Мнението за д-р Катя Тодорова, ендокриноложка

  • 96 383
  • 247
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 297
amanita Бромокриптина е за пролактина,да се понижи.За другото не мога да коментирам.Успех и дано скоро намериш твоя лекар   bouquet

# 226
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Да, знам.Само че един-единствен път пролактина беше висок, след това всички изследвания бяха наред и никой не успя да обясни защо е висок.Тя направо си ми предписа една шепа лекарства и ме прати вкъщи.Аз вече бях бременна без да знам като ходих при нея.След това ме ошашка, че може да имам Хашимото заради 1 кухо яйце и аз 3 дни не знаех къде се намирам.Разбира се, прати ме в клиниката в Плевен на изследвания и преглед не при кой да е, ами при д-р Емин.Видяхме и чухме тупкащо сърце.След това се видях и с нея и като я попитах за ФМ и при кого да ида - тя заяви - "А, ми то д-р Емин може да я направи, това е един обикновен ехографски преглед  Shocked Няма нищо по-специално в него". Не споделям мнението й, но както и да е.. Просто мен ме изгуби като пациент, както и не бих я препоръчала на никого вече  Naughty

# 227
  • Мнения: 297
amanita Пролактина може да се покачи и от стрес,затова и винаги са ми искали да го изследвам поне два пъти преди да ми назначат лечене.От стрес пролактина ми е ставал над 4000.Може би при теб е станало нещо такова.Щом повече не си го засичала висок,значи е добре,а и до колкото знам при бременност е нормално да се покачи малко.Жалко,че така се е получила.Дано нещата се оправят и да нямаш проблеми   bouquet

# 228
  • Мнения: 1 768
Момичета , аманитка ще ражда утре  Laughing не я мислете , тя успя .Просто споделя мение за въпросната Тодорова .

# 229
  • Мнения: 4 700
Аманита, успех. Пожелавам ти zдраво и Щастливо бебе и всички неволи да останат в миналото.  Hug

# 230
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Да, наистина утре ще раждам  Laughing Благодаря за палците
Успех на вас! Всички ще успеем  Heart Eyes

# 231
  • Мнения: 319
Аманита успех! Стискам палци всичко да мине без проблеми. И да се похвалиш после. Naughty

# 232
  • Мнения: 297
amanita леко и безпроблемно раждане   bouquet

# 233
  • Мнения: 827
Тъжна мама при кой имунолог беше.Търся някой защото като разбрах че имам АФА през бременността ми (в 28 г.с.), д-р Тодорова ми изписа и на мен всичко в комбинаци ...фраксипарин, аспирин, лимфомиозот, селен, фолиева к-на и метформин (имах много завишен инсулин).Обаче като чета почвам да се чудя дали е трябвало всичко да пия.А ми се иска много второ бебе след време а като си помисля че трябва да пия толкова неща и пак не знам дали ще има щастлив край и не се решавам да си помечтая.Пиши на ЛС да не спамим темата. Hug

# 234
  • София
  • Мнения: 406
Здравейте,момичета.Нахлувам в темичката,за да ви предложа час при Тодорова на 06.08,защото аз не мога да се възползвам от него.Ако някой реши да ми пише на лични Hug

# 235
  • Мнения: 236
А пък аз имам на 18.08 час. Също е свободен... На море съм тогава, пък и след като четох известно време в тази тема, реших че мога да си пия селен и аспирин и все едно съм ходила при д-р Тодорова... А сериозно - на ЛС може да се разберем и да отиде някой вместо мен.

# 236
  • Варна
  • Мнения: 199
Много добър специалист е и съм с отлични впечатления от нея.
Няколко пъти ми се наложи да ходи при нея и съм изключително доволна.  Peace

# 237
  • Мнения: 645
Момичета, мобилният телефон на д-р Начев актуален ли е още? И също така все още ли е в МД?

Бих искала да се консултирам с него относно високи ст-ти на АНА и завишени НК клетки, както и 4г/4г в паи.

# 238
  • Мнения: 850
   Страхотно впечатление имам от нея много добър специалист , за съжаление няма часове до края на годината , нито в Плевен нито в София !  Cry
 
  Ако случайно някой чете и има записав час който му е свободен , аз съм на среща веднага ще се възползвам! Благодаря предварително !  Hug Heart Eyes

# 239
  • София
  • Мнения: 2 908
mmmshushy80,отиди без час щом ти е спешно,няма да те върне,просто ще почакаш малко повече. Peace

Общи условия

Активация на акаунт