Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 105 отговора

София и на друго място

Търся една гледачка(врачка) намирала се някъде на Македония близо но не знам точно къде. Ако някои има инфо моля да ми помогне. Казват, че всичко познавала.
Нямам проблеми или нещо такова ще отида от любопитство дали наистина е така. Не ходя на такива места само веднъж още като ученичка и сега нещо съм се подпалила по тая, защото всички разправят, че е много добра.
Благодаря за разбирането и моля не ме нападайте! Peace Hug  bouquet  bouquet  bouquet
Цитирай

София и на друго място

явно никой не знае за тази жена Confused
а уж била много известна и опашки от хора имало Rolling Eyes
Цитирай

Къде ли не...

явно никой не знае за тази жена Confused
а уж била много известна и опашки от хора имало Rolling Eyes
Често минавам оттам и опашки от хора за гледачка не съм виждала.
Цитирай

София

Какво ви става бре хора? Найста тема за дирене на врачки, гледачки, нОмероложки...
Цитирай

Къде ли не...

Сигурно е модно наполедък Mr. Green
Цитирай

София

Търся една гледачка(врачка) намирала се някъде на Македония близо но не знам точно къде. Ако някои има инфо моля да ми помогне. Казват, че всичко познавала.
Нямам проблеми или нещо такова ще отида от любопитство дали наистина е така. Не ходя на такива места само веднъж още като ученичка и сега нещо съм се подпалила по тая, защото всички разправят, че е много добра.
Благодаря за разбирането и моля не ме нападайте! Peace Hug  bouquet  bouquet  bouquet
Районът ми е добре познат, но ни най-малкия знак за гледачка не съм виждала.
Ако ми дадеш по-конкретен адрес-мога да помогна. Hug
Цитирай

София

То ако толкоз много хора ходеха при нея,дали нямаше и адрес да ти кажат newsm78
Или не помнят къде са ходели Rolling Eyes
Цитирай

София

Близо до Македония казваш. Да не е Ванга  newsm78 Ама си закъсняла с няколко години.

Шегувам се, сори. Не мога да ти помогна.
Цитирай

sofia

Много интересно, наистина  Rolling Eyes. Тези всички дето ти разправят за въпросната гледачка, че е много добра що не ти кажат и къде да я намериш  newsm78.
офф: не те нападам, просто ми е любопитно
Цитирай

София и на друго място

Сега ще ви кажа всичко - при въпросната гледачка ходи една приателка на свекито и тя й е казала, че е много добра, и т.н и че много хора ходят при нея. И сега съм й казала да вземе телефон, адрес и всичко, но чак другата седмица щяла да се среща и да ми даде кординатите, но... Rolling Eyes свекито е от хората които много много не обичат да ходят и надали ще ми даде кординатите. Аз много я моля но ще видим Praynig.
Та ако някой знае моля да сподели!!!
Цитирай

Мислех, че търсите детегледачка.
Пък то сте имали повреда в чипа.
Сори, не мога да ви помогна.
Цитирай

Мине не мине два три дни и току се пръква нова тема.
Търся гледачка, която познава миналото. Живее в Пловдив, до фурната.
Крайно време е гледачките да си направят регистър.
Или по-добре форум с теми.
Гледачки, познаващи миналото.
Гледачки, познаващи настоящето.
Гледачки, познаващи бъдещето.
Откраднати вещи.
Болни - при кой лекар да отидат.

Всичко е предсказано във фантастиката. Това, че знаете бъдещето, нищо няма да ви помогне. "Звездните дневници на Йон Тихи". Човекът за две седмици не можа да завие болт и гайка.
« Последна редакция: нд, 11 мар 2007, 20:55 от Wolf »
Цитирай

София /Абсурдистан

Аз пък търся координатите на Момера Пенчева поради здравословен проблем, от който традиционната медицина вдигна ръце. И независимо от това, кой какво смята, аз мисля, че още ми е рано да умирам. Казаха ми, че последно е приемала в Стара Загора. Ако някой нещо знае по въпроса, моля да се включи. Ще ви бъда много благодарна.
Цитирай

София и на друго място

Az ne q znam tazi jena deto lekuwa zdrawoslowni problemi, no vse pak se nadiavam niakoi da znae za tazi deto pitam Peace
Naistina triabva da se sortirat gleda4kite  Mr. Green
Цитирай

Naistina triabva da se sortirat gleda4kite  Mr. Green

и бой, бой...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 105 отговора