Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора

Здравейте!

Аз изцеждам кърмата си и давам в шише.
От известно време едната ми  гърда има повече мляко от другата /дори често е наполовина: днес, например, от едната изцедих почти 200мл, а от другата 100мл/.

Питам ви: това нормално ли е?
Ако не - трябва ли нещо да направя?

Благодаря ви предварително...
Цитирай

London, Sofia

За мен е нормално - при мен бе така Mr. Green Peace
Цитирай

някъде мнооого далеч...

И при мен е така,аз се цедя от 1 месец на бебо до ден днешен,и все е така,никога по равно,едната дава винаги пове4е мляко!!!
Цитирай

Нормално е Peace
Когато ми се е налагало да се изцеждам винаги едната гърда имаше по- малко кърма от другата.
Цитирай

София

И при мен се случи, но за няколко дни само. Не се притеснявай  Peace
Цитирай

Благодаря за отговорите.
Цитирай

И при мен е така, но се получи към годинката на беб, не мога да видя лентичката с възраста на твоето бебе, но принципно няма за какво да се тревожиш Peace
Цитирай

Варна

Аз също се изцеждам и от самото начало едната винаги е имала повече кърма от другата, дори разликата понякога е двойна. Не смятам, че е проблем.
Цитирай

В полето на неограничените възможности.

И аз съм така, но си го обясняшам с това,че спя на тази страна и я натискам...
Цитирай

София

Нормално е, не се притеснявай. Година и два месеца съм кърмила малката и то с кърма най-вече само от дясната гърда. Просто още по начало в нея имах много повече мляко и видимо си беше по-голяма Embarassed Сега се изравниха! Smile
Цитирай
не се притеснявай!и при мен се случи така.от самото начало количеството беше по равно почти,по някое време се разменяха  Rolling Eyes  ,докато накрая трайно остана едната по-даваща.но на мира,която е на 4,5 месеца не и пречи и аз установих ,че няма от какво да се притеснявам!
успех в кърменето!
Цитирай

Варна

Не се притеснявай, нормално е.
При мен се получи така  към края на първия месец. Боряна се изхранваше основно от дясната гърда. И пак беше само на кърма до 6 месец.
За мен лично проблема е естетически, защото дясната ми гърда и видимо по-голяма от лявата. Надявам се като спра с кърменето да се нормализират нещата.
Цитирай

В полето на неограничените възможности.

Не се притеснявай, нормално е.
При мен се получи така  към края на първия месец. Боряна се изхранваше основно от дясната гърда. И пак беше само на кърма до 6 месец.
За мен лично проблема е естетически, защото дясната ми гърда и видимо по-голяма от лявата. Надявам се като спра с кърменето да се нормализират нещата.

А на мене пък, дясната е по-голяама, но е тази, която дава по-малкото количество...странна работа #Crazy
Цитирай

Пазарджик

И при мен беше така !Нормално е!А големината на гърдите не е гаранция за  мляко  bouquet
Цитирай

София

И при мен беше така !Нормално е!А големината на гърдите не е гаранция за  мляко  bouquet
Абсолютно,аз нямам никакви ама никакви гърди и продължавам да кърмя.Всички ме питат от къде идва толкова мляко.Даже съм чела,че по-малките гърди имат повече мляко и са предразположени към по-дълго кърмене. Rolling Eyes
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора