Шишета и биберони?Имате ли информация?

  • 1 915
  • 42
  •   1
Отговори
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 304
Здравейте,
От скоро започнах да подготвям необходимите за бебчо неща  Laughing и вече стигнах до шишетата и бибероните.
Предлагат ми такива на фирма Nuby,разгледах ги и в интернет,но не мога да преценя дали да се спра на тях или на доказаните Чико,да речем.
Много ви моля,ако имате някаква информация,да я споделите-опитът на мами,които вече са ползвали подобни,ще ми бъде особено полезен.
Предварително ви благодаря! Hug
Лек и слънчев ден от мен!  bouquet

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 434
На мен шишета не са ми трябвали,защото кърмя,но вода пие от едно на доктор Браун!Доволна съм от него!

# 2
  • Мнения: 8 505
На мен много ми харесват.Не съм ползвала за дъщеря си,защото когато и купувах шишетата,не бях срещала такива на Нуби.Иначе много бих се замислила между Авент (каквито купих) и Нуби.От продуктите им съм съм купувала такова шише,което дъщеря ми все още ползва нощно време за вода.

# 3
  • Мнения: 950
Ние ползваме на Нук, а бибероните са анатомични и силиконови. Доволна съм. Имам биберони за шише на Чико, но моята дъщеря не ги хареса, дави се с тях.

# 4
  • София
  • Мнения: 663
ползвам шишетата на доктор Браун и съм много доволна от тях. преди бях на avent, но беба не ги хареса и се наложи да й ги сменя Hug

# 5
  • Мнения: 4 451
Аз ти препоръчвам горещо на Авент - и шишетата и бибероните. Страхотни са. От самото раждане на бебката сме с тях. Против колики са и са страшно удобни. На Браун не са лиши, но с тази тръбичка вътре, доколкото знам от приятелка, много трудно се измиват.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 064
Имам едно Нуби и едно Авент -разликата е само в цената според мен - Нуби е 2 пъти по-евтино Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 888
Имам седем шишеша на Авент - страшно са ми удобни и са лесни за измиване, Ползвах ги непрекъснато при първото си дете, ползвам ги и сега. Наистина са скъпи малко, но си заслужава Simple Smile

# 8
  • Мнения: 598
ами зависи какви са ти финансовите възможности и също дали ще кърмиш или храниш със шише. Аз лично ползвам на Камера (те са изключително евтини), лесни са за миене и са лекички, не ми харесват бибероните им, затова ползвам на Нук.

# 9
  • Мнения: 1 483
Аз ползвам шишета на Авент и съм доволна.Купих си комплект за новородено с 4 шишета,биберони и една залъгалка.Сега само сменям бибероните.

# 10
  • Мнения: 2 757
От Чико съм доволна. Другите не ги знам. Но най съм доволна от Pigeon, които не знам дали ги има в БГ. Все пак не те съветвам да купуваш шишета от сега. Ако си кърмиш изобщо няма да ти трябват. Най-много 1 за всеки случай. Аз бих изчакала да се роди бебето пък после шишета лесно се купуват ако ми трябват. Нищо няма да купувам преди да се родят бебетата.  Дори и дрешки за изписване - все някой ще им подари. Пък и имам стари от Давид така че ако се налага ще спасят положението

# 11
  • Мнения: 371
След раждането купих 2 шишета на д-р Браун, които ползвах само за вода, т.к. кърмех. По-късно взех 2бр. от физиологичното /криво/ шише на Чико, от което съм много доволна и ползвам до днес за АМ и за вода.

# 12
  • Мнения: 1 896
Ако ще кърмиш, което си зависи само от теб, най-добре просто си вземи помпа за кърма на Авент, защото ще ти върши супер работа, особено в началото, но и след това може.
Тя се продава заедно с две шишета Авент, които ако кърмиш са ти напълно достатъчни, може и да са ти много дори  Laughing
Така или иначе ако стартираш с този комплект помпа + шишета, по-нататък можеш да си избереш още, ако по някаква причина се окажат недостатъчни. Когато вече имаш бебче, ще си по наясно какво точно ти трябва и ще ти е по-лесно да избереш. Но така или иначе шишетата и бибероните на Авент са ОК.
Ако се спреш на някаква друга помпа за кърма (а така или иначе тя едно от нещата, които ще ти трябват още за родилния дом), поинтересувай се дали не се продава заедно с шишета, при много помпи е така. Тогава не ти е необходимо да купуваш други шишета предварително.

# 13
  • Мнения: 752
Аз ползвам шишета и биберони-закъгалки на Авент. Много съм доволна, лесно се мият. В последствие можеш да си купиш допълнително биберон с три степени, преход за чашка, дръжки и т.н. и да си позваш старите шишета.

# 14
  • Мнения: 4 784
Аз ползвам шишета и биберони-закъгалки на Авент. Много съм доволна, лесно се мият. В последствие можеш да си купиш допълнително биберон с три степени, преход за чашка, дръжки и т.н. и да си позваш старите шишета.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт