За любовта - несподелента, невъзможната

  • 12 871
  • 74
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 179
Засилих се да пиша, в темата за голямата любов, но после реших че въсщност няма да "съм по темата", та отварям нова.

Момичета, имали ли сте невъзможна или несподелена любов. Разкажете.
Аз започвам първа..

Моята е от преди 14 години. Бях ученичка, и познайте в кого влюбена до уши - учителят по физика. (За радост на майка ми, щото най-тежката фаза на пуберта ми бяха въздишки по въпросния даскъл, а няма да ви казвам как залягах над уроците  Laughing ).
Разбира се, обясних му се ведъж, чрез писмо в любов, на което той много деликатно отговори, че много ме харесвал, но тъй като аз съм ученичка, той учител.. нищо не можело да стане.. Аз и не исках да става, беше ми достатъчно да го виждам всеки ден в училище... Той организираше дискотеки в даскалото (бяхме 10 кл. тогава) и всеки път ме изпращаше до вкъщи, спомням си влажни погледи и как спира да ми бере люляк... как сядахме в някое кафене и си говорехме и как преди да замине (учех в руско у-ще и учителите ги командироваха за 3 години) ме заведе на ресторант и ми обеща, че след три години ще се върне (не се върна гадинката, как му се бях наточила тогава, нали поотраснах..  Laughing).. Много сладък момент от живота ми беше... хем обичах много (15 г.) по-възрастен мъж, хем се чувствах обичана от него. Благодарна съм му, че не прекрачи границата - единствената физическа блозост, която си позволи беше, всеки пат след като ме изпратеше, казвайки ми довиждане да вземе ръката ми с двете си ръце и последно като се сбогувахме - да ме прегърне.. Честно казано, много пъти ми се е искало да го намеря, доста пъти съм пътувала до Русия и при добро желание мога да издиря телефон или адрес.. но винаги съм се спирала.. толкова хубав  и светъл спомен остави този човек у мен.. че ме е страх да не го разваля с евентуална среща...
хайде, стана дълго

Вие сте!

# 1
  • София
  • Мнения: 2 835
Моят случай с несподеленята любов е по-особен. Веднъж, влизайки в един известен столичен клуб, от пръв поглед си паднах по един от музикантите. Бога ми - беше най-готиното момче, което бях виждала - приличаше на истинска рок-звезда, а аз тогава харесвах такива момчета.Така или иначе след това се запознахме, оказа се, че и той ме забелязал веднага и много ме харесал. В продължение на 1-2 години все се разминавахме - все се уговаряхме за срещи, но нещо се случваше. Обаче аз не преставах да мисля за него. И така, един ден разбрах, че свирят на едно място и отидох там с приятелки. Той не беше сам - в почивките на коленето му седеше някаква мадама, но веднага реагира на появяването ми и успяхме тайно да си разменим уговорка за среща. Най- сетне успяхме да се видим и се сгаджосахме. Аз изпитвах такава страст към него, че се държах студено - просто иначе щях да изтрещя. Ходихме към 3-4- месеца и той ми изневери. Аз полудях и скъсах с него. Той се опита да се сдобрим, но любовта ми беше толкова силна и егото толкова наранено, че не можах да му простя. Хубаво, ама след това периодически се срещахме и даже правехме секс понякога. Аз боледувах по него поне година, но той не знаеше. После ми помина и се омъжих и родих дете. Но все си мислех за него. Понякога се срещахме случайно, той почти винаги не беше сам, но някак бях сигурна, че е мой и че ме харесва.
Разведох се и му се обадих. И пак тръгнахме. Но тоя път беше различно - чувствах, че той ще хлътне сериозно, но аз вече бях променена. Така и стана. Той ме обикна дълбоко, аз него - не. Тогава срещнах сегашния си мъж и нещата се повториха както преди 8 години, но с обратен знак. Скъсахме. После цяла година не съм го виждала и сега пак се появи - бил в чужбина, но не можел да престане да мисли за мен. Да, ама аз не го обичам вече. Това е. И въпреки това чувствам, че по някакъв начин той ще е част от живота ми винаги. Той се шегува, че след 8 години пак ще сме заедно, но аз не бих искала да е така.

Странна история, нали? newsm78

Последна редакция: вт, 13 мар 2007, 09:24 от Клер

# 2
  • Мнения: 397
Няма да разказвам, но по въпроса - имала съм - невъзможна.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 807
И аз не мога да разкажа, но ДА, знам какво е невъзможната любов. За несподелена не знам. А според Вас кое е по-тежко - невъзможна или несподелена?

# 4
  • Мнения: 1 568
Мисля,че и двете са тъжни,но по-тежка е предполагам невъзможната!При несподелената все пак има някаква надежда!

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 505
Моята беше невъзможна. Споделена и от двете страни, но невъзможна, за мое огромно съжаление. Много трудно се отърсих,  но успях. Запазихме и добро приятелство.

# 6
  • Мнения: 4 916
И аз имах случай с преподавател  - беше решил, че е дълбоко влюбен. Не го отрязах, оставих го да изтрезнее сам. Това беше - несподелена и невъзможна връзка.  Crazy

Обаче съм имала връзки, за които се бих предпочела да са били останали платонични и неосъществени.

# 7
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
..... А според Вас кое е по-тежко - невъзможна или несподелена?

Невъзможната. Поне според моя опит.

# 8
  • Мнения: 2 759
                Несподелена, невъзможна, пак невъзможна, и накрая невъзможно-несподелена. Животът ми е една трагедия.

# 9
  • Мнения: 494
Няма да разказвам, но по въпроса - имала съм - невъзможна.

 newsm45Имам я -невъзможната

# 10
  • Мнения: 6 991
Хм. Първите несподелени любови въобще не са били толкова сериозни, че да се тръшкам Rolling Eyes Харесвах много братовчеда на най-добрата си приятелка. Но при положение, че той беше на 19, а аз тъкмо навършила 14 - ми много ясно, че няма да ме харесва Laughing  Какво да ми харесва  Laughing Виж, 3 години по-късно как ме е заглеждал Crazy, но аз тогава вече бях с друг.
Невъзможна май не съм имала. И сериозна несподелена не съм имала. И двата пъти, в които съм се влюбвала силно, са били споделени. Така че не мога да преценя кое боли повече.

# 11
Няма да разказвам, но по въпроса - имала съм - невъзможна.

 newsm45Имам я -невъзможната
О,мила неплачи,нали знаеш,че този мъж незаслужава сълзите ти!

# 12
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
Ами има ли невъзможна споделена любов? Ако има - там съм!

# 13
  • Мнения: 2 759
Ами има ли невъзможна споделена любов? Ако има - там съм!
              Има, има... записана си  Peace.

# 14
  • Мнения: 2 495
И невъзможна и несподелена...цели 3 години ooooh!
Къде ми е бил акъла, незнам.. Tired

Общи условия

Активация на акаунт