Най-удобна количка

  • 2 098
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 451
да е лека и да има напълно легнало положение, другото е въпрос на вкус и знам ли- по-индивидуално

# 31
  • Мнения: 6 164
1. Големите гуми помагат на количката да се движи със съвсем леко побутване, без да се налага наистина да я буташ и да се мориш, също през дупки, бордюри и т.н. преминаваш с лекота, без да тикаш, вдигаш и да се натягаш на дръжката.
2. Леката количка е за предпочитане, за съжаление големите гуми и количка под 10 кг е несъвместимо понятие, тъй че до 10-12-13 е приемливо, но не повече.
3. Въртящите гуми са улеснение. Моята само това няма и съм й свикнала, но определено понякога се нервя яко.
4. Голям кош под количката също ще ти е от полза, да го тъпчеш, вместо да мъкнеш ти якета, ранички, покупки дори.
Дотук с улесненията за теб  Wink сега за бебето:
5. Легналото положение е задължително.
6. Дълбок гюрук също - да се дърпа хууубаво напред и да пази от слънце и вятър. Дори да забравиш дъждобрана, това е достатъчно, особено ако си имаш и зимно чувалче.
7. 5-точковият колан е добре, ако е по-буйно детето. Някои деца седят кротко в количките и майките им никога не се е налагало да ги връзват, но Крис се изправя прав вътре и трябва да е вързан. За съжаление нашият колан е 3-точков - от двете страни на кръста има колани и м/у краката. Нищо не го спира да се изправи. 5-точковите имат още 2, които минават и през раменете като раница и пречи да се изправи нагоре.
Друго съществено не се сещам. Другото си е вече екстра или глезотия. Намирам тези за най-важните неща.
Успех с пазаруването! Peace

# 32
  • Мнения: 750
За мен най-удобната коли4ка е на Chicco TRIO S3 Peace!Верно...цената е 1 220 лева,но е най комфортната коли4ка която съм виждала!много ми е удобна,има 2 варианта за кош,тежи само 10 кг. а бебека спи като принцеса Grinning!

# 33
  • Мнения: 341
И аз мога да ти кажа коя да не си купуваш chicco S3 ,от личен опит летния вариянт зее отвсякъде,реголирането на нивото не е да хванеш облигалката и да я повдигнеш а трябва да опъваш едни колани.много ме ме е яд ,че  аз като търсих количка  не се порових предварително,да знам какво ми трябва ,а  не  да купувам без да гледам.Затова се вслушай в съветите тук за избора на количка ще са ти полезни.

# 34
  • Мнения: 437
Ето я моята количка: http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=2742
Много съм доволна. Здрава, маневрена, става и на летен вариант като се махне коша.

# 35
  • София
  • Мнения: 44 092
ами гледаш мн колички буташ ги и така Simple Smile гледаш да е лека, да има голям кош, завиващи колела, да ти се събира в асансьора. Хубав сенник също е важно, пълно легнало положение...широка и дълга.

# 36
  • Мнения: 1 264
Мисля, че са вече си получила отговор на въпроса. Аз съм с Чиполино Пуки. http://www.tweety-bg.com/product_info.php?products_id=63
Недостатъците са:
- дръжката не се върти - когато духа вятър например, не мога просто да обърна дръжките и да го бутам, затова пък ползавм дъждобран.
- няма дъждобран към количката (купих за друг модел, които ми върши работа)
- не е цяла дръжката, а когато Калоян ревне да го взема на ръце, изобщо не мога да бутам количката - невъзможно е просто.

# 37
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
За мен най- важно е да е лека и маневрена.
18 кг е ужасно, ужасно много! Моята е Chicco Pick Up- 9 кг.

Последна редакция: нд, 11 мар 2007, 23:06 от Мериа

# 38
  • Мнения: 463
Ето я и моята. Удобна ми е отделно  с ъс зимен и летен кош. Аз си я харесвам.Има чудесни амортисъори, единствения недостатък е, че дръжката не може да се обръща, а коша се обръща спрямо дръжката. Но пък самата дръжка е с няколко нива / тати е много висок, а аз доста нисичка, та така можем да я караме и двамата/.Купих я от магазин "Штъркел" на "Стамболийски", цена 224 лв.
http://www.shtarkel.com/m4.html

# 39
  • Мнения: 394
1. Големите гуми помагат на количката да се движи със съвсем леко побутване, без да се налага наистина да я буташ и да се мориш, също през дупки, бордюри и т.н. преминаваш с лекота, без да тикаш, вдигаш и да се натягаш на дръжката.
2. Леката количка е за предпочитане, за съжаление големите гуми и количка под 10 кг е несъвместимо понятие, тъй че до 10-12-13 е приемливо, но не повече.
3. Въртящите гуми са улеснение. Моята само това няма и съм й свикнала, но определено понякога се нервя яко.
4. Голям кош под количката също ще ти е от полза, да го тъпчеш, вместо да мъкнеш ти якета, ранички, покупки дори.
Дотук с улесненията за теб  Wink сега за бебето:
5. Легналото положение е задължително.
6. Дълбок гюрук също - да се дърпа хууубаво напред и да пази от слънце и вятър. Дори да забравиш дъждобрана, това е достатъчно, особено ако си имаш и зимно чувалче.
7. 5-точковият колан е добре, ако е по-буйно детето. Някои деца седят кротко в количките и майките им никога не се е налагало да ги връзват, но Крис се изправя прав вътре и трябва да е вързан. За съжаление нашият колан е 3-точков - от двете страни на кръста има колани и м/у краката. Нищо не го спира да се изправи. 5-точковите имат още 2, които минават и през раменете като раница и пречи да се изправи нагоре.
Друго съществено не се сещам. Другото си е вече екстра или глезотия. Намирам тези за най-важните неща.
Успех с пазаруването! Peace

това за мен това е също идеалната количка, мag england принцес отговаря на условията почти напълно. гумите са големи, има и вариант с въртящи се предни гуми и с помпащи се гуми; количката е ДЕВЕТ килограма и си я мъкна надолу - нагоре по стълбите непрекъснато. по отношение на проходимостта е като малкия танк на Грюбер и наистина ми е лесно да я бутам. коша за багаж не е от най големите, но ми стига, поставен е на високо, така че не го цапам непрекъснато.  коша за бебето е трипозиционен и става и за новородено, а аз си взех и едно портбебе за допълнителна защита на бебето от студа. виж гюрука не е много дълбок, но зимното покривало може да се вдигне и до гюрука. колана е 5-точков.дръжката се върти и има амортисьори.  единственото, което не ми харесва е, че не е много компактна. не се побира в по-малки багажници, не може да мине през вратата на терасата,всичко останало ми харесва.
чудех се дали да не си взема такава като на РИДИК също е много добра.

Последна редакция: нд, 11 мар 2007, 22:47 от Melaniya

# 40
  • Мнения: 3 219
и моята е Маг Инглад принцес ,доволна съм ,но наистина не е компактна за прибиране в багажник.За моята кола се налага да свалям и задните седалки,добре ,че возя само децата.Но за лятото имам друга -летен модел

# 41
  • varna
  • Мнения: 1 012
купих си peg perego http://www.family-bg.com/catalog/prX_2361.htm
комбинирана и става и за новоредено-дръжката не се обръща ,но за сметка на това сенника се обръща и става същото,виждам от линийката ти че ще раждаш лятото-такаче не ти трябва-зимен кош за новородено.

# 42
  • Мнения: 3 457
купих си peg perego http://www.family-bg.com/catalog/prX_2361.htm
комбинирана и става и за новоредено-дръжката не се обръща ,но за сметка на това сенника се обръща и става същото,виждам от линийката ти че ще раждаш лятото-такаче не ти трябва-зимен кош за новородено.
направила си перфетния избор-все още я има налична по -другите магазини,иначе на края на месеца пак Peace

# 43
  • до канала
  • Мнения: 518
ох дано някой производител да прочете всички тези изисквания че най-накрая да я измислят тази идеална и удобна количка!!! Mr. Green

# 44
  • Мнения: 3 457
да бе да се допитат до нас -веднага ще им кажем Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт