Мнението за д-р Катя Тодорова, ендокриноложка

  • 96 376
  • 247
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 334
Отговорът беше,че така правила по принцип.Това всъщност никак не ме успокоява,напротив.Едно е да си имаш показанията и да се лекуваш,друго е да ги нямаш.Ще се консултирам явно и с гинеколожката ми.

# 166
  • София
  • Мнения: 2 508
Това е странно, на мен винаги ми обяснява кое лекарство точно за какво е. newsm78

# 167
  • Мнения: 1 768
autumnsphere , стига  бе жена .Ти така ревностно защитаваш това чудо Тодорова все едно си на хонорар при нея! Спри се малко , тя вярно си е "чудо" , остави хората да си имат мнение и да търсят инфо, без след всяко менние да четем твоето и АЗ ТАКА АЗ ОНАКА , ПРИ МЕН ТАКА ПРИ МЕН ОНАКА!

# 168
# 169
  • Мнения: 1 768
каза ли нещо??? Rolling Eyes

# 170
  • Мнения: 236
Привет и от мен. Случайно ви забелязах и въпреки всичко се навих да отида на преглед при д-р Тодорова. Аз също съм с Хашимото и ПКЯ, да видим какво ще ми каже и тя. Много искам ТСХ, което последно е 3.2 да ми падне, защото пречи за забременяването доколкото знам.
Извинявам се за спама, но някой да е чувал за лечение с рибено масло и антиоксиданти за щитовидната жлеза? Аз си ги поръчах, защото четох че помагат при Хашимото, но не съм сигурна...

# 171
  • Мнения: 129
Момичета, аз съм нов потребител във форума, бременна отскоро. Тъй като съм с хипертиреотоксикоза, от форумите се ориентирах при кой специалист да отида (лекарите, които ми следиха състоянието преди бременността, трябваше да заменя) и се чувствам длъжна да споделя мнението си от видяното.
Първоначално естествено видях много позитивни мнения за д-р Тодорова и отидох в нейния кабинет. Като цяло, не мога да кажа, че ми даде кураж или ми вдъхна увереност, но така или иначе за мен беше по-важно да съм сигурна, че състоянието ми се следо от професионалист. Изненадах се, тъй като и на мен ми изписа Аспирин Протект и Селен, а от форума разбрах, че ги изписва и на жени с хипотиреоидоза. Разочаровах се обаче от друго - в изследванията, които и представих, се виждаше, че ТСХ ми е ниско (винаги е било такова), а ФТ4 - към долна граница и дотогава пиех по 2 таблетки Пропицил. Въпреки ниските стойности на ФТ4, тя настоя да продължа в по 2 таблетки Пропицил, а разбрах, че за ембриона ниското ФТ4 е по-скоро проблем, отколкото ниското ТСХ. Т.е. при това лечение рискувах допълнително да си намаля нивата на ФТ4 в организма. Отделно д-р Тодорова ми каза да отида на следващ преглед след месец и половина, което е много време, предвид, че преди да забременея, се преглеждах всеки месец.
Както и да е, веднага след този преглед, си назначих час при д-р Начев, който беше по-внимателен и в крайна сметка, ми каза да преустановя приема на Пропицил, защото лекарството принципно е вредно, ФТ4 ми е в норма (дори в долна граница) и че ще следи състоянието ми всеки месец за отклонения. Не ми изписа други лекарства. Честно казано, след опита, който имам с лечение на заболяването си, аз лично съм склонна да се доверя повече на д-р Начев и предпочитам да продължа лечението си при него.

Не искам да обиждам някого или да натрапвам мнението си, просто разказвам за моя опит, защото опитът на момичетата преди мен ми беше полезен за избор на лекуващ лекар.

# 172
  • Мнения: 319
Моля ви кажете ми някакви приблизителни цени за преглед при д-р Тодорова. На 18.06 имам час за преглед а не попитах колко парички ще ми коства удоволствието. Много ще съм благодарна ако някой ми каже някакви цени.

# 173
  • Мнения: 1 334
Ако е само консултация-20 лв.Но ако прави ехография на щитовидната е 30 лв.

# 174
  • Мнения: 81
   Категорично против съм тази жена!

# 175
  • Мнения: 1 521
   Категорично против съм тази жена!

Защо?

# 176
  • Мнения: 81

   Категорично против съм тази жена!


   Имам лоши впечатления от посещението при нея, чета от доста време във форума и не се стърпях да кажа мнението си. Беше отегчена, вярно, че беше към 19,00 ч. и може да е била изморена, ама да приема до по-рано като не се чувства добре.прегледа ме за има-няма 5-6 минути, а проблемите ми са сериозни и отидох с голяма надежда при нея. Нищо не ми обясни, думичка не каза, драсна една рецепта и ме изпрати. Много ми е чудно как има толкова пациенти, че чак и се записват за след 1-2 месеца? Че то вие тук във форума като чета сте запознати по-добре от нея с лечението на някои проблеми.

# 177
  • Мнения: 319
Цените са поносими поне. На фона на това, което буквално ме брулят навсякъде е направо рай. Само за пример ще дам, че правих едни напълно безсмислени микробиологични изследвания, които си платих разбира се, а после за да ми кажат ,че всичко ми е наред ми взеха 65лв. Така че ако не друго Тодорова не е скъпарка. Имам час след седмица и ми е препоръчана като един от най-добрите ендокринолози в София. 30 лева  са една поносима сума.

# 178
  • Мнения: 81
Цените са поносими поне. На фона на това, което буквално ме брулят навсякъде е направо рай. Само за пример ще дам, че правих едни напълно безсмислени микробиологични изследвания, които си платих разбира се, а после за да ми кажат ,че всичко ми е наред ми взеха 65лв. Така че ако не друго Тодорова не е скъпарка. Имам час след седмица и ми е препоръчана като един от най-добрите ендокринолози в София. 30 лева  са една поносима сума.

 Доктор Начев взима 30,00лева, в болница Токуда-също 30,00лева. За човек като Катя Тодорова и 3,00 /три лева/ са и много.
 Изборът при кого да отидете си е ваш, парите също!
 Дано да влиза в този форум да прочете колко недоволни от нея пациентки има!

# 179
  • Мнения: 191
Аз дължа до голяма степен успешното завършване на бременността си на нея (то един господ знае дали е само на нея), както и сестра ми роди живо и здраво бебе с нейна помощ. Но може би с времето се е отегчила, защото при мен остави невероятно положително впечатление. И все пак всеки си е индивидуален случай и не винаги може да се помогне. А най-същественото е, че ако не чувстваш, че това е твоят лекар е по-добре да се ориентираш към друг.

Общи условия

Активация на акаунт