Мнението за д-р Катя Тодорова, ендокриноложка

  • 96 304
  • 247
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 358
Здравейте.Случайно разбрах за д-р Тодорова от друга тема.Искам да попитам в кабинета и има ли ехограф и друга апаратура.Питам понеже освен консултация при мен ще се наложи и преглед.
Благодаря ви предварително.

# 31
  • Мнения: 2 343
Била съм на преглед в София и там има УЗИ.

# 32
  • Мнения: 1 391
прочетох много добри отзиви за д-р Тодорова в сайта "Зачатие" тъй като имам възли на щитовидната жлеза, а ме вълнува второ зачатие.

Записах час... уви е чак за 11 декември! вчера го записах...
Дотогава дай боже може пък да забременея, но при всички положения възлите няма сами да изчезнат, така че ще ми трябва лечение занапред и мисля да се доверя на нея, а при бременност още повече ще трябва да ме следи  Grinning Hug

# 33
  • Варна
  • Мнения: 64
Мога само да кажа, че д-р Тодорова е най-добрия човек и лекар, когото познавам. Доверих й се напълно и не сбърках, благодарение на нея имам две хубави и здрави дечица. Но все пак човек сам може да прецени кой е неговият лекар. Успех на всички.

# 34
  • София
  • Мнения: 2 508
Мога само да кажа, че д-р Тодорова е най-добрия човек и лекар, когото познавам.

 Peace

# 35
  • Мнения: 18
д-р катя тодорова е прехвален доктор.тя не проверява изследванията в определен период от врема а веднага започвалечение с което много често обърква пациентите.според мен похвалите във форумите ги пишат нейни приятели и не отговарят на истината.аз бих стояла далеч от нея.

# 36
  • Мнения: 1 768
Незнам дали ги пишат приятели на лекарката мненията , но и аз съм доста песимистично настроена към нея .Няма как да ми говори какви проблеми имам със щитовидната и да ми изписва хомеопатия преди да ме е погледнала на ехограф , да не говорим , че изследванията ми са в норма  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 18
съгласна съм с вас.тя на всяка цена изписва лечение и то обикновено с хормони или хомеопатично но което също съдържа  л-тироксин.с една дума веднага ви превръща в нейн пациент завинаги дори без да има нужда от лечение.

# 38
  • Мнения: 7
Съжалявам, че ще се включа в темата с негативно мнение, но аз също не съм очарована от въпросната лекарка. Confused Впечатленията ми са от 7-8 посещения при нея, по време на които не бих могла да отрека, че се е държала прилично, но терапията, предписана от нея не само, че не ми повлия добре, но и в известна степен влоши състоянието ми. Cry Освен, че изписва лекарства в изумителни количества и дози, се опитва да налага лечение на гинекологични проблеми, които очевидно не са от нейната компетентност. Много се радвам, че е успяла да помогне на толкова много момичета, но бих искала да отбележа, че не винаги само доброто и човешко отношение от страна на лекаря е достатъчно, за да се постигнат добри резултати при даден пациент.  Peace

# 39
  • Мнения: 2 343
Първо искам да кажа, че винаги съм имала 1 на ум за много хвалените лекари. И аз посетих Тодорова. След преглед на ехограф каза, че имам изменения в структурата на жлезата най-вероятно породени от автоимунен възпалителен процес. Насочи ме да изследвам Aнти-β2GPI - IgG, IgA, IgM и се оказа, че резултата е положителен. При мен позна и Лимфомиозотът си свърши работата, ТСХ ми е в норма. Но след изцепката с Маринекс винаги ще искам второ мнение след посещение при нея! Confused

# 40
  • София
  • Мнения: 2 508
Mога да ви кажа, че нямам никакви приятелски връзки с нея и съм на мнение, че тя е най-внимателният лекар, когото познавам. Ако не беше тя, не съм сигурна дали щях да го добутам до шести месец бременност. Тя направи всичко възможно да ме предпази от аборт и да ми нормализира тироидните хормони. Да, на някои хора л-тироксинът не влияе добре, но за това не е виновна Тодорова. На мен лично ми повлия добре и предпочитам бебето ми да няма недостиг, отколкото да чакам 3-4 изследвания и да не пия нищо. Плюс това каква друга терапия има за тироидни проблеми?

Не мисля, че тя не разбира от гинекологични проблеми, аз бях с ПКЯ и тя се съобрази и с това и ми предписа Утрогестан и диета за инсулиновата резистентност. Според мен си разбира много добре от работата, и е много сърдечен човек. Тя е единствената лекарка, на която въобще и дремеше, че чакам дете, не бях просто поредният пациент, а майка, която умира от страх за детето си и тя направи всичко възможно да ме успокои и да ми вдъхне вяра, че всичко ще бъде наред. За нея наистина беше важно, че чакам ДЕТЕ.

# 41
  • Мнения: 18
мили момичета аз се доверих на д-р катя тодорова ,а тя ми нанесе вреда.пиша за да ви предпазя от нейните грешки и лечение на  "каквото излезе"в края на краищата.грешките си обяснява с    че не всичко може да се предвиди.

# 42
  • Мнения: 7 718
Меза, нещо ми звучиш като нелоялна конкуренция от низш медицински персонал. newsm78. Направих  си труда да ти препрочета няколко мнения и все повече се убеждавам в това.

# 43
  • София
  • Мнения: 2 508
Звучи не само като нелоялна конкуренция, а и като не особено интелигентен човек, зад чиито твърдения няма особено ясни доводи... newsm78

# 44
  • Мнения: 18
милимомичета,не съм никаква нелоялна конкуренция.написах мнението си съвсем добронамерено.аз се доверих на д-р катя тодорова ,а тя ми нанесе вреда.това е.мисля че форума е за това, зада сиизказваме мненията по избраната тема и всеки, който желае да ги чете.исках само да ви предпазя от грешки.

Общи условия

Активация на акаунт