Бихте ли си купили това?

  • 4 439
  • 80
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 15 449
На мен ми харесва, но е много скъпо. Embarassed


http://tehnomag.net/eshop.php?body=shop&gr=1&pod=1

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Не, много е смешно Laughing

# 2
  • Мнения: 364
Може би като одъртея! Joy Joy Joy


Иначе не знам какво е усещането нещо да те суши д...то.  #Crazy

# 3
  • Мнения: 8 505
Не.Предпочитам "мъките с тоалетната хартия" Mr. Green

# 4
  • София
  • Мнения: 15 449
Не.Предпочитам "мъките с тоалетната хартия" Mr. Green
То за тази седалка трябва да имаш и време за да я използваш ,а и колко много хартия може да се купи с тези пари.... Grinning

# 5
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Защо не....изглежда интересно. Joy hahaha

# 6
  • Мнения: 295
Струва ми се, че наистина е за по-възрастни хора или такива с проблеми с обслужването. Вчера ходих до Токуда и се оказа, че там тоалетните са с точно такива седалки. Толкова много копчалъци?! newsm78 Трябваше 10 минути да чета упътването, докато се ориентирам, а свекито (с нея бях) направо не успяла да се оправи.

# 7
  • София
  • Мнения: 15 449
Струва ми се, че наистина е за по-възрастни хора или такива с проблеми с обслужването. Вчера ходих до Токуда и се оказа, че там тоалетните са с точно такива седалки. Толкова много копчалъци?! newsm78 Трябваше 10 минути да чета упътването, докато се ориентирам, а свекито (с нея бях) направо не успяла да се оправи.
Ужас, аз в четвъртък съм в Токуда, май ще трябва да стискам. Embarassed

# 8
  • Мнения: 4 546
не не бих. струва ми се ужасна глезоти, без която определено мога. освен това, не се ли измия с ръка и шампоян-все едно не съм се измила

# 9
  • Велико Търново
  • Мнения: 116
На мен пък не ми зарежда страницата и не мога да разбера за какво си говорите  no

# 10
  • Мнения: 1 465
 hahaha Говорят си за електронна седалка на тоалетна чиния - подгрявала се, подмивала, подсушавала с топъл въздух Д-то и пестяла тоалетна хартия hahaha Струва 1000лв.
Според мен е хубаво да се екипират стрческите домове, а също и родилните с такива седалки. Ама кой ще даде толкова пари?

# 11
  • Русе
  • Мнения: 511
Не, не бих...наистина е смешно. Ако някой го си купи, като му дойдат гости трябва лекция де чете предварително и после има да го разнасят навсякъде!

# 12
  • Мнения: 2 591
знам, че в Япония тоалетните са снабдени с какви ли не модернизации и почти всички имат такива устройства. за мен лично е изгъзица, но може би понеже никога не съм го ползвала.. може би ако човек е свикнал от начало, ще го чувства като необходимост... ако имаш все пак пари за пръскане, вземи си! ще шашкаш хората като ти дойдат на гости и им се приходи до тоалетна  Joy hahaha

# 13
  • Мнения: 3 211
не, не бих. Това наистина сякаш е за инвалиди или болни хора. Ама те таки или иначе не могат да се обслужват сами, така че не виждам смисъла

# 14
  • Мнения: 2 019
бих,стига да имам много излишни пари

Общи условия

Активация на акаунт