Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Мили мами, дайте съвет от къде да купуваме пюрета /може и на едро/ - плодови и зеленчукови. Ние живеем в центъра и тук нямо под 2 лв.
Цитирай

София

Кажи каква марка търсиш и ще те упътим, къде са по-евтини.
Цитирай

София

В Хит са евтини и има избор. В Кауфланд също.
Цитирай

София

В големите супермаркети, в Метро....
Цитирай

София

В Хит и Метро са най-евтини.
Цитирай

София

В Метро по принцип са по-евтини от Хит, на затова пък в Хит има много голям избор.  При всички положения цените са за предпочитане пред тези на кварталното ни магазинче на Патриарха Smile.
Цитирай

София

В Метро по принцип са по-евтини от Хит, на затова пък в Хит има много голям избор.  При всички положения цените са за предпочитане пред тези на кварталното ни магазинче на Патриарха Smile.

не знам за кои пюрета точно става дума, но...

малките пюрета на Хип:

в Хит Младост и Люлин са по 1,79, има 6-7 вида
в кварталното ви магазинче на Патриарха (сигурно става дума за Бъгс Бъни?) - 1,80 и има всички видове.

за 1 стотинка разлика в цената...
Цитирай

София

аз си поръчвам от папагал онлайн и са на цените в била даже и по евтино в зависимост от марката и съм доволна
Цитирай

там, където е сърцето

Кауфланд
Цитирай

Сф

ХИПП- 130г:
В Метро са по 1.65лв, но се продават по 3бр. (поне преди известно време бяха така). На същата цена ги има в един склад в Люлин, но си е ходене до там.
В Билла- 1.79лв
 Peace
Цитирай

София

Много  благодаря на всички, които ми отговориха. Наистина  от споменатите най-близо ми е магазина на "Патриарха". Около нас / ок. Народния театър/ има само в една верига аптеки.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.