Отговори

Анкета

Преброяване за сигурните  

Опции:

* Гласуването приключено: сб, 24 мар 2007, 19:43

  • Мнения: 5 140
Така с Лили се разбрахме аз пак да пусна темичка, защото тя е малко затруднена и не и е до това в момента.
Лили стискам палци и успех в четвъртък. Hug  bouquet Heart Eyes

В спамо чат темичката четох, че има организация за друга срещичка, което няма лошо може да се комбинираме, в смисъл 2 в 1.

Вие сте за предложения, желания и прочие.  bouquet Hug Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 3 861
Синеочке  Heart Eyes

Аз лично ще пасувам за срещата на спамотемата, но това е свързано с музиката, която там  е само чалга. Момичета, не се обиждайте, просто не съм фен.

Ако се органзираме както обикновенно ще се постарая да дойда в зависимост от това как ми е детето. Отсега не се заричам и засега няма да гласувам в анкетата за да не подвеждам бройката

# 2
  • Мнения: 9 894
бих дошла този път, на тази среща, но ще изчакам и аз  с гласуването.

# 3
  • Мнения: 7 474
В спамо чат темичката четох, че има организация за друга срещичка, което няма лошо може да се комбинираме, в смисъл 2 в 1.

Нищо не пречи на тези, които искат да ходят в Славяни  после да дойдат до Ст. град Hug
Мястото на срещата е известно, ако има желаещи да се разпишат в другата тема  Laughing до петък обаче  Wink

# 4
  • Мнения: 5 140
Лили и аз съм на твоето мнение Hug
Айде ще се изчака още малко и ще видим какво ще последва.

Апропо може би ще има от чужбинските мами на срещата, ще идват за Великден и искат да ни видят. Hug

# 5
  • Мнения: 3 861
супер, а след това Библиотеката ни е на една крачка.
Само Цомбето дали ще звънне на Пепи за нас при положение, че ще ходи на другата среща???

# 6
  • Мнения: 5 140
супер, а след това Библиотеката ни е на една крачка.
Само Цомбето дали ще звънне на Пепи за нас при положение, че ще ходи на другата среща???

Ще звънне, ще звънне....току виж дошли на "тагъдък" при нас. Mr. Green

# 7
  • Мнения: 7 474
Не затвориха ли вече Библиотека?  newsm78

# 8
  • Мнения: 3 861
Не затвориха ли вече Библиотека?  newsm78

А сега де...ми не знам, не съм чула поне...

Хайде някой информиран да се включи и да каже

Ако не Библиотека може да отидем на пиано бар, не съм ходила досега, но четох някъде, че голям купон било в някакъв до хотел Хемус, "Синатра" май се казваше. Основно била БГ музика, пееш, танцуваш и си купонясваш. Така поне разправят хората в един друг форум...

# 9
  • Мнения: 7 107
Ако има караоке ще доведа и една мераклийка.

# 10
  • Мнения: 2 237
Библиотеката не са я затворили,бях скоро там.А и Пепи не каза нищо за затваряне... newsm78
Аз лично ще гласувам с първа опция (пу-пу,да не ми мине котка път) за срещата ! Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 10 758
Само Цомбето дали ще звънне на Пепи за нас при положение, че ще ходи на другата среща???
Хихи, едното няма нищо общо с другото бре жено WinkЕстествено, че ще му звънна, само че пак трябва да ми кажете за колко човека.Предполагам, че до понеделник ще се разбере кой ще ходи и кой не.Така че, тогава ме подсетете да  звънна на ПепИто и да му кажа Laughing

# 12
# 13

Общи условия

Активация на акаунт