Мнението за д-р Катя Тодорова, ендокриноложка

  • 96 356
  • 247
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 850
   
mmmshushy80,отиди без час щом ти е спешно,няма да те върне,просто ще почакаш малко повече. Peace
Благодаря , аз вчера говорих с нея по телефона , и тя ми каза ако искам да рискувам да отида и да чакам докато се отвори свободно место !

# 241
  • София
  • Мнения: 2 908
Отиди,няма какво да се рискува,ще те приеме,винаги има и чакащи които са без час,по спешност.
Жената,която записва часовете,казва кой след кого да влиза и тези без час постепенно ги вмъква между тези със записан. Peace

# 242
  • София
  • Мнения: 82
Здравейте момичета  Hug
От скоро, за съжаление, ми се наложи да се запозная със заболяванията на щитовидната жлеза, и по специално с Хашимото-то. Наблюдаваме един ендокринолог, но ми се иска да чуя и друго мнение, т.к. за времето от март до сега не настъпи подобрение, дори точно обратно - ТСХ ми от  3,9,  се повиши почти двойно, въпреки увеличаващата се доза Еутирокс /за което не обвинявам ендокринолога, разбира се/...
Та исках да ви попитам дали д-р Тодорова 'работи' само по проблеми, отнасящи се до планиране и протичане на бременността... или като цяло със заболявания на щитовидната жлеза и наблюдава и момичета, който не планират/ очакват бебче ?

# 243
  • Близо до морето :)))
  • Мнения: 319
Здравйте момичета, имам записан час за Д-р Тодорова другата седмица в клиниката в Плевен. Искам да Ви попитам имал ли е някои проблем с възел на ЩЖ, при мен хормоните и другите изследвания са ми в норма но ми откриха възел 1,5см., занимава ли се с такива проблеми или повече с бременост. Някой да е ходил при нея с такава диагноза? Благодаря Ви предварително  Hug

# 244
  • София
  • Мнения: 6 232
kremmito, не се занимава само с бременност- мъжът ми ходи при нея заради висока кръвна захар и висок холестерол и е във възторг от отношението й, и от нея,като лекар и човек.  Аз също бях при нея миналата седмица,за да ми погледне изследванията за НК клетките и някои хормони, след неуспешно ин-витро  и се убедих, че има защо толкова да й се възхищава и да й се доверява.

# 245
  • Мнения: 4 235
kremmito,
аз лично не съм доволна във връзка със диагноза на щитовидната жлеза.Трябваше да ходя и на втори специалист заради нейна погрешна диагноза.
За инсулиновите проблеми е много добра,но за щитовидната..............

# 246
  • София
  • Мнения: 3 860
Да се включа и аз  Rolling Eyes
Ходих два пъти, наистина е много мила жената, но на мен лично това сърцато държание ми е съмнително вместо да ми вдъхва доверие  Rolling Eyes
Аз отидох с направени хормонални изследвания, от които всичко в норма с изключение на нисък прогестерон и висок андростендион и двете изследвани на 23 ден  Rolling Eyes
Така каза ми че имала съмнения за хашимото - хормоните и антителата са ми в норма  Rolling Eyes изписа ми лекарства въпреки това  Rolling Eyes
Прати ми за обременяване с глюкоза - резултат няма ми нищо - но тя ми изписа метфодиаб или нещо от сорта защото съм била с ПКЯ, съотношението ми на ЛХ:ФСХ е в полза на ФСХ, няма данни за поликистозна структура на яйчници.
А и за следващия цикъл ми изписа стимулация с клостил, после прегнил и т.н. без да има АГ което да ме следи еми реших че не мога да й се доверя  Rolling Eyes

В последствие след обикаляне и разпитване се оказа че андростендиона се изследва в началото на цикъла а не след ову, и че нивата му след ову може да се покачат при наличие на кисти на яйчника, а аз съм с ЛУФ така че момичета колкото лекари толкова и мнения за съжаление ние трябва да си изберем на кого да вярваме  Rolling Eyes

# 247
  • Мнения: 184
kremmito,
аз лично не съм доволна във връзка със диагноза на щитовидната жлеза.Трябваше да ходя и на втори специалист заради нейна погрешна диагноза.
За инсулиновите проблеми е много добра,но за щитовидната..............

Подкрепям това мнение, за следене на щитовидна жлеза има далеч по-добри -специалисти от нея.
Понякога е по-добре да попаднеш на тесен специалист в нещо, отколкото на някой, който да претендира, че разбира дори от имунология и от генетика, а всъщност само повърхностно да разглежда нещата.  Не ме разбирайте погрешно - страшно мила жена и сигурно е страхотна в следенето на бременни с диабет, но със сигурност, не трябва да се опитва да лекува имунологични или генетични проблеми или да предписва хормонални препарати за стимулация, без да е наясно с мнението на гениколога за това- за съжаление точно това се случи при мен и точно тогава реших, че тя не е моя лекар. Вначалото бях очарована, но за щастие това продължи само една година.

Общи условия

Активация на акаунт