Кърмаче с хрема

  • 2 393
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • където има любов
  • Мнения: 307
Коризалията е за хрема.Почти винаги се оправям с нея,но на Алекс не съм давала.Пробвай с Еуфорбиум-хомеопат.спрей за нос.При нас действа безотказно.

# 16
  • Мнения: 8 917
Промивай със Стеримар и след това - с аспиратор за носле. При нас вършеше работа Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 1 424
Промивай със Стеримар и след това - с аспиратор за носле. При нас вършеше работа Peace
и на нас Peace

# 18
  • във фурната
  • Мнения: 596
Аз лично съм против хомеопатията,но това е друга тема.Нослето можеш да отпушиш с капки Виброцил 3x1 k. или в аптека,където правят екстемпорални,да поръчаш да ти направят капки с 1 амп.адреналин+10 мл.дестилирана вода,които да капеш преди кърмене,за да се отпуши нослето  и капки коларгол 1%,които да капеш след кърмене.

# 19
  • Мнения: 1 559
баница йованица, не знам доводите ти против хомеопатията и не е това темата, в която да ги узная. Но ми се струва меко казано безотговорно да се предписват лекарства (няма значение дали хомеопатични или алопатични) по интернет. Ти педиатър ли си, че набързо спретна едно предписание? Още повече тук става дума за бебе! А препоръките за адреналинови капки..без коментар оставям.

# 20
  • Мнения: 119
Вече 10-ти ден бебка е с хрема - този път много по-упорита от предишната. От 6 дена капя Виброцил - такова ни предписа педи. Вече почти недейства. С цялото това несукане и цедене кърмата ми драстично намаля. Опитвам се да бъда спокойна.... , пия течности, хапвам малко ядки, но резултата беше 5-10 мл от гърдата, която преди пускаше 75 мл от раз, а при повече упоритост от моя страна - 100 мл. И съм много много тъжна... Бебка се стесира...Стряска се на сън и дори докато суче.  Това е.

Общи условия

Активация на акаунт