Chipolino или Bertoni

  • 8 327
  • 84
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 120
И аз съм за Chopolino - дори днес имах възможност да сравня и двете (в магазин за съжаление). Продавачката бе така любезна и сгъна и разгъна 4 модела за да ми демонстрира кое как. Чиполоно - Пуки е много добар вариант - сгъва се като чадър и влиза в багажика и на малка кола. А новижат модел  - 2007 е с кошница за кола.
За Бертони разбрах че модела Имола е най-купуван и най-лек от комбиниранийе. За Мак Ингланд - здрави са, но нито един модел не е с въртящи гуми и трябва да имаш здрави китки за да я управлйаваш, а е и тежичка. Все пак всичко е касмет - да си пожеляем успех в избора Simple Smile

# 61
  • София
  • Мнения: 44 014
Маг инглънд принцес ролл е с въртящи се гуми. http://shtarkel.com/m1.html

# 62
  • Мнения: 120
bubu_to   благодаря! От толкова гледане - вече всичко ми е еднакво  Wink

# 63
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Ползвам на Бертони-имола и съм много доволна-лека,лесно управляема и хубав външен вид Peace

# 64
  • Мнения: 603
Между Чиполино и Бертони - Чиполино, но аз съм с Кенгуру и съм доволна също

# 65
  • Мнения: 645
Според мен Чиполиното е по-добро от Бертони Peace

# 66
  • Мнения: 3 457
чиполино Пуки 2007г. е супер,сравнение с  няко и други-цената му е 315 лв. Peace със кошницата Peace

# 67
Аз също смятам, че Чиполино са по-добри.Сега ми предстой да избирам и се ровя доста. Спряла съм се на Чиполино Wink

# 68
  • Мнения: 2 922
на Бертони знам, че ИМОЛА е много добра!

Да, така е  Peace

# 69
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
Чиполино Peace

# 70
  • Мнения: 131
Peace Peace Peace АЗ ИЗБРАХ 4ИПОЛИНО!!!

# 71
  • Мнения: 255
за мен са еднакви

# 72
  • Мнения: 4 700
Знам, че раzликата била че чиполино се сглобява в България, а Бертони в Китай. Затова бих иzбрала чиполино.  newsm78

# 73
  • Мнения: 1 712
Чиполино-Бевърли такава ползвах за дъщеря ми и съм доволна     http://img511.imageshack.us/img511/4526/beverlypluscherryrr2.jpg

# 74
  • Мнения: 1 640
  Чиполино като цяло дават по-малко дефекти,Бертони са като правени в час по трудово обучение.Но и двете марки са китайски,така че е в-с на късмет.Имала съм Мони-не,мерси,оттам нататък си имам обеца на ухото и се ориентирах към некитайски колички!
  Чиполино избирам при тази дилема!
  Маг Ингланд не е тежка!Дават я 9 кг.Имала съм я.

Общи условия

Активация на акаунт