Буквенка и цифренка

  • 47 721
  • 68
  •   1
Отговори

Анкета

Имате ли някоя от игрите и какво ви е мнението

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

# 60
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=15290  -  Книга за джунглата - игра за деца, озвучена на български

Има ли качени някъде и другите игри от поредицата. Благодаря   bouquet

# 61
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Доволна съм и от двете  Peace

# 62
  • Асеновград
  • Мнения: 1 550
Имаме и двете малката е на 3г.7м. и страшно много си играе.Дори се научи да брои от тях.

# 63
  • Мнения: 3 611
Имаме Буквенката, не сьм я купила, подариха ни я, zатова няма как да гласувам в анкетата.
Янис я харесва, интересна му е...
Аz не сьм твьрде оЧарована... нито от картинките, нито от направата... мисля си, Че можеШе да се поиzпипа малко не само в смислово отноШение...

# 64
  • Мнения: 1 434
Търсим Писменката    Всичко останало имаме   една голяма част ги купих ..  bouquet

# 65
  • Мнения: 6 314
Моля, имайте предвид, че софтуерът на фирма "Виксис" - Писменка, Буквенка и Цифренка са със защитени авторски права и игрите не са предназначени за безплатно разпространение.
По настояване на авторите на посочените игри от темата са премахнати линковете и предложенията за качване/сваляне на игрите от Интернет.
Игрите са защитени от Закона за авторското право и сродните му права и предложенията за безплатно разпространение и качването на софтуера за изтегляне през Интернет представлява престъпление, за което авторите могат да потърсят съдействие от съответните органи и това да доведе до неприятности както за нас и форума, така и конкретно за потребителите, които разпространяват нелегално този софтуер.
Моля, не публикувайте в теми във форума предложения или линкове за безплатно разпространение на Цифренка, Буквенка и Писменка.

# 66
  • Мнения: 3 886
По обясними причини имаме и Буквенка, и Цифренка.

В интерес на истината на мен лично повече ми харесва Буквенката, но определено малкият ни син е абсолютен почитател на Цифренката.
Може би защото Буквенката е малко по-сложна за него.
Дъщеря ми се забавляваше с Буквенката по-скоро за разтуха, отколкото за учене, в 1-2 клас.
Определено обаче и двете ми деца харесват и Буквенката, и Цифренката, като предпочитат играта с цифри.

Ако трябва обаче да съм максимално изчерпателна, трябва да спомена за още един продукт, който според мен е много добре направен, с добра графика, интересен и забавен, много се харесва от двете ми хлапета и определено е много добър помощник в началното обучение.



Макар да пише, че е за деца над 5 години, синът ми още от 4 годишна възраст се забавлява и учи с множеството игри в диска (е, за някои ползва помощта на кака си).
КЪДЕ МОГА ДА ГО ПОРЪЧАМИ НАМЕРЯ моето дете  е от бързо развиващите и ми се иска нещо по сложно не ми е до парите но не искамза Буквенка да дам 18 лв и след 2 дена да я остави както прави с повечето неща А много иначе иска да му я зема newsm78

# 67
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
По обясними причини имаме и Буквенка, и Цифренка.

В интерес на истината на мен лично повече ми харесва Буквенката, но определено малкият ни син е абсолютен почитател на Цифренката.
Може би защото Буквенката е малко по-сложна за него.
Дъщеря ми се забавляваше с Буквенката по-скоро за разтуха, отколкото за учене, в 1-2 клас.
Определено обаче и двете ми деца харесват и Буквенката, и Цифренката, като предпочитат играта с цифри.

Ако трябва обаче да съм максимално изчерпателна, трябва да спомена за още един продукт, който според мен е много добре направен, с добра графика, интересен и забавен, много се харесва от двете ми хлапета и определено е много добър помощник в началното обучение.



Макар да пише, че е за деца над 5 години, синът ми още от 4 годишна възраст се забавлява и учи с множеството игри в диска (е, за някои ползва помощта на кака си).
КЪДЕ МОГА ДА ГО ПОРЪЧАМИ НАМЕРЯ моето дете  е от бързо развиващите и ми се иска нещо по сложно не ми е до парите но не искамза Буквенка да дам 18 лв и след 2 дена да я остави както прави с повечето неща А много иначе иска да му я зема newsm78

Ами, кликни върху картинката и ще разбереш къде го ...буквара. Wink

# 68
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
Имаме Буквенката, не сьм я купила, подариха ни я, zатова няма как да гласувам в анкетата.
Янис я харесва, интересна му е...
Аz не сьм твьрде оЧарована... нито от картинките, нито от направата... мисля си, Че можеШе да се поиzпипа малко не само в смислово отноШение...
И нашата е подарена, но аз гласувах   Embarassed
Не съм въобще впечатлена от софтуера  Crossing Arms Може би щерката е малка, но не обърна достатъчно внимание на играта, нито пък после пита за нея. Имаме и други игри с цифри и букви, на английски, които тя си ги търси сама и ползва редовно.
В нета могат да се намерят много по-добро качество обучаващи програми и то безплатно, за съжаление са на чужди езици Confused
Много ще се радвам, ако и на български се направят подобно качество игрички Peace

Общи условия

Активация на акаунт