Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора
Много ви моля да ми кажете нещо ефикасно при силни болки в бъбреците. Днес и утре ми е невъзможно да отида на лекар. Имам малко дете а съпругът ми е в провинцията. Моля ви помогнете ми че направо ще умра
Цитирай

Пловдив

Билки-действат прочистващо на момента, има специални за бъбречни страдания (така се казват де), на проф. Ламбрев билковата серия, струва стотинки. Може и Царевична коса - пак са билки.
От обезболяващите - Но Шпа, но предполагам, ще ти дойде слабичко, ако болките са много силни.
Така или иначе, трябва да скокнеш до аптека - и там да попиташ, те ще ти препоръчат нещо за кризата.
Цитирай

Бусколизин, аналгин и но-шпа, редувай ги!
Цитирай

Съвета ми е да не оставаш сама или поне да си осигуриш някой, който при нужда бързо да дойде. Стискам палци да отмине кризата само с болкоуспокояващи.  Praynig
Цитирай

спазмалгон,бусколизин и но-шпа.ако имаш криза-бият инжекция-би-профенид.поне така лекуваха мъжа ми преди два дни...
Цитирай

Пловдив

Бусколизин, аналгин и но-шпа, редувай ги!
Съгласен само , че не ги редувай , а ги взимай наведнъж и много вода и да ти е яко дупето.Ако постъпиш в отделение е по добре щото правят много мощни коктейли през банка.
Съчуствам ти!
Цитирай

Бургас

В момента и аз съм с бъбречна криза.Пия "Профенид" и "Роватинекс"/предизвиква често уриниране/ и много вода.При неудържими болки можете да вземете "Аулин" или "Спазмалгон".Успех!
Цитирай

Най-добре отиди на лекар да те виде.Намери някоя приятелка или комшийка да остане с детето и бягай на доктор.
И аз съм имала бъбречни кризи и знам колко много боли,напълно ти съчуствам.Дано бързо да се оправиш.
Цитирай

Somewhere I Belong

Най-добре е инж. Спазмалгон, Папаверин, Но шпа, Бусколизин, Аналгин. Избери си 2-3 и заедно, в различни спринцовки. Хубаво е и аулин.
Цитирай

Plovdiv->Toronto

Папаверин и алкозин, заедно в една спринцовка.
Ама ти не си казала какво имаш подръка  Mr. Green, значи, вземи каквото имаш, за два часа ще премине  Peace ...
Цитирай

там, където е сърцето

Аулин, Ацефеин, но-шпа, бускулизин
Цитирай

ВАРНА , Владисливово

kagetemi .vasheto mnenie za doc.Bliznakova vav Varna
Цитирай
Здравейте, днес съм значително по добре, продължава да ме боли но кризата отмина (поне така си мисля). През ноща почти не съм спала, на два пъти повръщах, и като че ли след това ми олекна доста. Сега съм горе долу добре, боли ме когато си поема въздух и ако дълго време стоя в една поза. Пия чай за бъбреци. Благодаря на всички който се отзовахте в този наистина труден момент.
Цитирай

Peace
Цитирай

варна

kagetemi .vasheto mnenie za doc.Bliznakova vav Varna
Здравей, сега в момента водя детето си при нея вече втори месец... Страшно съм доволна , много ми помогна тая жена... Ако искаш подробности пиши ми на лични...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора