Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • Пловдив
Здравейте мами! Искам да ви попитам в деветия месец искаха ли ви изследване на вагинален секрет? На мен ми дадоха направление и за анален секрет, но още не съм го направила. Дали ще има някакъв проблем ако не успея да го направя преди да родя?

# 1
  • вече в собствен дом
Изследваха ме в 8 месец. А анален не съм правила.

# 2
  • софия
Мисля, че на всички им взимат вагинален секрет към 8 месец, но на мен анален не са ми искали

# 3
Още не са ми взимали никакви секрети - само кръв и урина.

# 4
  • София
По принцип е хубаво да се напеави, защото ако имаш гъбички или нещо такова, бебето ако е родено нормално може да има проблеми с очите след това. Ако можеш изследвай се!
Успех Hug

Последна редакция: вт, 13 мар 2007, 16:35 от Аpv

# 5
  • София
Не знам дали е задължително, но определено е желателно. Както Апж ти е казала, ако имаш някаква инфекция или гъби, можеш да ги предадеш на детето при нормално раждане и да се наложи да го тъпчат с антибиотици. Аз на всяка цена ще искам от моята докторка да ми вземе в скоро време, а ако не се съгласи, въпреки че ми се полага, ще отида някъде другаде. Не искам да рискувам. Simple Smile
Леко раждане! Hug

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт