През МАЙ ще видим всички ние кой в корема ни сега се крие

  • 9 999
  • 278
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 897
Количките са много яки.Ако имате парите си вземете.
Аз се спрях на Кангаро Екстраваганца.Скромно...

# 46
  • Мнения: 162
Момичета един въпрос. Тези от вас които са 30 31 32 седмица - усещате ли разлика в движението на бебетата. Моето от 26 до 30 беше много активно но сега се движи по малко и някак си по плавно не толкова силно преди имах чувството че направо прави кълба а сега някак си е по друго. Някъде бях чела че това е нормално но искам да разбера как е и при вас

# 47
  • Мнения: 897
Моя рита повече.Но явно става якичък и му е широко.Кумата ми ми каза че когато расте му става тесно.Каза ми че да очаквам да спрат тези силни тупаници.

# 48
  • Мнения: 3 089
логично е да се усеща по-плавно - нали мястото уж се стеснявало.
при мен обаче е обратното  Mr. Green

# 49
  • София
  • Мнения: 2 493
запис

# 50
  • София
  • Мнения: 4 397
Ох, и при мен ритниците са доста яки, даже снощи изкрещях на два пъти та мъж ми се стресна защото викам  Mr. Green  и то или шутовете са в ребрата и под тях някъде или долу ниско имам чуството че всеки момент ще излезне бебока   Crazy

# 51
  • Мнения: 832
да се разпиша в новат темичка, поздравления на passion. Тези дни ми беше много тежко и криво, рожденичката ни едвам избута с температура уикенда, днес бяхме по д-ри. Нищо обнадеждаващо и съм притеснена, работа, болно дете, а отгоре на всичко съм като gmsvetla и напоследък кръвното ми пада много, гледам да не пия кафе, обаче много се изморявам...
майче - стискам ти палци, да нямаш много такива дни, че просто ще се съсипеш...

# 52
  • Мнения: 1 924
Кати 95 , на мен ми стават все по-силни движенията на палавника #Crazy,направо ми измества целия корем,няма спиране, понякога имам чувството,че -аха-и ще изскочи едно краченце през  корема !.. newsm68  Особено като седна пред компютъра,само ме подритва-явно му е неудобно.

Мама21 , аз лично не бих дала тези пари за количка,която тежи 11 кг. почти.(Чико-то имам в предвид,ако говориш за триколката)  Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: 143
Ох и при мен ритниците са най-вече в ребрата и понякога направо усещам как ми секва дъха. Да му се чудиш на това малко човече от къде я намира тая сила. Добре че се обърна с главата надолу, че другия вариант, в който ме риташе ниско долу е още по-неприятен. А иначе няма никакво затишие в сравнение с преди, особено като легна си е супер активен.

# 54
  • Мнения: 143
Момичета направо съм отчаяна. От една друга тема си харесах количка http://www.malechkobaby.com/index.php?m=320&prodid=5947&lang=1, въпреки че съм я виждала само на снимка и вчера писах до магазина.
Познайте колко струва - 1385 лв!  #Crazy
Мъжа ми категорично отказа да даде толкова пари за количка, а пък по бургаските магазини още нищо не ми е харесало.

# 55
  • Мнения: 205
И аз съм към СЕЛЕНА - Пловдив за раждането. НАдявам се да мога нормално.
Колкото до отците, особено в краката - НЕ на соленото и всичко се оправя буквално за 2 дни - вече 2 пъти го изпробвах Wink

# 56
  • Мнения: 1 924
Аз като ви разправям, че не е лесно.... smile3505 Нашият татко по принцип е склонен да ръсне хиляда лева за количка,та затова побързах да купя,преди да ми дойде в къщи ухилен до уши с някоя неудобна скъпа количка,какъвто е специалист....

# 57
Здравейте мами,честита ни нова темичка.valentina dbако можеш измувти съпруга си за количката щото наистина е невероятна. newsm10Аз ве4в 2 пъти ходя в магазина в София и я гледам и мога да ти кажа че парите са оправдани,и сам щастлива че и моя съпруг много я харесва,и ще иа вземем,но се чудя кога защото все ми се стружа че още е раничко newsm12вие как мислите???А и искам да ви попитам можете ли да ми обясните на какво се далжи това,че от вчера много ме боли между краката кокала,все едно че сам разчекната?Вазможно ли е да зараждам скоро Wearyзащото болката е доста гадна smile3511

# 58
  • Мнения: 625
Aууууууу Валееее много яка количкатааа.Моята е CANGAROO EXCESS пълно копие на тази!Само че е без стол за кола и струва 465лв.Ама много яко са я изкопирали май от тази на NEONATO или КУИНИ БЪЗЗ.Но супер че има плагиати че не ми се даваха 1000лв:)

# 59
  • Варна
  • Мнения: 2 317
mama21, и във Варна има магазин на Premaman. Гледам, че и тук плъзнаха тези колички на Jane. Hug

Общи условия

Активация на акаунт