Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора
Здравейте не знам дали не се повтарям с някоя друга тема но тъй като днес съм в особено носталгично-лирично настроение Ви питам?Какво забравихте-в пряк и преносен смисъл-поздрави
Цитирай

Забравих си паметта някъде  Mr. Green Нищо не помня... Като изтрита с гума съм!!!
Цитирай

Козлодуй

доста неща съм забравила - как да бъда оптимист, как да вярвам в доброто и как да се радвам изцяло на живота....мъча се да си спомня Embarassed   или трябва да се науча отново....
Цитирай

Забравих какво е нормално човешко общуване. Забравих да се смея от сърце. Забравих ......забравих какво искам да напиша, а ако се сетя ще съм друг човек. Лошото е, че няма кой да ми припомни. А така искам !!!
Цитирай

под голямата лоза

Embarassed Забравих да честитя годишнината от сватбата на свекър ми и свекърва ми  ooooh! - беше на 10- ти, а тя днес ми го натърти  ooooh!
Дали ще ми прости някога  newsm78 Mr. Green
Цитирай

Белгия/София

Нищо засега  Party
Цитирай

addicted to phone

Не забравям! Помня като слон! Как му казват на това - злопаметност? Просто имам избирателна памет... помня това, което искам и когато искам!
Цитирай

Русе

Туй всичко помни!  Rolling Eyes
Цитирай

И аз помня като слон. Mr. Green Обикновено избирам да забравя нещо, ако не ми изнася... Whistling
Цитирай

Димитровград

Лошата памет е ключът към щастието.
Цитирай

Русе

Embarassed Заравих, че няма вечеря, добре, че баба донесе.
Цитирай

Къде съм сложила пикантината(В ХЛАДИЛНИКА) 35май наистина става зле bash
Цитирай

Свиленград

Mnogo zabravqm! Zabraviam golqma 4ast ot detstvoto si i ot jivota predi da rodq. Zabravih kakvo e kozmeti4en i friziorski salon,a taka mi se iska da im stana redoven posetitel. Crying or Very sad
Цитирай

Варна/София

Забравям да се усмихвам по-често Crazy
Цитирай

София

Ем аз току що рабрах, че съм си забравила телефона в офиса Tired
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора