Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 29 отговора

София

Майчета, кажете моля, като започна другия месец с какво пюре е по-добре да захраня. С домашно или с купено?  И ако купено, то с какво? Българските стават ли?
Цитирай

софия

аз мисля да приготвям домашни, но за захранването е по-добре купени. Поне така ми каза моето педи и така направих, купувам Хип, аз лично не се доверявам на българските, но това е въпрос на мнение. Започва се обикновено с морков, после картоф с морков, тиква, тиквичка и така. Примерно.
Цитирай

София

Аз захраних с купено - тиква на Хип - идеално е понеже е блудкаво - нито сладко, нито солено и на повечето бебета им харесва доста Peace Peace Българските обикновено са със захар и с разни други "екстри" - нишестета, глюкозен сироп и т.н. А ако ще даваш първа храна, различна от млякото, можеш да захраниш с безмлечна оризова каша, разредена с АМ, каквото си пие - със сигурност ще се приеме добре Love Успех Hug
« Последна редакция: нд, 11 мар 2007, 23:36 от verochka »
Цитирай

София

Аз захраних с домашно млечно-картофено. Не съм давала купени пюрета.
Цитирай

Бургас

Аз захраних с домашно картофче и след това тиква,но по-нататък продължих с Хип-морков,тиквичка...
Цитирай

Пазарджик

Какво им е на българските пюрета! newsm78
Аз лично смятам да захраня с български пюрета,ябълка,морков или тиква Peace
Цитирай

Бургас

Аз захраних с купено но първо с плодово, и зеленчуковите ги копувам,все още не съм и приготвяла.
Цитирай

В.Търново

Аз ще започна захранването след 2 седмици със зеленчуково пюре от ранни моркови на ХИПП PeaceПосле ще приготвям домашни с тиква и картоф,но не ми се иска да правя такива с купешки моркови,и то точно в този сезон Naughty
Цитирай

Ямбол

1во захраних с плодово на HiPP от ябълки.  Peace
Цитирай

София

По съвет на педито - с купено.
Първото пюре му беше тиква на Хип.
Цитирай

Захраних с купено плодово пюре от ябълка.
Цитирай

Варна

Аз реших да почна с купено пюре. Пробвах няколко вида, но моята така и не ги хареса и сега правя домашни.
Цитирай

На една звезда

Аз ти препоръчвам да започнеш с пюре от ранни моркови на Хип. Хубаво е да е еднокомпонентно. А домашно можеш да си приготвиш от варен картоф и малко АМ. Българските не са лоши, но са все комбинация от много зеленчуци и плодове.
Цитирай

София

захраних с купено на Хип ябълка.Стори ми се добро като състав и няма добавена захар , което за мен е важно.
Цитирай

София

Аз захраних с домашно млечно-картофено. Не съм давала купени пюрета.

А как го правите картофеното, за да не стане на лепило? Бях го чела някъде във форума, но не мога да го намеря. 
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 29 отговора