Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора

Здравейте мили мами. Дъщеря ми е на 4 месеца и половина. Досега бяхме само на кърма, но ми се налага да спра да я кърмя. Кърма имам много, но ми се налага да я спра.От няколко дни замествам някои от кърменията с АМ- Аптамил. Сега се храним по 6 пъти дневно,като 3 от тях са с Аптамил. От АМ изяжда по 170-190 мл. Чудя се дали това количество не е много за едно хранене на толкова малко бебе. Моля  кажете ми при вас по колко изяждат бебоците ви, за да знам по колко да й правя като заместя всички хранения с АМ.
Цитирай

Белгия/София

Не е много. Синът ми на тази възраст ядеше 5 пъти по 200, 230 и 240 мл, но никога под 200.
Цитирай

Не е много. Бранко ядеше по 180 мл.
Цитирай

liebe ist fur alle da ( в АдА )

И според мен не е много дъщеря ми яде по 150мл АМ-Фризовом ,аз ня кърмя.

Цитирай

Sofia - Младост

Извинявай за тъпия въпрос, но защо се  налага да спреш да си кърмиш детенцето? Да не се е произнесъл пак някой велик педиатър, че с кърмата си му вредиш на детето?
  Иначе на въпросът ти - моят син изпиваше по толкова кърма на едно ядене преди месец!
Цитирай

Не , не е тъп въпроса ти. Налага ми се да спра да кърмя, защото трябва да започна работа. Там няма да мога да се цедя, за да мога да продължа да кърмя.
Цитирай

Sofia - Младост

От една от ноемврийките, която живее в САЩ знам, че там работещите кърмачки се цедят с електрически помпи и за 10 мин. успяват да изцедят необходимото количество! Незнам колко струва една хубава електрическа помпа за кърма, но все си мисля, че ще ти е по на сметка да си купиш помпа и хладилна чанта отколкото АМ, но ти си знаеш!
Цитирай

София

Нашите деца се на еднаква възраст-моят син е на 4 мес. и 6 дни.Изяжда по 160-180 мл. АМ на едно хранене.Яде 5 пъти на ден.

От една от ноемврийките, която живее в САЩ знам, че там работещите кърмачки се цедят с електрически помпи и за 10 мин. успяват да изцедят необходимото количество! Незнам колко струва една хубава електрическа помпа за кърма, но все си мисля, че ще ти е по на сметка да си купиш помпа и хладилна чанта отколкото АМ, но ти си знаеш!
Върти ми се в главата,че ел.помпа на Авент струва около 220 лв.  newsm78
Цитирай

Варна

Моята дъщеря изяждаше по 120-130мл - никога не е яла повече, но тя не е много ящна и винаги хапва по-малко отколкото дават за нейната възраст.
Цитирай

Пазарджик

Ние имаме 5 хранения по 150 мл или 160 през 4 часа!
Цитирай

Ямбол

Ние пък повече от 120 много рядко ядем..
И се чудя дали ние не ядем много малко  ooooh!
Цитирай

Варна

Ние сме на пет месеца и ядем 5 пъти по 180  Peace
Цитирай

В.Търново

Ние имаме 5 хранения по 150 мл или 160 през 4 часа!

И ние сме така WinkВсяко дете е различно,така че няма универсална схема за всички Very Happy
Цитирай

'Ми ето , то детето си показва.А и на  кутията пише по колко хранения ,  за каква  възраст и по какво количество е препоръчително , обикновено е в табличка.Но ние не сме се движили по таблица и с двамата  Smile
Цитирай

от големият Балкан

А мен в кърмаческият ме изядоха с парцалите,че съм разширявала стомахчето на дъщеря ми,като съм и позволявала да яде по 150мл на хранене.Било ужасно много.Тя сега е на 3 месеца и половина.Ама тя толкова иска.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора