Мнението за д-р Катя Тодорова, ендокриноложка

  • 96 337
  • 247
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 521
д-р катя тодорова е прехвален доктор.тя не проверява изследванията в определен период от врема а веднага започвалечение с което много често обърква пациентите.според мен похвалите във форумите ги пишат нейни приятели и не отговарят на истината.аз бих стояла далеч от нея.

Поясни се.

# 46
  • София
  • Мнения: 2 908
meza моля те престани да обикаляш всички теми свързани със щитовидната жлеза и да пишеш едно и също,разбира се всеки има право да бъде доволен или недоволен но ти май вече прекаляваш,прочетох ти всички постове,в които пишеш едно и също,конкретизирай се моля.

# 47
  • Мнения: 4 358
meza моля те престани да обикаляш всички теми свързани със щитовидната жлеза и да пишеш едно и също,разбира се всеки има право да бъде доволен или недоволен но ти май вече прекаляваш,прочетох ти всички постове,в които пишеш едно и също,конкретизирай се моля.
И аз така направих.Прочетох публикациите й. Ами тя в други теми май не пише newsm78.
meza поясни поне какво ти е било състоянието, как те е лекувала въпросната докторка и как ти е повлияло това.Грамотни сме ще преценим Peace

# 48
  • Видин
  • Мнения: 4 921
В събота се видях с докторката.Страхотна жена!Вдъхна ми много положителна енергия и вече съм убедена, че ще успея да забременея  Praynig

# 49
  • София
  • Мнения: 2 508
милимомичета,не съм никаква нелоялна конкуренция.написах мнението си съвсем добронамерено.аз се доверих на д-р катя тодорова ,а тя ми нанесе вреда.това е.мисля че форума е за това, зада сиизказваме мненията по избраната тема и всеки, който желае да ги чете.исках само да ви предпазя от грешки.

"Нанесе ми вреда" ми звучи толкова абстрактно, пък и наистина не мога да си представя каква толкова фатална вреда може да ти е нанесла. Докато не се аргументираш, никой няма да те приеме насериозно.

# 50
  • Мнения: 2 423
Докато не се аргументираш, никой няма да те приеме насериозно.

 Peace

# 51
  • Мнения: 1 391
не съм пристрастна към никое мнение, но човек единствено сам може да си нанесе вреда...
докторите съветват, предписват лекарства, но човек може да ги пие, може и да не ги пие, може да се довери или не, може да потърси други мнения, ако е толкова мнителен...
Изобщо за взетите самостоятелно решения относно себе си, надали може да обвиняваме когото и да е - зная че ем ного трудно да се следват докторски предписания - защото всеки дава различни мнения, но трябва да слушаме и сърцето си, и ако нещо ни подсказва че се съмняваме и нещо не е както го чувстваме, ако трябва да се проверим при още 10 лекаря преди да вземем решение.

Достатъчно информация има вече навсякъде и ние можем да я почерпим и да се уведомим кое какви вреди може да нанася и сами да вземем решение дали да послушаме някой доктор или не?


Исках да ви попитам - хранителен режим или диети - с ядене и неядене на определени неща подпомагат ли щитовидната жлеза?? Пили ли сте билки?
В едно руско предаване прочетох за билката очеболец - била много добра - и помагала?!
Да сте чували нещо?

# 52
  • Мнения: 1 768
Хм , май имам да добавям коментар за др Тодорова. Ще трябва да продължа с негатива за съжаление.Та относно хормонално заместителната ми терапия , взех че частично я послушах.Приемах лекарствата по нейната схема месеца в който се видяхме.Резултата е по ранно прокървяване с 5 дни. Close Добре , че не я послушах да вдигна дозите на хормоните двойно  ooooh! Кой знае какви чудесии щяха сега да са ми на главата  #Crazy

# 53
  • Мнения: 154
Здравейте, а каква терапия прилага д-р Тодорова за понижаване на антителата? Дали  е при всеки различно, моля да споделите .

# 54
  • Мнения: 2 343
Обикновено Лимфомиозот.

# 55
  • София
  • Мнения: 102
не съм пристрастна към никое мнение, но човек единствено сам може да си нанесе вреда...
докторите съветват, предписват лекарства, но човек може да ги пие, може и да не ги пие, може да се довери или не, може да потърси други мнения, ако е толкова мнителен...
Изобщо за взетите самостоятелно решения относно себе си, надали може да обвиняваме когото и да е - зная че ем ного трудно да се следват докторски предписания - защото всеки дава различни мнения, но трябва да слушаме и сърцето си, и ако нещо ни подсказва че се съмняваме и нещо не е както го чувстваме, ако трябва да се проверим при още 10 лекаря преди да вземем решение.

Достатъчно информация има вече навсякъде и ние можем да я почерпим и да се уведомим кое какви вреди може да нанася и сами да вземем решение дали да послушаме някой доктор или не?


Исках да ви попитам - хранителен режим или диети - с ядене и неядене на определени неща подпомагат ли щитовидната жлеза?? Пили ли сте билки?
В едно руско предаване прочетох за билката очеболец - била много добра - и помагала?!
Да сте чували нещо?
Е тогава...аджиба...за какво са ми докторите-да ги слушам,следвам и изпълнявам или за да не ги....???????

# 56
  • Мнения: 1 391
е тва е тъпото.... най -добре да не се стига до болести... но се стига.... и оттам нататък... божа работа  - просто се молиш да ти улучат правилното за теб лечение и да ти хареса доктора, и търсиш докато намериш... лутане тва е

затова си живеем колкото и както можем, и да не се вманиачаваме в проблемите си, щото лошо...

Та за тези хормони - при мен в момента при изследвания преди 20тина дни - имам ТСХ 1,44 - което било идеално, МАТ и ТАТ са ниски - в долните граници - примерно ако горната беше 30 или 40 мойте са 10. Нещо такова. Т.е. добре са. И само ФТ 3 и ФТ 4 са на горните - ама точно на числата на горните граници.

И се чудя за 1 месец могат ли да се изменят всички хормони? Не е ли хубаво да пусна само ФТ3 и ФТ4 преди прегледа ми декември месец? Другите от нормални стойности може ли за 1 месец да станат ненормални, при положение че живея по същия начин и в момента нямам никакво лечение.

# 57
  • Мнения: 18
Вече не зная трябва ли  или не трябва да вярваме на докторите.Аз повярвах на д-р Катя Тодорова и много, много сгреших.При определени стойности на хормоните на щитовидната жлеза, тя каза че се налага лечение.Добре, но след това нещата не само не се подобриха ами изключително много се влошиха.На въпрос към нея по принцип при първоначалното състояние на хормоните налага ли се лечение ,тя отговаря че не е необходимо и не иска да я занимаваме с грешките на други доктори.Може ли да се доверя повече на този доктор?!

# 58
  • Мнения: 1 391
можеш ли да поясниш малко повече за хормоните - какви са били? за да разберем по добре?

# 59
  • София
  • Мнения: 2 508
Вече не зная трябва ли  или не трябва да вярваме на докторите.Аз повярвах на д-р Катя Тодорова и много, много сгреших.При определени стойности на хормоните на щитовидната жлеза, тя каза че се налага лечение.Добре, но след това нещата не само не се подобриха ами изключително много се влошиха.На въпрос към нея по принцип при първоначалното състояние на хормоните налага ли се лечение ,тя отговаря че не е необходимо и не иска да я занимаваме с грешките на други доктори.Може ли да се доверя повече на този доктор?!

Без коментар! ooooh! То невежеството ходи по хората... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт