Кога вземаме детето от детско заведение?

  • 4 013
  • 83
  •   1
Отговори

Анкета

Прибирам детенце от градината/яслата между:

Опции:

  • Мнения: 532
Въпросът ми е: Кога взимате детенце от градината? Когато аз отида да ги взема в 5, те винаги са последни останали.
Благодаря, че гласувахте.


Благодаря на bg-mamma, че профилът ми е отново активиран!   bouquet Така и не разбрах причината, поради която не можах да го направя дълго време.

Последна редакция: сб, 10 мар 2007, 14:49 от wright

# 1
  • София
  • Мнения: 981
Взимам Криси обикновено след 5 ч. и ако са навън винаги пищи, че не иска да си тръгва.  Чакам поне по половин час докато и другите деца ги вземат.
Васи още не ходи на детска градина.

# 2
  • Мнения: 8 505
Различно,но най-често между 17.00 и 17.30ч.И в 18ч да я взема,пак няма да е последна.

# 3
  • Мнения: 2 657
Гласувах с втора опция Wink
но има дни когато го взимам и по-рано,а два пъти ми се наложи да го взема последен Confused

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
обикновено между 4,30-5ч и сме от първите,но мога да си го позволя понеже не работя.Незнам при вас как в 5ч се взимате от последните?!

# 5
  • Варна
  • Мнения: 6 848
Между 18 и 19 часа, рядко е последна но от цялата градина/9 групи/ след 18 часа остават максимум 6-7 деца.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 688
Взимам го към 4и нещо,но все още не ходя на работа.Като започна незнам как ще смогвам с взимането,и аз винаги съм се чудела как така и дечицата в наща ясла ги взимат все рано,тези родители не работят ли:)
Всъщност доста пъти съм виждала баби или детегледачките на децата да идват и може би това е обяснението

# 7
  • Варна
  • Мнения: 2 385
Обикновено към 17, но сега имам доста работа в офиса и гледам да е най-късно към 17.30-17.40. Никога не е последна, но тя изпитва ужас, че могат да я заведат в дежурна група.

# 8
  • Мнения: 2 657
обикновено между 4,30-5ч и сме от първите,но мога да си го позволя понеже не работя.Незнам при вас как в 5ч се взимате от последните?!

Не става въпрос за 17ч,а за 18

# 9
  • Мнения: 532
Йо, когато аз отида в 17 ч. децата ми са последни. Още, когато ги записвах, директорката ясно ми каза, че до 16,30 всички деца са взети. Аз започвам друга работа и не мога да отида по-рано от 18,15 да ги взема. Самите деца не се притесняват, нито плачат, че са единствените, но аз се опасявам, че госпожите няма да са очаровани, защото след нас веднага си тръгват.
Мога да организирам някой да ги взема, но защо, ако самото заведение е с достатъчно дълго работно време и аз не зная до кога  newsm78

# 10
  • Мнения: 2 818
Взимам я в 4, но 2 дни от седмицата по-късно, че имат английски. Сега, когато времето се рахубавява ги изкарват навън и следобед и тя самата иска да я оставя да си поиграе... така, че вероятно понататък ще я взимам към 17ч.

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
обикновено между 4,30-5ч и сме от първите,но мога да си го позволя понеже не работя.Незнам при вас как в 5ч се взимате от последните?!

Не става въпрос за 17ч,а за 18
аз мисля,че мога да чета
Въпросът ми е: Кога взимате детенце от градината? Когато аз отида да ги взема в 5, те винаги са последни останали.

# 12
  • Мнения: 1 520
между 5 и 5.30. Това време групата ни се опразва. Grinning

# 13
  • София
  • Мнения: 1 808
Между 18 и 18.15 и винаги е подюследна. Не знам как успявате по-рано...  В повечето фирми работното време е до 18 и при всички положения има 5 мин път... Не мога да си го обясня... Не работите ли, бе, хора??? newsm78 newsm78 Cry Cry

# 14
  • Мнения: 532
Между 18 и 18.15 и винаги е подюследна. Не знам как успявате по-рано...  В повечето фирми работното време е до 18 и при всички положения има 5 мин път... Не мога да си го обясня... Не работите ли, бе, хора??? newsm78 newsm78 Cry Cry

И аз точно затова питам, но може би повечето разчитат на баби и по-големите си деца, поне такива са ми наблюденията. За съжаление нашата баба е далеч, а не искам да ангажирам по-големите, нали и те трябва да учат  Cry

Общи условия

Активация на акаунт