Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора

Стара Загора

Здравейте,мами!Плаща ли ли сте за изследване на кръвната ви група?Моят гинеколог твърди,че не може да ми даде направление за това.
Цитирай

Да,плаща се навсякъде.Мисля,че е 5 лв.
Цитирай

София

да плаща се задължително
Цитирай

А аз да попитам малко извън темата - изследванията за сключване на брак, включват ли изследване на кръвната група?
Цитирай

София

Не, за брак не ти трябва кръвна група Wink
Цитирай

Там някъде нейде !!!

Не такива изследвания за кръвна група не трябват при сключване на брак , но се плащат на всякъде . Цена не мога да ти кажа , това зависи от ценоразписа на лабораторията .
Цитирай

София

да, плаща се
Цитирай

София

А за да разбера кръвната група на детето ми пак ли се плаща?,  че в болницата като се роди знам само резус фактора.Имате ли представа? newsm78
Цитирай

ГОре на черешата...

no4a , изследване за кръвна група се прави още като се записваш на ЖК и не се плаща тогава. Още ли не са ти пускали изследванията по каса newsm78?
Цитирай

Варна

По линия на "Майчино здравеопазване", т.е. ако си бременна, НЕ СЕ ПЛАЩА!!! Трябва да ти даде направление.
Цитирай

Там някъде нейде !!!

И за детето се плаща , но мисля , че в листа за раждането е записано коя група е детето . Поне аз от там видях .
Цитирай

И аз като бях бременна ми казаха, че само кръвната група се плаща, 11 лв. ми излезе.
Цитирай

София

Дава се направление, но се плаща такса. Иначе е малко по-скъпо (за майката, де).
За детето изследването на групата също трябва да е безплатно, ако се наложи, а и не може да са установили само резус фактора, без да се остановили групата! Трябва да я има.
Цитирай

Добрич

И аз като бях бременна ми казаха, че само кръвната група се плаща, 11 лв. ми излезе.
Да, тогава не се поемаше от касата. На мен ми струваше 9 лв. и отделно 2лв. такса лаборатория.
Цитирай

Бургас

Аз пък платих само 2 лв в лабораторията.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора