С какво се мажете,когато сте в солариума?

  • 2 607
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 941
Здравейте,красиви мами! След 9 м. бременност и вече 10месечен син,пак тръгнах на солариум,нали идва лято Laughing Та искам да ви питам каква козметика да ползвам и то по-специално за бързо почерняване? Там ми предлагат някаква,не запомних марката и разчитам на вашите съвети  bouquet

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Каквато предлагат в салона-не и помня името,защото казах "не " на солариума и отдавна не съм ходила.Не съм купувала нещо специално!

# 2
  • Мнения: 7 186
На Tannymax ми харесва козметиката, но ползвам и от другите лосиони, които предлагат. Следващия път ще пробвам едни нови бронзиращи лосиони, които бяха получили, момичето от солариума много ми ги похвали. Даже са по- евтини от Tannymax. Ще ти пиша повече инфо, ако остана доволна. Peace

# 3
  • Мнения: 1 813
С бебешко олио.Едва ли е полезно тъй като няма никаква защита,но тена става хубав  Embarassed

# 4
  • Варна
  • Мнения: 3 415
не се мажа с нищо преди солариум (а май трябва Thinking), сега мисля да започна да си мажа само лицето...иначе след солариум си нанасям добре хидратиращ body lotion  Whistling
аХ`Не!, сериозно ли хващаш тен след бебешкото олио?  Peace

# 5
  • Мнения: 1 354
Аз също не се мажа с нищо.Нито преди,нито след солариум.
Ден след солариума си ползвам лосиони и т.н. ,но  в същия ден само мляко за вана,когато си вземам душ. Peace

# 6
  • Мнения: 8 505
Каквато предлагат в салона

Аз също.

# 7
  • София
  • Мнения: 7 753
Ползвам козметиката на Tropical, много съм доволна, миналата година бях като шоколад, а иначе съм супер бяла.  Peace

Когато вече имам тен, ползвам ето това-

А за лице, ето тези малки капсулки - 


Тук можеш да разгледаш продуктите им - http://www.sunbeauty.ee/tooted_1_radical.php

# 8
  • Мнения: 1 813
не се мажа с нищо преди солариум (а май трябва Thinking), сега мисля да започна да си мажа само лицето...иначе след солариум си нанасям добре хидратиращ body lotion  Whistling
аХ`Не!, сериозно ли хващаш тен след бебешкото олио?  Peace
Да при това доста хубав Simple Smile Мога да ти пратя снимки от солариум само с бебешко олио  Grinning

# 9
  • Мнения: 8 917
С нищо не се мажа.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 3 415
аХ`Не!,  дай да видя, че ме заинтригува  Laughing   bouquet

# 11
  • Мнения: 1 813
аХ`Не!,  дай да видя, че ме заинтригува  Laughing   bouquet
Ох много съм загубена.Пускам отговор някъде и после се забравям.Сега ще пусна.

# 12
  • Мнения: 601
аХ`Не!,  дай да видя, че ме заинтригува  Laughing   bouquet
И аз все отлагам солариума, чакайки да видя снимките. Laughing

# 13
  • Мнения: 1 813
http://snimka.bg/album.php?album_id=102286&photo=5
Мисля,че си личи коя съм  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 1 813
аХ`Не!,  дай да видя, че ме заинтригува  Laughing   bouquet
И аз все отлагам солариума, чакайки да видя снимките. Laughing
Охх,извинявам се,много се отнасям,пишете ми ЛС като правя така  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт