Мнението за д-р Катя Тодорова, ендокриноложка

  • 96 342
  • 247
  •   2
Отговори
# 105
  • Мнения: 4 700
Collibri , не е по темата, но теzи нива на хормоните не би трябвало да са причина zа аборт. Иzследвала ли си ТАТ и МАТ? Направи го Щом имаШ проблем с Щитовидната. 

# 106
  • Мнения: 1 391
последно само да отговоря
Тат и Мат са ми в норма - изследвах ги преди 2 месеца
ТАТ   10 lU/ml    0-115               
МАТ   11,12lU/ml   0-34   

а по темата - днес съм на преглед следобяд
знаете ли адреса на частния кабинет ? после ще се отчета  Hug            

# 107
  • София
  • Мнения: 2 908
ул.Пенчо Славейков 18 -"Лекарски кабинети".Успех Simple Smile

# 108
  • Мнения: 1 391
днес ми беше първия преглед. Мнението ми е, че се държи много професионално. Огледа всичките ми досегашни изследвания, дори тези, които са от преди 5 години, отпреди раждането на дъщеря ми. Огледа възела и щитовидната много добре. Праща ме на още изследвания -
-обременяване с глюкоза
-тиреоглобулин
-генетични
-имунологични /заради мисед аборта/ и ще се видим пак, да тълкува резултатите и да решим  - каза - въпросът е дали възелът трябва да се оперира преди бременност или може да се допусне бременност - възелът е стар и голям.
Аз съм доволна, че ми назначава изследвания, защото те дават ясна картина за всичко.
или поне проясняват мъглата...


Като първо впечатление - добро и професионално! Simple Smile
Изписа ми хомеопатично лимфомиозот - да го пия 20 дни. Имате ли наблюдения за това лекарство и какви?

# 109
  • Мнения: 2 343
Изписа ми хомеопатично лимфомиозот - да го пия 20 дни. Имате ли наблюдения за това лекарство и какви?
Лимфомиозотът ми действа много добре. Веднага ми падна ТСХ! Странични ефекти при мен няма.

# 110
  • София
  • Мнения: 2 508
И при мен няма, освен мързелът ми да го пия 3 пъти преди ядене! Винаги забравям!

# 111
  • Мнения: 1 391
озадачи ме - че пише противопоказано при проблеми с  щитовидната жлеза. Не разбирам защо ни го дава д-р Тодорова, но предполагам има все пак основание да го прави и знае защо го дава.
Хареса ми това, че прочетох, че лекува сливици, и разни такива лимфни възпаления - аз често боледувам от гърло. И току виж ми подобри този статус....

Иначе го почнах. Дано се сещам? Има ли особености при взимането -  аз сипвам капките в лъжица и ги пия с 1 глътка вода.
И гледам преди и след тях около 15тина минути да не поемам течности их рана.
Знам че хомеопатичните се влияят от това. И също знам че пастата за зъби, ментата, кафето, не трябва да се ползват при вземане на хомеопатични. Нооо не вярвам да мога да се лиша от тях

# 112
  • София
  • Мнения: 2 508
Ами, аз гледам да не ям 15-20 минути преди и след това, ама не винаги се получава! ooooh! На мен Тодорова ми обясни, че е точно за щитовидната жлеза, нали има тироксин вътре... newsm78

# 113
  • Мнения: 1 391
Знаете ли за какво точно се изписва лимфомиозот?
Не разбирам. Моите хормони са що годе в нормата, фт3 и фт4 са на горна граница. Тат и Мат са малки - в долните граници на нормата.


ами малко е странно това на листовката
не ми е много ясно
като е точно за щитовидната... защо описанието на листовката е тотално друго

помислих си, дали не го дава, да спаднат евентуалните отоци евентуално.... на щитовидната и да се понормализира функицията й, че тя да види реално дали има проблеми? Чак се замислих, като имам възли например, дали пък няма да се свият от това?  newsm78


Да не вземат да ми се разбърникат хормоните от този препарат? Или е нещо за възлите?
Дайте повече инфо или линкове за този препарат?

Последна редакция: сб, 13 дек 2008, 17:31 от Collibri

# 114
  • София
  • Мнения: 2 908
Collibri споко,по принцип всяко момиче се шашка като прочете какво пише за Лимфозиота в началото,аз също бях като теб супер учудена,защо ми го е изписала като пише съвсем друго впоследствие от момичетата тук разбрах че няма грешка и че то дава добър ефект.Доколкото знам много добре влие на ТСХ да влезе в граница но може и за още работи да има ефект от него,аз незнам при мен то до каква степен ми помогна защото Тодорова ми изписа и Други лекарства заедно с капките но е факт че за около месец и половина-два всичко влезе в норма и засега стойностите ми са ок.Така че пии си ги и не го мисли това което пише на тях. Simple Smile

# 115
  • Някъде в България
  • Мнения: 1 036
Днес ходих при д-р Катя Тодорова и тя ми изписа Лимфомиозот и Метфодиаб. Каза ,че ще пия и Селен, но го нямаше в рецептата newsm78. На ехографа ми каза,че имам микроскопични изменения на щитовидната жлеза. Хормоните са ми в нормата и се чудя какво точно ще ми помогнат тези капки Thinking. Ако някой има идея, моля ви кажете за какво иде реч. Ужасно съм объркана #Crazy

# 116
  • Мнения: 4 235
Здравейте момичета,
И аз съм пациентка на д-р Тодорова.Изглежда ми много приятен и заинтересован от нашите проблеми специалист.
При мен откри проблеми с инсулина и тироид на Хашимото при нормални стойности на TAT,MAT и TSH .ТАТ,МАТ -5 ТSH- 2.7
За инсулиновата резистентност проблема беше налице тъй като инсулина беше завишен след обременяване.
Даже съм доволна ,че го открих 5 месеца преди да започна инвитро процедура.
За Хашимото започнах да си задавам много въпроси и както galka реших да отида и на второ мнение при д-р Начев.
Д-р Начев отрече да имам Хашимото и каза ,че имам ендемична гуша поради недостиг на йод.
В случая благодаря на д-р Тодорова за открития проблем с инсулина ,който поврежда качеството на яйцеклетките ,но винаги си имам едно наум ,че трябва да се проверяват диагнозите дори и на най-големите светила .
Хора са нормално е да се допускат грешки.

# 117
  • София
  • Мнения: 934
От прочетеното май Тодорова изписва на всички едно и също независимо дали хормоните и антителата са ти в норма или не   Tired

# 118
  • София
  • Мнения: 2 508
Ох, Боже... Какво ДРУГО може да ти изпише? Хашимото се лекува с Еутирокс, няма друго! Но от нея зависят много други неща - каква доза ще ти предпише, ще ти даде ли нещо за антителата, ще види ли някакви следи по жлезата... Намерете ми някой ендокринолог, който ще ви изпише нещо друго и ми се обадете... #Cussing out

# 119
  • София
  • Мнения: 934
Ох, боже, чети преди да критикуваш. Казах "независимо дали хормоните и антителата са ти в норма или не  "
И знам, че Хашимото се лекува с еутирокс, имам в предвид, така универсалните за нея лимфомиозот,селен, аспирин,вливания.
И все пак темата е за мнението ни, така че не разбирам защо реагираш така  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт