Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

някъде под слънцето

Здравейте дами! Някой може ли да ме светне, за какво се използва катранения сапун?
Цитирай

далече от морето

аз съм ползвала за акне.смърди ужасно.изкъпах се 2 пъти и не издържах,щом околните ме намирисваха...
не помогна,не че за 2 пъти ще си проличи,ама не усетих нищо
 Peace
Цитирай

Русе

Аз си миех ръцете с такъв, защото имам екзема, но наистина вони много гадно!
Цитирай

у нас

Имам някакви бледи спомени от моето дество че е против пърхут.То тогава нямаше и много шампоани.
Цитирай

някъде под слънцето

Имам някакви бледи спомени от моето дество че е против пърхут.То тогава нямаше и много шампоани.

Тъкмо щях да питам дали става за коса и кааво прави с нея Smile/ за шампоана знам/
Цитирай

Добре е за кожата във всякакъв аспект - при пърхут, екземи, гъбички, ама миризмата му трудно се търпи. Ако друго не помага, може да се опита, много е ефективен, стига да се изтърпи вонята.
Цитирай

Белгия/София

За кучета и котки  Mr. Green
Цитирай

далече от морето

ама и те като го надушат ще избягат  Mr. Green
Цитирай

Шампоана на котката май е с катран - против бълхи. За хората  newsm78 нямам идея за какво може да е.
Цитирай

BE, 2260

За пърхУт Smile А на мен не ми мирише гадно, свиква се
Цитирай

За пърхУта може да се ползва оцет  Peace мирише само ако завали дъжд и косата се намокри  Whistling
Цитирай

На мен винаги ми се появява пърхут, когато се боядисам.  Sad Взема и това да пробвам...
Цитирай

София

С такъв сапун къпеме кучето.  Mr. Green Смърди ужасно, но козината му става страхотна и лесна за разресване  Crazy
Цитирай

Мия си лицето с катранен сапун всеки ден против черни точки, но съчетавам с парна баня и маска с хума.
Цитирай

Варна

Не помогна особено на пърхута ми, но косата става ужасна - твърда и суха, като тел! С миризмата се свиква, стига да има положителен ефект Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора