Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 11 март 2007, 22:41 ч.

Какво пюре за захранване?

• 1 120
  • 29
  •   1
Отговори
Майчета, кажете моля, като започна другия месец с какво пюре е по-добре да захраня. С домашно или с купено?  И ако купено, то с какво? Българските стават ли?

# 1
аз мисля да приготвям домашни, но за захранването е по-добре купени. Поне така ми каза моето педи и така направих, купувам Хип, аз лично не се доверявам на българските, но това е въпрос на мнение. Започва се обикновено с морков, после картоф с морков, тиква, тиквичка и така. Примерно.

# 2
Аз захраних с купено - тиква на Хип - идеално е понеже е блудкаво - нито сладко, нито солено и на повечето бебета им харесва доста Peace Peace Българските обикновено са със захар и с разни други "екстри" - нишестета, глюкозен сироп и т.н. А ако ще даваш първа храна, различна от млякото, можеш да захраниш с безмлечна оризова каша, разредена с АМ, каквото си пие - със сигурност ще се приеме добре Heart Eyes Успех Hug

Последна редакция: нд, 11 мар 2007, 23:36 от verochka

# 3
  • София
Аз захраних с домашно млечно-картофено. Не съм давала купени пюрета.

# 4
  • Бургас
Аз захраних с домашно картофче и след това тиква,но по-нататък продължих с Хип-морков,тиквичка...

# 5
Какво им е на българските пюрета! newsm78
Аз лично смятам да захраня с български пюрета,ябълка,морков или тиква Peace

# 6
  • Бургас
Аз захраних с купено но първо с плодово, и зеленчуковите ги копувам,все още не съм и приготвяла.

# 7
  Аз ще започна захранването след 2 седмици със зеленчуково пюре от ранни моркови на ХИПП PeaceПосле ще приготвям домашни с тиква и картоф,но не ми се иска да правя такива с купешки моркови,и то точно в този сезон Naughty

# 8
  • Ямбол
1во захраних с плодово на HiPP от ябълки.  Peace

# 9
По съвет на педито - с купено.
Първото пюре му беше тиква на Хип.

# 10
Захраних с купено плодово пюре от ябълка.

# 11
Аз реших да почна с купено пюре. Пробвах няколко вида, но моята така и не ги хареса и сега правя домашни.

# 12
Аз ти препоръчвам да започнеш с пюре от ранни моркови на Хип. Хубаво е да е еднокомпонентно. А домашно можеш да си приготвиш от варен картоф и малко АМ. Българските не са лоши, но са все комбинация от много зеленчуци и плодове.

# 13
захраних с купено на Хип ябълка.Стори ми се добро като състав и няма добавена захар , което за мен е важно.

# 14
Аз захраних с домашно млечно-картофено. Не съм давала купени пюрета.

А как го правите картофеното, за да не стане на лепило? Бях го чела някъде във форума, но не мога да го намеря. 

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт