"Дневникът 5" - да отслабнем всички заедно

  • 17 867
  • 514
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 170
Момичета нищо не казахте за клипчетата с танците?Или нямате тонколони?Или просто не искате да пълните темата?Ама те нещата са свързани до някъква степен. Blush Mr. Green

# 76
  • София
  • Мнения: 1 819
Какви са тези торти???? Я бързо марш да пиете вода!!!!! #2gunfire #2gunfire

Хайде още малко и си лягаме. Мина още един лунен ден. Лошото ще е като се кача утре сутрин и няма разлика:(

А аз тази вечер извадих някои стари дрехи, които си мислех, че никога повече няма да ми станат:)Simple Smile Само страдам, че покрай тези диети съм останала без цици:) Може да си потърся пластичен хирург:) И някой ден като остарея и се сбръчкам цялата и само циците ми ще са едни стегнати игладки... Joy Joy Joy Joy

Започнах да говоря глупости. Сигурно е от глад newsm78 newsm78

Хайде лека нощ от мен! Hug Hug Hug

# 77
  • Мнения: 903
Ети, браво издържа фронта. А за циците, много лошо Laughing
Танците са супер. Нищо не казах, защото си поплаках. Преди да забременея танцувах любителски латино 1г и сега мноооого ми липсват танците, ама съм се усвинила доста и не мога да си усуквам ханша така  Cry, а и кой ще гледа подивелия народ.
Айде лека вече от мен, че напълних темата.

# 78
  • Мнения: 4 170
Ети, браво издържа фронта. А за циците, много лошо Laughing
Танците са супер. Нищо не казах, защото си поплаках. Преди да забременея танцувах любителски латино 1г и сега мноооого ми липсват танците, ама съм се усвинила доста и не мога да си усуквам ханша така  Cry, а и кой ще гледа подивелия народ.
Айде лека вече от мен, че напълних темата.
Никога не е късно да продължиш.С много упражнения и упоритост се постига всичко.  bouquet

# 79
  • Мнения: 146
Момичета нищо не казахте за клипчетата с танците?Или нямате тонколони?Или просто не искате да пълните темата?Ама те нещата са свързани до някъква степен. Blush Mr. Green

гледам си ги в момента китикатче  bouquet  bouquet  bouquetтака ми се танцува и и искам поне наполовина толкова добре да се науча Simple Smile.иначе днес пак развалих лунния ден, мусака си хапнах Sad

# 80
  • Мнения: 4 170
Момичета нищо не казахте за клипчетата с танците?Или нямате тонколони?Или просто не искате да пълните темата?Ама те нещата са свързани до някъква степен. Blush Mr. Green

гледам си ги в момента китикатче  bouquet  bouquet  bouquetтака ми се танцува и и искам поне наполовина толкова добре да се науча Simple Smile.иначе днес пак развалих лунния ден, мусака си хапнах Sad
Лелее последното е сташно секси. Mr. Green Вече пети път ги гледам и още не са ми омръзнали. Heart Eyes

# 81
  • София
  • Мнения: 1 819
Добро утро, момичета!!!

Аз издържах лунната и никаква файда, ама нищо, организмът ми си почина един ден.

Хубав и успешен ден от мен!

# 82
  • Мнения: 1 384
Добро утро и от мен   bouquet
Наминавам преди лекци да ви пожелая лек и спокоен ден  Hug
etomira, странно че кантара не е помръднал и грам  Sad Но трябва да си горда от себе си, че си се справила  Hug
Дано поне другите лунуващи да се похвалят  Crazy
До после сладурки  Heart Eyes

# 83
  • Мнения: 1 130
Здравейте милички! Да се похваля и тук, че въпреки прегрешението си снощи \прегрешение според лунната диета\ днес съм - 1 кг!! И се чудех как така става, че като сгреша и съм в минуса, а като се мъча стриктно и резултат нема  newsm78 Няма значение обаче - важното е да се смаляваме и смаляваме в диаметър Laughing  Laughing

# 84
  • Мнения: 5 001
добро утро момичета Hug,
днес станах с намерението да поспортувам пък ще видим след малко като приспя малкия Wink

Много гадно време е при нас, едно потискащо, само каращото на спане и ядене  Rolling Eyes И тея торти дето сте ги показвали снощи Rolling Eyes
Свекър ми тази седмица си дойде от Испания и пита на снимките от изписването коя е тази жена /за мен ставаше въпрос Laughing/, че нещо му се виждала позната, ама неможе да се сети. Мъжо е като детенце до мене, а хич не е дребен /180 и 90 кила/. Жалко че нямам скенер да ви ги пусна да ме видите. Искате ли които стигне до желаното тегло да показваме снимки отпреди и отсега? Трябва да си измисля нещо за правене, че няма да си излиза днес, а малкия вече сам си се гледа, та и по него е ходя. Я споделете какво правите в лошото време вкъщи, тъкмо ще се поразсееме от мисли за хапване Wink
лек ден от мен, довечера на отчет bowuu

# 85
  • Мнения: 1 975
Добро утро и от мен Heart Eyes

Наистина е много гадно времето днес #Cussing out, а смятахме на разходка да ходим Crossing Arms Искам да ви споделя вчера колко приятно ми стана като минахме покрай едно цъфнало дръвче и така на хубаво - на пролет се размириса, че направо щях да полудея от радост  bouquet

tanyta25 идеята за "преди и след" е много добра, но като гледам аз скоро за "след" аз скоро няма да имам материал Joy Joy Joy

Skorpi   smile3501 smile3501 smile3501за постиженията и волята Heart Eyes

Etomira и аз го имам същия проблем, но май не е от диетите, ами от кърменето  - няма и спомен от "едрата ми стегната гръд" Joy Joy Joy, но здраве да е bowuu

kiticat и на мен ми се танцува, ама съм много схваната както вече бях писала. Аз с един Pump it up не мога да се оправя, а какво остава с латино #Crazy #Crazy #Crazy

От днес започвам зелевата супа Peace някой правил ли я е и има ли резултат при вас newsm78

Хайде мацки чао и до после wavey wavey wavey

# 86
  • Мнения: 664
здравейте и от мен,
днес нещо ми е криво, яде ми се от сега, боли ме бъбрека и не знам още какво...
дано оцелея днес

# 87
  • Мнения: 936
Зравейте. Сутринта се бях вкиснала малко, но времето се проясни и съответно и моето настроение. Пожелавам го на всички.
Вчера не стига че не спазих лунния ден, ами и вечерта ядох - нормална лека вечеря , плюс 2 вафли и 1 пакет кубети. Всичко това полято с бира. Ужассссс! Добре поне , че пих Инхуа и тази сутрин разкарах всичко.
Етомира, последния път като лунувах моят кантар също не мръдна Sad.
Пидокия, ще оцелееш! Бъди силна и не се предавай. Мисли си за нещо хубаво, което предстои да се случи.

# 88
  • Мнения: 664
ще стискам зъби и това е , мисля да хапна една салатка, ще изневера на плодовете днес

# 89
  • София
  • Мнения: 900
piddochia,
ако още веднъж те видя с гол кръст - ша тъ наплескам  Mr. Green
Като си родиш дечица - оди и с голо дупе  Twisted Evil
Аз пък да се похваля  newsm44

На ужасяващите прегрешения от 8 до 10 март - съм 84.600  newsm44 newsm44 newsm44
УРАААААА!!!!

Общи условия

Активация на акаунт