дрехи за слаби жени

  • 5 099
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 405
Аз съм 172 и съм 52 кила. За тази височина, обаче, за да не изглеждаш кльощава се опитай да качиш до 54-56 кила.
Не знам къде ти е проблема, мила, ама на мен са ми къси ръкавите и крачолите в повечето случаи.
Уриел, това за скъсяването е пак по-добре от късо-ръкавието и късо-крачолието.
С дънките нямам проблем.
По-скоро мога да си позволя всичко, което много момичета не могат и дрехи, които за друга структура биха били неуместни, на мен ми стоят елегантно.
С височина 175 внимавай с токовете- но ако кавалера ти не е нисък, можеш да носиш и висок ток, стандартната височина за модел е толкова Simple Smile
  bouquet

# 16
  • Мнения: 103
Mecho Puh-страшна си!  bouquetБлагодаря за идеята Joy

# 17
  • Мнения: 547
Мисля, че проблемът е по-скоро в това, че масово продаваните дрехи по нашите магазини имат само размер, но не и височина и са кроени и шити за някакъв осреднен ръст от 164-168см. Преди много добре помня, че дрехите си имаха височина - 164, 168, 172, 180...  Това ми е болката на мен. Не мога да се насиля да се харесам в дреха, шита за някой, който е с 10-15см по-нисък от мен. Оттам и дрехите ми "висят", губи им се и линия, и всичко. Това в случай, че ръкавите и крачолите не са ми къси. Не е лесно. Обаче с повече упорство, инат и най-вече хайманосване по магазините, успявам да си намеря моите дрешки. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 103
Проблема е че каквото и да правя не мога да кача и грам.Стоя си така вече 10год.На почти всички блузи ръкавите ми късеят както и на повечето панталони.Високи обувки изобщо не нося,но не заради височината ми/1.75м./,а защото ще изглеждам още по-слаба.За пола дори не помислям.Нося само маратонки и дънки,ама вече наближавам 30-те и не мога вечно да ходя така...

Общи условия

Активация на акаунт