Мнението за д-р Катя Тодорова, ендокриноложка

  • 96 309
  • 247
  •   1
Отговори
Здравейте на всички!
Моля да ми помогнете, искам информация за д-р Катя Тодорова, дали е добър специалист?
Вярно ли е че вече не работи със ЗК и приема само в частния си кабинет?
Ще съм ви благодарна ако изразите мнението си!
Благодаря ви Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 902
Аз съм доволна. Не ме интересува дали работи с касата. Важно е да има полза от сътрудничеството ми с нея.

# 2
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 986
И моето мнение е положително. Ходила съм при нея 2 пъти, а мъжът ми веднъж. И двамата сме доволни, а мъжът ми за първи път бе така впечатлен от лекар. Внимателна е, обяснява много, спокойно може да се разисква лечение и диагноза. И като човек ми хареса.  Peace
 
Това че не работи с касата и аз съм го чувала, аз ходих в кабинета на бул Пенчо Славейков на частен прием.

# 3
Много ви благодаря! Hug
 Отивам и аз при нея в други ден ! Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 35 770
Добра е .
Успех!  Grinning

# 5
  • Мнения: 157
 Бихте ли дали телефон в частния кабинет на д-р Тодорова?

# 6
# 7
  • Мнения: 1 521
А точен адрес дали ще може?

# 8
  • София
  • Мнения: 2 508
Нямам думи да опиша какъв страхотен човек и лекар е д-р Катя Тодорова! Тя следи бременността ми. Такъв сърдечен и загрижен лекар се среща много рядко! Гледа да обхване абсолютно всичко и е голям професионалист. Тя е най-добрата в областта на тироидните заболявания по време на бременност. И не само това. На вратата в кабинета й е залепен надпис: "Всяка жена има право да бъде майка!" и тя се отнася с изключително внимание към всичко, свързано с бременността и ти дава много кураж.

Ето адреса: бул. Пенчо Славейков 18, бл.2

# 9
  • Мнения: 1 521
Накой от вас има ли инфо дали ще излиза в отпуска и кога?

# 10
  • София
  • Мнения: 2 508
Аз имам час при нея на 05.08, до тогава е тук, после не знам.

# 11
  • Мнения: 2 423
Аз имам уговорка на 20.8. да и се обадя в кабинета значи до 20 е там.(предполагам  newsm78 защото ми каза ако я няма там да и звънна на личния)

# 12
  • Мнения: 191
Моето мнение също е положително, страхотен професионалист и човек, страшно загрижен и отдаден. Мъжът ми също беше силно впечатлен от нея! Мисля, че тя е най-добрата в областта си, когато става въпрос за постигане и износване на бременност. Успех ти желая.

# 13
  • Мнения: 397
Моето мнение е изключително положително. Страхотен човек и лекар. Благодарение на нея се радвам на бремеността си!
Мисля ,че ще бъд ив отпуска през последната седмица на август и после няма да я има между 5 и 15 септември.

# 14
  • Мнения: 1 521
И още един въпрос:
Как е работно й време?Имали часове към 19 вечерта или в събота?

Общи условия

Активация на акаунт