KOЗМЕТИКА ''SANOSAN''

  • 5 908
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32
Искам да попитам-Някои ползвал ли е тази козметика?И ако да-доволни ли сте?

# 1
  • Мнения: 2 922
Ползвала съм измиващия гел. Не беше лош  Peace

# 2
  • Варна
  • Мнения: 248
Ние се обринахме от нея-но това е строго индивидуално. Иначче не мисе стори лоша, хубавото е, че е на основата на естествен зехтин

# 3
  • Мнения: 167
Използвах я около месец,но не ми миришеше добре на сутринта и сега мия само дупето с нея.

# 4
  • Мнения: 346
и аз не съм особенно доволна,купих едно олио за тяло,като се подлъгах най-вече че беше с помпичка,и сега така си седи.според мен сега много ги рекламират продавачите,защото искат да ги наложат на пазара,но не си струват парите,по добре бюбхен

# 5
 Party аз съм я ползвала в Германия, с голямото ми дете и е супер. Сега с малката ми дъщеря я ползваме едновременно нали има и серия за нас-майките Laughing А що се отнася за "Бюбхен" бля, бля - тя е фраш с парафин.  А и като знам къде се прави в Германия .... предпочитам"Санозан".

# 6
Знаете ли, приятелки, отдавна ми прави впечатление нещо, но вече не търпи отлагане! Аз съм на този и други сайтове от доста време и се дразня като гледам как все повече комерсиалната, завоалирана реклама на вносители и производители доминира над искреното споделяне на впечатления.Ами то е много просто - притесни се някой, че конкуренцията го измества и хайде - НОВА ТЕМА с няколко подставени мнения, другия отговаря равностойно и т.н. Малко в повече ми идва вече да чета, че бюбхен била козметика, а пък Мустела, Клоран, Санозан, Пенатен - не.И защо тази типична склонност да класираме, подреждаме, на базата на изолиран случай да заклеймяваме или превъзнасяме.Ако зависеше от тези "искрени и лични" мнения. повечето световни и европейски марки трябваше отдавна да са заличени.
Затова аз лично приемам мненията на хора, които не се притесняват да се легитимират.Разбира се, че не е задължително, но съжалявам - принудиха ме да не вярвам на всяко уж "собствено" становище
Вили Паскова  гр.Пловдив

# 7
много гадна козметика,бебето се изрина цялото,ползвам бюбхен и сега хип,не се подлъгвайте да си купувате,при нас в пловдив никой не я ползва,поздрави-дърта кикимора

# 8
Поздрави на Пловдив от Бургас ... Laughing като ти се е обринало бебето, защо си мислиш, че е от козметиката "дърта кикимора", обрива на бебешката кожа зависи от много неща,  материята на дрехите, прах за пране, от храна и куп други..вода , въздух, миризмите в къщата и т.н. Да не би и тези продукти да са "много гадни".  Или тебе гадостта ти е по природа...Явно в Пловдив сте много изостанали...

# 9
Аз пък съм много доволна от козметиката на Санозан.Ползваме я от 2 години и много ми харесва. Party

# 10
Много ми харесва олиото и крема за лоши атмосферни условия на Санозан.

# 11
И ние я ползваме от около година, харесва ми.  Flutter

# 12
Ползваме я с удоволствие, и олиото и шампоаните. Те са страхотни

# 13
Аз за сега съм използвала само шампоана и съм изключително доволна.Добро ли е и олиото да го пробваме и него,че искам малко да разнообразя това на Бюбхен?

# 14
  • Мнения: 2
Аз съм майка на две деца. Покрай бебето, което е на десет месеца, започнахме да ползваме Санозан. Бяхме много доволни и сега всички вкъщи ползваме продуктите. Поздрави от Велико Търново. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт