Конкурс "Nail Art" - МОля, гласувайте!

  • 8 407
  • 217
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 143

1- Ябадабаду или момина сълза
2 - Петя
6- Bibi /с паячето/
8 - Ягодка
9 - Майчица
10 - мама мери
12-Надежда   



И аз имам някои предположения ... като не съм участвала в конкурса  Whistling така, че отпадам от 1. Мойта номерация е по тази от анкетата (до 9):

6 - lubopitko
7 - Роди
8 - vani4ka

Това са ми засега...предположенията  Blush

# 76
# 77
  • София
  • Мнения: 35 941
Гласувах   Peace
  bouquetВсички са страхотни

# 78
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Много се радвам, че 150 човека са видяли нашата анкета и са гласували.. Бройката е далеч над тези, които творим в темата!!!!
Виждам и доста фотошопски мами тук!!!  bouquet

# 79
  • Мнения: 527
Всички маникюри са много свежарски, но аз лично бих си направила като този от опция 3 и от опция 10!

# 80
  • Мнения: 5 577
Не гласувах. Много шарени ми идват.

Трябва да се съглася с това, наистина са доста шарени. Трудно ги възприемам.
Избрах си май номер 5, по-така семпло ми се видя (дето няма основа).

# 81
  • Мнения: 1 069
Ами не сме уточнявали каква е наградата, но във фотошопския конкурс първите трима победители с имената и снимките стоят в началото на всяка тема, до новия конкурс!!!!

Сегаааааа, след като пуснах кучетата да душат, агентите да работят и най-вече разгледах над 50 снимки и 15 албума излагам следните предположения:  Mr. Green

1- Ябадабаду или момина сълза
2 - Петя
6- Bibi /с паячето/
8 - Ягодка
9 - Майчица
10 - мама мери
12-Надежда   


От къде извади тези цифри, бе скъпа? Моделите са само 10.

# 82
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Както и да е
обръках се
защото гледах номерата в името на снимката, после ги метнах.... нищо де. аз после ще видя дали съм познала!!! ooooh!

# 83
  • Мнения: 1 427
Не гласувах. Много шарени ми идват.

Трябва да се съглася с това, наистина са доста шарени. Трудно ги възприемам.
Избрах си май номер 5, по-така семпло ми се видя (дето няма основа).
Да, такива са, но темата е пролетна, все пак!Мен много ме кефят, обичам да ми е цветно пред очите! Rolling Eyes

# 84
  • София
  • Мнения: 1 544
Страхотни сте момичета. Яд ме е че късно ми дойде идеята и не можах да се класирам.

Не гласувах. Много шарени ми идват.

Трябва да се съглася с това, наистина са доста шарени. Трудно ги възприемам.
Избрах си май номер 5, по-така семпло ми се видя (дето няма основа).
То кой си купува екстравагантните модели от Прет-а- порте- тата??? Всичко е изкуство. Не е казано че трябва така да ходите. Оценете желанието, старанието  и фантазията на участничките.
Упех на всички. Аз ще помъдрувам още малко и ще гласувам. Много труден избор. И другия път на изкуственни нокти  Peace

# 85
  • София
  • Мнения: 7 033
Гласувах, харесват ми. Браво на момичетата.

# 86
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
За стотен път разглеждам моделите и моите предположения за някой от авторите са:

6- Валерия, а може и Любопитко да е Thinking
7- Роди
9- Майчица

# 87
  • Мнения: 142
Всички са готинки, но щом трябва да дам гласа си, то той отива при номера 7 и 9 Laughing

# 88
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
За стотен път разглеждам моделите и моите предположения за някой от авторите са:

6- Валерия, а може и Любопитко да е Thinking
7- Роди
9- Майчица
Аааааа Валерия не участва в този конкурс, но за 6-та снимка и аз залагам на Любопитко и на още една девойка. Имам си лична класация и съм 99% сигурна, че е точна - ще видим на края на конкурса  Mr. Green
За следващия конкурс и аз съм за изкуствени нокти, не знам защо толкова се дърпахте този път и искахте да е на естествен нокът  newsm78
Има потребителки, които по принцип много са ми симпатични и като знам, че това е тяхната ръка се разсейвам  Mr. Green на Биби ръчичките са едни такива белички и нежнички, няма как да ги обърка човек и декорацията и е много интересно цветово подбрана   bouquet

# 89
  • Мнения: 6 155
Хаха  Laughing
Вал е същински Шерлок  smile3530
Тя тая декорация е всъщност случайна мацаница, която не беше предвидена за конкурса, но ...цветовете и на мен ми харесват Blush
Нещо нямам муза Confused

Общи условия

Активация на акаунт