ВМ-НВХ Ям мазно в изобилие-отслабвам без усилие 12 част

  • 16 339
  • 376
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 280
Ей ма Доня Пинкита,пак няма да съм на работа...преквалифицирала съм се в доктор и мед,сестра едновременно...Тъкмо 4етох темата за ролерите,и се сетих,4е ако си ги обуя може и по бързо да дефилирам между стаите с термометъра в ръка и лекарствата в другата..Брей 4 дни се скапах..и психи4ески и физи4ески..не му се види края,тук някакъв вирус наред ги е подкарал...С килата съм в напредък,назад де...67 ковнах,и продължавам...Мале ако сваля още 10, ще се кандидатирам за Мис Дрис.. Дано днес да мога да ида до фитнеса, малко да положа телесата по местата...някой грам да разкарам.Хайди пак шъ намина,дано не са ме изхвърлили ве4е от работа,с тия мои отсъствия...4е слаба и безработна ,а?Лошо ще да е...

# 16
  • Мнения: 1 280
Ама стига сте спали де,кое време стана? Стоя тук и 4акам сериала да започва,а то и реклами не пускат...Я да чуя как днес ви е започнал деня?

# 17
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Аз днес съм примерна и изпълнителна - не закусвах, щото още ми натежава от съботно-неделното плюскане  Twisted Evil На обях хапнах пилешка супа и 1 кюффте. Вече се въздържам и не си поръчвам биричка с обяда  bowuu само вечер не мога да устоя на най-голямата ми слабост..  beer

# 18
  • Мнения: 1 280
Взех да се тревожа за главните артисти..цял ден де са?Ко праят? Нъл не плюшът някъди фафли и банбони? Аз днес съм пак в нас..казах ви ве4и,и ше наблюдавам какви резили и похвали вървят тук! хай отивам да смотам едно грапе,4е цяла сутрин кафя и вода...а ще требе и да се лапка нещо по сириозну. Нали ви казах,4е съм 67? 4е то аз на кой ли не казах тази сутрин...глей ма ква съм кифла заспала....Леле,като казах Кифла....божке от 4 години не съм яла кифла...от как съм тук...и пак голяма гъзята...ц..ц...

# 19
Мне-никаков вафли, днес съм много оскъден за манжата, просто нямам хич време-прайм ДДСто и то хиляди мацаници излизат,докат ги натъкмим. Освен туй си сварих яйца и ги забрайх у нас тая заран-ма то пък не остана хич време за тях. Тая вечер съм курсен, много ме болят очите, в туй слънце днес на обяд са чувсвах кат слепец-ужас и сълзи ми потекоха, още не са ми са свили зениците
Пинки браво за килата-ма после кат мине зора покрай малката да не са отпприщиш да ядеш и покачиш
Аз нали не моа си вляза с нейма и за туй не ща да пишем докат съм на работа-ко стана, тъй не разбраф, ай до после Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 1 280
Няма да ям кът мине зора,сега Пиклата стана,по-добре е,ама как да вярвам като и на 39,3  Ц  ми вика:Много съм добре,нищо ми няма.. Поне тази температура да спре,4е да ида да бачкам,4е ще ме изгонят ве4и с тез проблемации мойте. Да ти кажа Тон4е,нахъззила съм се наново,ве4е шкембята  не е толкоз голям,пак голям ма не кът преди...Днес да ида да поплувам,и да поспортувам,мъжо като дойде да предам щафетата...за туй си ме4тая ...

# 21
  • София
  • Мнения: 6 794
Pinkito, хади да оздравявати вечи,амаха  Crossing Arms.
Аз днес:
2 сварени яйца
1консерва сардини в дом сос -100гр,1/4 кофичка сметана Роса
2 кафета, 1 зелен чай, довечера кюфтаци от чисто месо /свинско/телешко/;

# 22
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Уффф добре че си качих снимките, щото вече забравих че съм била в отпуска.
Пикито - айде да се оправя детИто вече . Аз хич не го любя слабаеене заради болно детенце  Cry Ама и децата има голям живец при температура- я аз да съм нейната... ще се чудя къде да положа. Оздравявайте  Hug
Днес - лен, трици и мляко
после - сметанка -60гр, майонеза 1 гооляма лъжица и кибритена кутийка сиренце ( беше ми премаляло  Confused )
Обяд - страхотно телешко със спанак
Още съм не гладен - ще е сигур салата с тон вечерята.

Кой каза бира  Mr. Green

# 23
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
И аз днес се отчитам:
Заранта- две яйца варени; кафе с мляко
после- орехи сурови;
обяд- пил. филе с гъби;
вечеря- пак ще е вчерашната магданозена супа и малко бутче

# 24
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Ехоу Party-днес избягах от курса-никак, ама никак не ми се ходеше-пък и още не мога да повярвам че се засякохме-егати мазаницата, туй фирма с филиали си е невероятно бедствие Twisted Evil Днес е ден за почивка-няма гири,няма бири, нито тайбо нито бомбо-сичко режимно,даже вече се навечерях

Ето сметки и манжи

Закуска-кис.мляко 200гр+2л.лен
Обяд-цедено мляко Роса-370гр+180гр краставица+30гр сметана
Вечеря-пил.пържола 200гр+100гр марулкен лист+25гр кашкавале+3л.майнез+1стръкче пресен лук+50гр сушеница, малко орехи-10гр-пууу то голяма вечеря съм ударила бре-напрао съм са пръснала да ям,пак не са разпределих както тряба Crazy

1274/65%мазно/5%въгл(14гр)30%белтък

Мисля че навлизам в предциклопния период-щото се усещам подуващ се и разтягащ се циклоп, мисля че нещо дразнителност се появява в поведението ми-а може просто тъй да ми се струва, както и ежемесечната пъпка на гърба ми вече се е оформила-мдда туй ще е, ще съм цикличен в идните 7-10 дни
Гледам добре редите манжата, бравос-радост-продълженост Laughing
Хайди после пак Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 1 280
Да са живи и здрави българските антибиотици ! Детито е по-добре,и аз се усещам,4е ми се приспива,явно се отпускам след екшъна.баси много гадна работа някой да е болен,за другите не се тръшкам,ама за децата..само като кажат,4е нещо не е как трябва и аз ти4ам в кабинета../00/...От4ет до сега:
Закуска- 1 грапе,1 малко кис, млекце с трици и лен,1  кафе с 5 капки сметанка,без захар-яасно е това.
10,00  - 2 ягодки и 4 зърна грозде,дето хи4 не е за диета ама..са 4 зърна.
Обяд- на Тон4ето двете сварени яйца ,дето ги забрави сутринта+ салатка
За ве4еря риба Тон 80 гр,салатка и нещо още трябва да вмъкна,ще го донатъкмя,4е още не съм ги смятала във Фитдея...
Дове4ера- в залата и на плуване 
Хай да ида да поспя малко,4е и 4истене ме 4ака,цялата къща още мирише на оцет от тия компреси...бляк,4е гадория,Оцета все го свързвам с компреси когато някой има температура..

# 26
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Ядох риба - пържена, ама малко - мноооого вкусно - иларийка  Heart Eyes и голяма купа зелена салата

Айде до утре  Hug

( отивам да видя 4 си съпруг  Joy Joy Joy )

# 27
  • Мнения: 1 280
ОО,Росенце,издаде тайната на бързото си слабеене...мотивацията се крие в пове4ето съпрузи! Сега разбраф ! Хубаво нещо са мъжете...ние имаме нужда  и от развл4ения....нали? Ох,ама това не е по темата беееееееее..аз нещо се  увлякох....Ядох от салатата дето Тонимир си я прави,с майонез и къри...е,много е вкусно,ама после се чувствам много наяла се...може би защото по принцип не яям 4есто майонез?

# 28
  • Мнения: 2 897
Реших и аз да споделям какво ям, уж като е черно на бяло е по-страшно.

09.00 кафе с мляко и чай с мляко
13.00 консерва скумрия в доматен сос
16.00 2 яйца; 2 кренвирша; броколи, карфиол и моркови задушени
18.00 кафе с мляко
20.00 1 пилешко бутче с кожата; зелена салата, краставица, маслини
22.00 какао с мляко

КАЛ 1235; М 62%; Б 30%; В 8%

Уточнения:
- часовете са ориентировъчни
- по принцип ям по-редовно и по-качествено, но днес имаше пролетно почистване, а и доставката на седмичните продукти беше в 12 часа
- млякото в напитките е в символично количество

Данни:
- 20 години
- 177 см височина
- 57 кг за момента
- цел/мечта/стремеж/блян/копнеж 54.5 кг

# 29
  • Мнения: 330
Здравейте хубавици!

Аз докато ближа рани, вие 2 страници сте изписали, БРАВО!
Пинкито бравоска, събаряш ги тез кила! Давай все така! Детето да оздравява бързо!

Аз днес съм по режима.
Ядох

карфиол, около 450 грама
домат 250 грама
пилешка наденица ссъ спанак
заквасена сметана 100 грама
авокадо 100 грама
свинско филе 100 грама
риба 180 грама
зехтин 1 с.л.


Сметката

Калории 1157

Мазнотия         58%,  70 грама
Въглехидрата    9%,  36 грама
белтъчини       33%,  89 грама

Общи условия

Активация на акаунт