Мнението за д-р Катя Тодорова, ендокриноложка

  • 96 299
  • 247
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 249
Писала съм и преди тук, но сега ще напиша отново, ако не беше тази лекарка, нямаше да съм бременна в момента. Искрено и благодаря за това, че е изключително великодушна, мила и внимателна към своите пациенти. Моето мнение определено е положително. Сигурна съм че ако се отворят подобни теми и за други лекари, винаги ще има хора, които да ги плюят и такива, които да са им благодарни. Безгрешни хора няма, един пациент се повлиява от конкретни лекарства, друг не, просто така сме устроени като организми. А избора всеки човек си го прави сам, аз ако не остана с добро впечатление от един лекар още на първата ни среща, повече не се вясвам при него  Peace

Аз също бях на терапия с Лимфомиозот, който е хомеопатично средство за лечение. За тези методи има безброй инфо в Нета и аз си направих труда да го изчета, преди да започна да приемам лекарството. Съветвам всички ако имат възможност да го правят, все пак да знаят с какво се сблъскват и какво да очакват от това.

А за невежеството, какво да кажа........ и аз мисля че е редно момичето поне да обясни защо и е такова мнението, а не да влиза и да изсипва някакво необосновано мнение  Peace

# 61
  • Мнения: 1 391
Меза, обоснови се наистина - разкажи подробно, тогава може и някой да те разбере, но наистина така предупреждаваш, без да се обосноваваш и нищо на никого не става ясно.
От поста ти не става ясно - ти втория път - по интернет или по телефон са я питала? и тя е изказала обратно на първоначалното си мнение?

# 62
  • София
  • Мнения: 2 508
Защо се занимавате въобще, не виждате ли, че си имате работа с прост човек... Confused

# 63
  • Мнения: 18
Няма никакво значение по какъв начин сме се свързали с докторката.Важното е ,че отговори ,че не се налага лечение при посочените стойности на хормоните.Същото ми отговориха и други еднокринолози,които питах.За едно и също състояние на хормоните в един момент казва,че се налага лечение, а в друг, че не се налага.Тежко и горко на този, който ще носи последствията от нейните грешки.И сега нещо друго.Ако наистина сте пациенти на д-р Катя Тодорова, а не нейни рекламни агенти,тогава имайте уважение към всички мнения различни от вашите.Само така ще си помогнем взаимно и на всички други,които прявяват интерес към темата.Най-лесно е според изказванията да ви направя оценка на интелекта и възпитанието и да ви обидя.Мисля, че не това ецелта на форума.Желая на всички да решат проблемите си и да намерят доктора, който да им помогне в това.

# 64
  • Мнения: 1 521
Вече не зная трябва ли  или не трябва да вярваме на докторите.Аз повярвах на д-р Катя Тодорова и много, много сгреших.При определени стойности на хормоните на щитовидната жлеза, тя каза че се налага лечение.Добре, но след това нещата не само не се подобриха ами изключително много се влошиха.На въпрос към нея по принцип при първоначалното състояние на хормоните налага ли се лечение ,тя отговаря че не е необходимо и не иска да я занимаваме с грешките на други доктори.Може ли да се доверя повече на този доктор?!

Обясни по-точно какво ти е било състоянието- не казвам, че не си права, но сигурно знаеш, че много лесно се влиза от едната граница в другата, зависи от организма, а той как ще реагира никой лекар не може да знае.

# 65
  • Мнения: 18
ГреГрешката си е само моя.Сгреших като повярвах на написаното по тази тема ,без да се усъмня нито за момент ,че това е реклама .Състоянието на хормоните  е такова като на моя близка.Тя обаче ходи в кварталната клиника при ендокринолог, който няма сайт в интернет.За нейна радост този доктор я наблюдава вече пета година,без лечение, защото не се налага.Прави и два пъти годишно изследване на хормоните и следи посоката на развитие на жлезата.Аз обаче потърсих рекламираната докторка и си навлекох белята.Запръв път видях доктор,който още с влизането ти изписва лечение и то същото като на всички други пациенти.

# 66
  • София
  • Мнения: 2 908
meza всички те помолихме няколко пъти вече да обясниш подробно за какво става въпрос и какъв е точно случая при теб.От твоите постове само се разбира че ти е навредила,че си била подведена и си сгрешила че си отишла при нея.Докато не разкажеш случая никой няма да те вземе насериозно.

# 67
  • Мнения: 694
Момичета не виждате ли ,че тя повтаря все едно и също защо въобще се занимавате? newsm78 Shocked

# 68
  • Мнения: 18
Дали ще ме вземете на сериозно или не ,това си е ваш проблем.Във написаното от вас не прочетох какви са били вашите проблеми икак д-р Катя Тодорова вие помогнала.За това не смятам да ви пиша подробно и аз.Понеже лекарката твърди ,че лекува хашимото,нещо, което не съм нито чула, нито прочела в интернет до сега,вероятно вие сте от излекуваните и за това е интересно да споделите.Така всички ще разберат какво голямо постижение има докторката.Все пак Хашимото е заболяване от ранга на рака ,СПИН и други автоимунни заболявания.Смятам дори ,че е необходима да се направят публикации за тези успехи в нашия и чуждия печат и в медиите.Споделете колко сте се излекували от Хашимото с приема на селен и лимфомиозот.,и колко след приема на горепосочените средства са изпаднали в по-тежко състояние поради покачване на ТАТи МАТ и влошаване на стойностите на хормоните.Въпросът  не е да се заяждаме, а да говорим истината и да не подвеждаме други хора,които да страдат след това.

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Меза,никой не е казал,че се е излекувал от заболяването,а че благодарение на д-р Тодорова и лечението и,успява да контролира болестта.Тук има една потребителка-Кукувицата Мая-предполагам,че и тя ще се разпише,която именно благодарение на лечението,предписно от д-р Тодорова,успя да си свали МАТ от 3000 и нещо на 990!Имаше първоначално застой,но с упоритост и правилна дозировка започнаха да падат антителата.Има и много момичета,които отново благодарение на нея успяват да запазят така дългоочакваната си бременност.

# 70
  • Мнения: 18
Възможно е при някои пациенти ,лечението да има някакъв временен положителен ефект, но според мен това еслучайност.Тъй като на всички се изписва едно исъщо лечение може при някои да има някакво подобрение.Но защо не говорим за другите при които нейното лечение е нанесло голяма вреда.Прочетете ги внимателно и ще видите,че те са значителна част от всички нейни пациенти.Значи няма излекуван пациент от Хашимото,но лекарката продължава да посреща пациентите с обещанието,че ще ги излекува от това заболяване.По мое мнение при нея всичко се прави на случайност.Пийте каквото ви предписвам ,пък каквото стане стане.Всеки грамотен доктор пресмята и риска и го споделя с пациента, а най-добрите изчакват самия организъм да реши проблема си и чак тогава дестват.,когато това не е възможно.А когато моментът е такъв това може да го реши абсолютно всеки  ендокринолог, не само д-р Катя Тодорова.

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Меза,не искам да споря с теб,всеки има право да изкаже мнението си и аз съм ЗА това право.Но лично на мен д-р Тодорова никога не ми е обещавала,че ще ми излекува Хашимотото.

# 72
  • Мнения: 18
На теб може да не е обещавала,но други хора е уверявала, че ще излекува от Хашимото.Говорих с доктори имунолози, които смятат ,че засилването на имунната система при Хашимото,води до влошаване на състоянието на пациентите,поради автоимунния характер на заболяването.Така че приложението на селенапродължително време е по-скоро вредно ,отколкото полезно.Има една поговорка"Не ходи с голяма кошница на прехвалени ягоди".Точно това се случи в моя случай.

# 73
  • София
  • Мнения: 2 908
Но лично на мен д-р Тодорова никога не ми е обещавала,че ще ми излекува Хашимотото.
И на мен, но пък ми е обещавала че с подходяща терапия ще овладеем положението и неискам да защитавам или да упреквам но след прием на лекарствата предписани ми от нея и направените контролни изследвания,всичко влезе в норма и сега ми остава само да подържам тези стойности.

Меза пожелавам ти да намериш твоят лекар с който да постигнеш хубави резултати и да си доволна и нека запзим добрият тон на общуване,ок?

# 74
  • Мнения: 1 521
Meza,  за да ти повярваме и за да си полезна направи, моля те, следното:

Напиши си резултатите преди Тодорова, след това какво точно ти е било лечението и резултатите след лечението.Предполагам, че си пазиш всички изследвания.
А относно това, че на всички предписва едно и също-неизбежно е. Хормоналните заболявания почти винаги се лекуват само с 1 възможно лекарство.

Общи условия

Активация на акаунт