Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 10 март 2007, 20:40 ч.

Бургас,морето и неговите готини мами

• 728
  • 10
  •   1
Отговори
  • на брега
Така   ,,,,,,, каква е тази работа .Позволявам си да започна тази нова тема ,защото са заключили останалите .

# 1
  • на брега
Мисля че 2 теми са добре -една за настоящи и една за бъдещи мамита .Все пак ни вълнуват различни неща .Модераторите ,моля ви  #Cussing out намесисе някаква зелена мамба от стара загора и хоп -заключване .Каква е тази дискриминация . #2gunfire #2gunfire

# 2
  • UK
а така  Naughty

# 3
Темата  раждането в Бургаска болница?  вървеше чудесно защо е под ключ? Thinking

# 4
  • Burgas, Bulgaria
Момичета Зелената мамаба е модератор.
Мисля че ще можем да си изпросим да не ни заключат тази тема.Просто наистина ни трябва и втора щото другата е на мамите с дечица те обсъждат съвсем други неща.
Даже ако ми позволите де ще предложа ако им пречат нашите теми-другите дето ги заключиха да ги изтрият и да ни оставят тази само.Ако не сте съгласни с мен пишете да не направя някоя беля без да искам.
оставете ни една бе хора моляви се аз без тия теми ще се побъркам

# 5
  • на брега
mama21- и така ........ я да си продължим с повече достойнство .И да е модератор ,кво да не е единствена .Искам да видя черно на бяло кой град колко теми може да има ,а?
Замалко да ми развали настроението ,но не успя. Laughing
Гледахте ли днес в "Такъв е животът " по БТВ  за бебоците ,аз през цялото време ревах. Cry
Днес се теглих и съм качила  2 кг. и ужасно ми се яде само тестяно ,ако продължавам живот и здраве  така с тия банички може и 20 да лепна.

# 6
  • Стара Загора
Внимавайте с нападките към Модератори...!!! Най-сериозно ви го казвам и без грам желание да се заяждам с вас...
Спазването на Правилата в този форум е силно желателно... В случая, с няколкото теми за Бургас... Вие нарушавате Правилата... Модератор е преценил, че трябва трите теми да се заключат и да остане само една...
Преценката на МОДЕРАТОР е над вашата и ако не сте съгласни с нея...
Единствената ви възможност е да информирате АДМИНИСТРАТОР...
Ако не сте разбрали... Администратори на този форум са Mamma, Tatti и T3-M4...
Първите двама са и собственици на този сайт и форум... Те са създали и Правилата... Включително и за Отчетните теми... Ние, Модераторите наблюдаваме спазването им...
Пак ви повтарям, въздържайте се от всякакви квалификации... Особено обидни...

# 7
  • на 3 градуса от адът
Внимавайте с нападките към Модератори...!!! Най-сериозно ви го казвам и без грам желание да се заяждам с вас...
Спазването на Правилата в този форум е силно желателно... В случая, с няколкото теми за Бургас... Вие нарушавате Правилата... Модератор е преценил, че трябва трите теми да се заключат и да остане само една...
Преценката на МОДЕРАТОР е над вашата и ако не сте съгласни с нея...
Единствената ви възможност е да информирате АДМИНИСТРАТОР...
Ако не сте разбрали... Администратори на този форум са Mamma, Tatti и T3-M4...

Първите двама са и собственици на този сайт и форум... Те са създали и Правилата... Включително и за Отчетните теми... Ние, Модераторите наблюдаваме спазването им...
Пак ви повтарям, въздържайте се от всякакви квалификации... Особено обидни...

а защо не сте ги обединили  newsm78 newsm78 newsm78
а сте ги заключили?????
така щеше да ви е по лесно, НАЛИ -> и недоволни нямаше да има
а и не виждам някой да е  нападал модераторите
все пак и те са хора и те грешат
НАЛИ ?

Последна редакция: сб, 10 мар 2007, 22:41 от ANGYA

# 8
  • Стара Загора
Защото има нова тема за Бургас... Ето тази...
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=171707.0;all
Обединяването на всички ЧЕТИРИ теми щеше да направи една голяма тема от 19 страници...
Което също е в противоречие с Правилата за Отчетните форуми...
Затова е оставена ЕДНА тема...

# 9
  • Стара Загора
Тази някаква си Зелена мамба драги потребители е модератор.
Пищови и разни други гневни емотиконки моля да минат в ляво.
Внимавайте и с обидите моля. Не съм сложена тук за да търпя нападки спазвайки правилата на форумите.
ANGYA човек съм и греша...и когато сгреша си признавам но в случая няма какво да се извинявам.

# 10
  • Стара Загора
Нарушение на Правилата НОМЕР ЕДНО - четири бургаски теми...

Нарушение на Правилата НОМЕР ДВЕ...
Цитат
Айде Стара Загора Си гледайте вашите теми и не давайте акъл, където не ви е работа!

Нарушение на Правилата НОМЕР ТРИ...
Цитат
намесисе някаква зелена мамба от стара загора и хоп -заключване .Каква е тази дискриминация

Нарушение на Правилата НОМЕР ЧЕТИРИ...
Цитат
И да е модератор ,кво да не е единствена .Искам да видя черно на бяло кой град колко теми може да има ,а?

Има ли нужда да цитирам повече...?

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт