Умопобъркваници и мистерии - 6

  • 12 098
  • 583
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 780
в една от стаите на първия етаж, с червения килим под розова възглавничка на дивана
ааа а аз мислех че това е листче Simple Smile

# 31
  • Мнения: 2 716
На мен ми прилича на карта. ТОва черното с червен знак ли наричаш книга?
И моята отвертка изчезна следкато открих кутията пред стълбите.

# 32
  • Мнения: 295
Да, него. Ама то си пише The book has no pages

# 33
  • Мнения: 2 716
Моля преведи. Някъде имаше страничка от книга. Отивам да я намеря. Пък може и да успея да я сглобя.  Laughing
На етаж 1 в спалня №3, на бюрото има листче.

# 34
  • Мнения: 295
означава"Книгата няма страници" , а в спалня З на бележката пише "Загубих си книгата"

# 35
  • Мнения: 186
Момичета, на втория етаж в банята на първата стая се разместват плочките на стената и от там взех ключ. Къде е тая кутия? Пред кои стълби?

# 36
  • Мнения: 2 716
Кликай върху паркета във фоайето на първия етаж.

# 37
  • Мнения: 22 759
На мен играта не ми се отваря... Sad

# 38
  • Мнения: 186
мама_знае , кликах до припадък, но не можах да открия кутията Simple Smile Пък и аз имам ответката, оцета, таблетките, картата с червения знак и ключа...т.е. причината не е в това, че ми липсва нещо в инвентара, а защо да не мога да открия тая кутия?!

Момичета, има две места, където не ме пуска да мина - едното е последното зелено квадратче от втория етаж, а другото е последната стая в ляво на първия етаж. При вас как е? Ключа, който намерих в банята не мога да открия за къде е...

# 39
  • Мнения: 780
Момичета, на втория етаж в банята на първата стая се разместват плочките на стената и от там взех ключ. Къде е тая кутия? Пред кои стълби?
и аз взех ключа, но за къде е?

# 40
  • Мнения: 780
мама_знае , кликах до припадък, но не можах да открия кутията Simple Smile Пък и аз имам ответката, оцета, таблетките, картата с червения знак и ключа...т.е. причината не е в това, че ми липсва нещо в инвентара, а защо да не мога да открия тая кутия?!
на паркета е - трябва да приплъзнеш с мишката

# 41
  • Мнения: 2 716
С ключа отключих най-горното ляво, оранжево квадратче на картата. На първия етаж. НА масата има нещо, в което трябва да се направи смес  #2gunfire

# 42
  • Мнения: 186
Мдааа, много сложно стана... Thinking

# 43
  • Мнения: 295
направих сместа и ми даде ключ

# 44
  • Мнения: 186
коки Ами...кажи как става

Общи условия

Активация на акаунт