Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 13 март 2007, 14:43 ч.

хидратиращ крем за лице

• 5 226
  • 13
  •   1
Отговори
Момичета помогнете ми в избора ми на добър хидратиращ крем.Кожата ми е толкова суха,че чак се бели ooooh!Търся си наистина хубав овлажняващ крем.Благодаря!!!

# 1
  • Белгия/София
Хидрафреш на Лореал.

# 2
  • Варна
Аз използвам сега един на Eveline...не знам дали точно така се пише newsm78...той е за много суха кожа и съм страшно доволна...  bouquet стува към 5 лв някъде и прави кожата гладка, мека и най-важното...добре хидратирана... Heart Eyes
Преди ползвах Happyderm на Loreal...и от него бях доволна, но като го свърших реших да сменя марката... Peace

# 3
Благодаря ви Hug

# 4
  • SW
Nivea Soft  ми действа чудесно  Sunglasses

# 5
  • Варна
Препоръчвам ти Авен- хидратиращ крем за суха, много суха и чувствителна  кожа. Мен той ме оправи миналата година, а имах и обрив.

# 6
Авен.

# 7
Garnier Total Comfort(силно хидратиращ) или Total Fresh. Аз самата съм с невероятно суха кожа,която се лющи постоянно, но от както използвам тези двата нямам този проблем.

# 8
  • София
От седмица ползвам Moisture Surge Extra Thirsty Skin Relief на Клиник, заедно с околоочното гелче Moisture Surge Extra Refreshing Eye. Нанасям ги след почистване на лицето с трите стъпки на Клиник /а третата е именно хидратиращ лосион или гел/. Доволна съм!
Ползвала съм и Хепидерм на Л`Ореал, както и серията за чувствителна кожа на Апотеке Шелер. От последната съм също доволна. Хепидерм-а на Л`Ореал ми действаше добре до едно време, след което кожата ми привикна към него и започнаха обриви.

# 9
24-часовият хидратиращ на AVON е също добър, дори и да не вярвате  Sunglasses

# 10
  • София
Garnier Total Comfort  Peace

# 11
  • Варна

Потвърждавам. Не съм сигурна обаче дали е ефективен при много суха кожа.

# 12
  • Свищов
"Водна енергия" на Орифлейм - бях скептично настроена, но резултатът е страхотен и се усеща още след първото нанасяне. Допълнително препоръчвам Интензивната хидратираща маска на "Българска роза".

# 13

Потвърждавам. Не съм сигурна обаче дали е ефективен при много суха кожа.
Ами аз го ползвах, когато не ми беше толкова суха, но наистина добре хидратираше!  Flutter

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт