Мнението за д-р Катя Тодорова, ендокриноложка

  • 96 320
  • 247
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 382
Мире , имах предвид като усещане за пациента, но не се изразих добре.Иначе определено си действа по някакъв начин и май никой не може да предвиди как Wink

# 211
  • Мнения: 4 235
Тъжна мама, д-р Начев преглеждаше миналата година в Ендокринологията ,но отнякъде прочетох ,че се били преместили.Не зная дали е истина.
Телефона на д-р Начев ,който имам е 08888 96843

# 212
  • Мнения: 319
Не знам... Тодорова ми предписа интралипид - вливане на 3-4 ден от цикъла в месеца преди забременяване. Нищо не обясни. До колкото се информирах това е хранителна добавка, която подсилва организма. Предписа ми и дуфастон, въпреки, че и всички хормони са ми в норма... Предполагам, че е за "всеки случай" имам тежка форма на вродени тромбофилии и това доста я уплаши май. Каза, че доц. Конова изписвала и някакво друго вливане, но за сега ще се въздържим от него, защото било скъпо 500лв. , а трябват поне 5.

# 213
  • Мнения: 4 700
тъжна мама, честно да ти кажа не виждам никакъв смисъл от вливания на интралипид след като всички антитела са ти в норма. Терапията при тромбофилия е хепаринов препарат (клексан, фрагмин, фраксипарин) и/или евентуално аспирин. На твое място определено бих се консултирала и друг. Не поzнавам Тодорова, не искам да я критиzирам, но определено не виждам логика в наzначената терапия.  Thinking

# 214
  • Мнения: 236
Тъжна мама, д-р Начев приема вече в Майчин дом. Желателно е да му се обадиш по телефона (аз имам същия, който ти е дала malinkap) за да се разберете за час. Мен ме накара да му се обадя и в самия ден на консултацията, тъй като явно циркулира между различни етажи, и тогава ми каза къде мога да го открия в момента. Много е внимателен. Наистина виж и той какво ще ти каже. Тази д-р Тодорова, май наистина изписва едно и също като чета коментарите за нея, независимо от конкретния случай. Аз си записах час за август при нея, но май няма да се възползвам. Едно че съм на море точно тогава, а и нещо ме съмнява терапията й...

# 215
  • Мнения: 319
Колко струва прегледа при Начев и колко време предварително трябва да се обадя за час.

# 216
  • Мнения: 2 343
Мисля, че струва 30 лв. и не се чака много за преглед. Успех!

# 217
  • Мнения: 4 235
тъжна мама dufastona е синтетичен прогестерон.Не виждам абсолютно никаква връзка между тромбофилиите и дуфастона.Не го взимай преди да се консулитраш с още един ендокринолог и гинеколог.Ще си развалиш хормоните ако всичко е наред.Правихте ли на 21-22 ден изследване на прогестерон ,за да се види дали е имало овулация?

# 218
  • Мнения: 236
На мен Начев ми каза да отида направо утрешния ден и струваше 10 лв /на ръка/. Стори ми се странно, но все пак беше събота...

# 219
  • Мнения: 319
Да Прогестерон - 53.43 nmol/l при референтни граници от 10.62 до 81.28.
Всички хормони са в норма - прогестерон, пролактин, LH, FSH, Estradiol, Tertosteron, TSH,TAT, MAT, NK - клетки, ACL-screen, Анти - b2GPI скрининг. Всичко е в норма. Дори не са близо до долна или горна граница - по средата са...
Единствения проблем са тромбофилиите. Нищо друго.

# 220
  • Мнения: 4 700
 тъжна мама, ти си вторият, които каzва, че НК клетките му са в норма. Браво на теб. Посети Начев zа твое успокоение. АЗ лично не раzбирам zаЩо те товарят с иzлиШни медикаменти и ненужни терапии.  ooooh! Дори и прогестеронът ти е перфектен.

# 221
  • Мнения: 18
Тъжна мама ,определено смятам, че при това състояние на хормоните  не би трябвало да се впускаш в прием на каквито и да било медикаменти.Задължително трябва да направиш консултация с още един добър ендокринолог.Склонността на д-рКатя Тодорова  да изписва лекарства и без нужда е известна.В повечето случаи това може да доведе непоправими увреждания.На добър час!

# 222
  • Мнения: 1
тя работи от 3:30 до като има хора може да стои до 8

# 223
  • Мнения: 319
Днес бях при Начев. Срещнах се с генетик, имунолог и специалист по фетална медицина. Всички бяха единодушни да не правя никакви вливания на интралипид и никакъв дуфастон. От всичко, което ми предписа Тодорова останаха само аспирин протект и фрксипарина след забременяване. Аз повече няма да стъпя при нея. За вас не знам.

# 224
  • Видин
  • Мнения: 4 921
В интерес на истината д-р Тодорова преди време беше доста добър лекар.Но напоследък нещо й стана.Изписва една и съща терапия при всички пациенти, разсеяна е, не проявява интерес и изобщо...
Аз отидох при нея с проблем заради висок пролактин, тя ми предписа диета за напълняване и да се видиме след 2 месеца.Освен това ми предписа и Лимфомиозот, бромокриптин без нужда и какви ли не глупости.После като четох, че на всички предписва това и много се ядосах... Аз лично съм разочарована от нея... Rolling Eyes
Тъжна мама, късмет  Hug

Общи условия

Активация на акаунт