Мнението за д-р Катя Тодорова, ендокриноложка

  • 96 298
  • 247
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 646
От прочетеното май Тодорова изписва на всички едно и също независимо дали хормоните и антителата са ти в норма или не   Tired

И аз съм на същото мнение. Sad

# 121
  • Мнения: 4 235
При мен д-р Тодорова също изписа въпросното хомеопатично лекарство.Е набутах се с 12 лева  Embarassed за лимфоци-ала бала.Тази покупка беше абсолютно първосигнална реакция след като ме стресна с Хашимотото.После поразмислих и посетих Начев.

# 122
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Много п/в тази "специалистка".  Close
За 2-3 дни, оставащи ми до секциото, ми назначи инсулинови инжекции. И "няма да е добре да родите в понеделник, но от вторник натам - може... Имате не зрял плод"  (за сведение детето ми се роди 11 дни преди термин  с мерки 4150/54. Доста незряло, а?  Twisted Evil Е как да не й пусна по няколко  #2gunfire #2gunfire
Между другото сред колегите си в МА е доста недолюбвана и те също не я ценят като професионалист. И с право.

# 123
  • Мнения: 694
Интересно всички ли които ходим при Тодорова сме с Хашимото и с изписани такива капки аз също ги пия  Confused Стойностите ми на тсх , тат , мат ,са ми добре ,но съм с Хашимото и с такива капки също? ooooh!

# 124
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 556
Оф, абе хора, Хашимото се лекува по един и същи начин, няма как да имате различни лекарства ooooh! Различни са дозировките. Почетете малко, пообразовайте се, пък тогава се тръшкайте. Naughty
По въпроса за д-р Тодорова пак ще напиша - благодарение на нея имам дъщеря в момента, така че всеки сам си прави изводите. Колкото до това дали я обичат или не в МА - въпрос на възпитание в България, ей това куца на лекарите. Дали е професионалист или не - Шани, лично ти не можеш да прецениш, защото не си на нейното ниво.

# 125
  • Мнения: 646
Ако питаш мен Хашимотото изобщо и не се лекува. Имаш ли го с теб ще си е за цял живот. Друг е въпросът дали по накакъв начин влияе на жлезата или не. На мен например др. доктор ми каза ,че да пускам ТАТ И МАТ е напълно излишно, защото Хашимотот е факт и тази антитела едни път шще са в нора , др. път не, но Хашимотото няма да изчезне. По важни са стойностите на ТСХ.

# 126
  • Мнения: 184
Много п/в тази "специалистка".  Close
За 2-3 дни, оставащи ми до секциото, ми назначи инсулинови инжекции. И "няма да е добре да родите в понеделник, но от вторник натам - може... Имате не зрял плод"  (за сведение детето ми се роди 11 дни преди термин  с мерки 4150/54. Доста незряло, а?  Twisted Evil Е как да не й пусна по няколко  #2gunfire #2gunfire
Между другото ъе доста недолюбвана и те също не я ценят като професионалист. И с право.

факт е, че Д-р Тодорова е помогнала на много жени с проблеми, но недоволни винаги ще има.  Шани, а как д-р Тодорова е направила такова изказване, при положение,че тя не е гинеколог и не е могла да види бебето на видеозон. Или ти нещо не си разбрала или си измисляш или .........не знам, но няма логика в думите ти . А изказването ти  "всички колеги в МА" е доста обощаващо - ти някаква извадка от мнения ли имаш или си чула 1-2 и си правиш изводи от това.

# 127
  • Мнения: 646
Не казвам ,че съм недоволна, но не ми харасва когато докторите ни карат на конвейр и по калъп.
Както и не ми харасват всички модерни неща, които ни се прилагат като на опитни зайчета и са без доказан ефект  / тук не говоря само за д-р Тодорова /

# 128
  • София
  • Мнения: 934
Да, и аз знам ,че е ендокринолог, пък си позволява да навлиза и в други области като гинекология и имунология. Чела съм тук в бг.мама че си позволява да изписва прогестеронови препарати като Дуфастон, а на мен ми предписа вливания на имуновенин.

# 129
  • Мнения: 453
Да допълня, че на моя лист написа "Препоръка за фраксипарин" При положение, че нямам тромбофилия и в случая и аспирина ще помогне. Конова не ми го изписа, така че не смятам да слагам

# 130
  • Мнения: 4 235
Аз също съм доволна от д-р Тодорова ,че ми откри проблема с инсулина.Не казвам нищо срещу нея, просто си проверявам диагнозите и при други специалисти ако хормоните и антителата ми са в норма.

# 131
  • София
  • Мнения: 2 508
Оф, абе хора, Хашимото се лекува по един и същи начин, няма как да имате различни лекарства ooooh! Различни са дозировките. Почетете малко, пообразовайте се, пък тогава се тръшкайте. Naughty
По въпроса за д-р Тодорова пак ще напиша - благодарение на нея имам дъщеря в момента, така че всеки сам си прави изводите. Колкото до това дали я обичат или не в МА - въпрос на възпитание в България, ей това куца на лекарите. Дали е професионалист или не - Шани, лично ти не можеш да прецениш, защото не си на нейното ниво.

  202uu

По-добре няма как да го кажа! Благодарение на нея и аз живот и здраве ще си имам бебче след по-малко от две седмици. (Амин, дай Боже Praynig)

# 132
  • Мнения: 2 343
 newsm78За  Хашимото може ли да се говори при нормални антитела и Т3 и Т4 и ТСХ- 3.3
След прием на Лимфомиозот ТСХ- 2.47

# 133
  • София
  • Мнения: 2 508
Не, това е хипотиреоидизъм. Разликата между Хашимото и хипотиреоидизма е, че при Хашимото има антитела и автоимунна активност, а при хипотиреоидизма - не.

# 134
  • Мнения: 2 343
Не че съм лекар, но и аз това четох, но Тодорова се съмняваше , че имам Хашимото  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт