" или не е нужно? Всъщност се чудя да не се стигне до някакво запушване?  newsm78
Въобще всичко, което можете да ми кажете по въпроса...

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Нормално е. Нищо не прави. Определено не изстисквай! Няма да има запушване - само почиствай с топла вода сутрин или когато взимаш душ, всичко ще е ОК Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 618
Нормално е. Нищо не прави. Определено не изстисквай! Няма да има запушване - само почиствай с топла вода сутрин или когато взимаш душ, всичко ще е ОК Simple Smile
  Peace
Не се притеснявай, аз бях така от четвърти месец та до края  Hug
Леко бременеене!

# 3
  • София
  • Мнения: 1 368
Нормално е. Нищо не прави. Определено не изстисквай! Няма да има запушване - само почиствай с топла вода сутрин или когато взимаш душ, всичко ще е ОК Simple Smile
  Peace
Не се притеснявай, аз бях така от четвърти месец та до края  Hug
Леко бременеене!
И аз бях така!Както са ти казали мамите,не изтисквай!На мен няколко пъти ми се наложи да слагам лед,защото имах запушване,дори вдигнах Т!Леда тогава много ми помогна.

# 4
  • Мнения: 394
и аз бях така и се разкарвах с подложки в сутиена от 5 мес.

Общи условия

Активация на акаунт