Пак допрях до вас момичета...

  • 2 842
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 926
Този път искам да ми дадете съвет за сватбената ми рокля.
Значи, искам долната част на роклята да е нещо такова
http://images14.snimka.bg/002380517.jpg
http://images14.snimka.bg/002380533.jpg
http://images14.snimka.bg/002380534.jpg
но не искам нагоре да е корсет, защото имам корем(не бременен, а вследствие на вафли, банички и пържени картофи Embarassed) и мисля, че с корсет ще съм ужасна.
Та питането ми е за някаква подходяща горна част, която да отива на долната и да прикрива корема ми. Embarassed

# 1
  • Мнения: 601
Роклите са страхотни! newsm10
 Моето мнение е, че един твърд корсет ще ти скрие много по-добре корема от всичко останало. А и на такава долна част май най-много отива корсет.

# 2
  • Мнения: 14 472
ами аз не мога да се сетя за нещо различно от т. нар. корсет за сватбена рокля. или по-точно все е плат стегнат  по тялото.
честно да ти кажа моя приятелка наскоро се жени, тя никак не е слабичка а като я видях на снимките /тя се жени в чужбина и аз не бях на сватбата/ изглеждаше страхотно!! това което искам да ти кажа е да не се притесняваш от някое друго килце, важното е роклята да ти е удобна и да ти е точния размер.
успех  bouquet

# 3
  • Мнения: 2 926
Ох, незнам.Все имам чувството,че ще съм ужасна със сватбена рокля.

# 4
  • Мнения: 4 053

тази рокля най- ми харесва,
и си мисля,че корсетите са достатъчно стегнати и корема няма да ти личи,
а и да личи, к'во  Wink
хич да не ти пука

# 5
  • Мнения: 125
Ооооо!Супер са!И моята рокля беше нещо подобно.Долната част беше същата само че до долу (имам предвит първата и третата снимка).Моя съвет е също твърд корсет т.к. той ще те прибере ще получиш талия и мнго хубава линия.Помисли та нали през Средновековието точно такива са носели, а не са били кой знае колко слаби.Аз бях с корсет хем бях в 6 мес. Всички казваха че почти не ми личи корема.Няма да съжаляваш и щ си много хубава булка!

# 6
  • Мнения: 128
корсета доста добре прибира според мен и няма нужда да се чудиш ... отиди в някой  сватбен магазин и пробвай рокля с корсет ... ако не се харесаш пробвай друга  и така ще стигнеш сама до решение....аз колкото  рокли изпробвах докато си харесааааам . бях обиколила всички магазини във варна, и изпробвала всички възможни модели:)))
 

# 7
  • София
  • Мнения: 6 767
Корсета най-добре прикрива корема!  Peace

# 8
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
аууу, тази втората е разкошна!
според мен надолу широка и нагоре различна от прибрана ще стои кофти.
по-стегнат корсет ми се струва, че ще скрие резултата от любимата храна, освен това можеш да направиш някоя диетка преди сватбата. кога е?
все ще ти се прибере коремчето, такъв тип рокля си заслужава усилието, не мислиш ли?

# 9
  • Мнения: 2 926
аууу, тази втората е разкошна!
според мен надолу широка и нагоре различна от прибрана ще стои кофти.
по-стегнат корсет ми се струва, че ще скрие резултата от любимата храна, освен това можеш да направиш някоя диетка преди сватбата. кога е?
все ще ти се прибере коремчето, такъв тип рокля си заслужава усилието, не мислиш ли?
Мисля,мисля!На Зелева супа съм и полудявам вече втори ден.Но при мен килогрмите за сваляне са много, а след 25 дни трябва да поръчвам роклята.Сватбата е на 05.05

# 10
  • Мнения: 539
В случая, щом ще поръчваш роклята по-рано, корсет за горната част мисля че е доста удачен, в смисъл, те обикновено са с връзки и търпят лека корекция. Иначе долната част, която си харесала е страхотна.

# 11
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
значи би трябвало храна да не те хваща от мерак  Wink

 представи си надолу широка и нагоре широка - ще изглеждаш още по-голяма.
а така корсета поне ще те 'прибере' малко.
имаш време, няколко см да махнеш от талията все полза.
прави и коремни преси като си представяш сватбения ден, ти и твоята рокля, ще ти бъде по-лесно и мотивиращо.

успех ти желая и да покажеш снимки от сватбата

# 12
# 13
  • Мнения: 6 873
И аз си мисля, че корсетът ще те стегне много добре и коремчето няма да си личи толкова Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 2 679
И според мен корсета ще прикрие всякакви недостатъци. А и точно корсета преминава добре към толкова отворена долна част. Не става да е нещо, което да не е по теб - поне аз така си го представям.

И да те питам: пробвала ли си досега сватбена рокля (извини, ако си писала и не съм видяла)?
Ако не си - бягай да наваксваш, докато имаш време.
Така ще получиш най-ясна представа дали това, което искаш ти стои добре.

Мен лично в началото ми беше много притеснено как ще пробвам такива огромни и белички рокли, но това беше докато пробвах първата. После му ударих едно пробване - общо взето, където влизах - пробвах. Верно голямо чудене и маене беше, митках и до Асеновград без резултат, но накрая си намерих Роклята.

Общи условия

Активация на акаунт