Отрицателни тестове за овулация

  • 2 615
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 38
Здравейте пак момичета:) Започнах тестовете за овулация - този месец всички бяха отрицателни.Цикалът ми е редовен-на 28 дни. Искам да попитам възможно ли е изместването на овулацията по-рано? Имам предвид да се измести по време на самия цикъл ?Тъй като липсваше този месец се чудя дали да не я проверя по време на самия цикъл и да се окаже че е точно тогава?Малко объркано стана....само се моля да не е по-сериозен проблем като например липса изобщо на такава... Praynig

# 1
  • Мнения: 1 436
Не разбрах, в кои дни си се тествала и в кой ден си в момента?

Иначе има много обяснения - може овулацията да е минала преди да започнеш с тестовете. Може този цикъл да ти е бил ановулаторен - казват, че на 12 цикъла, 1 е нормално да няма овулация. Пикът на LH хормона е 24 часа, така че ако са минали 26-7 часа между два теста, може да си го изпуснала. Изобщо, теории много, рано ти е да се притесняваш bouquet . Започни да мериш БТ и продължавай с тестовете и ако още един-два месеца изглежда, че нямаш овулация, иди на лекар.

Аз имам приятелка, която се кълне, че е забременяла около кървенето, така че явно ову по време на кървенето също е възможно.

# 2
Чувала съм от лекар, че е възможно да се появи овулация по време на кървенето Peace

# 3
  • Мнения: 2 120
На кой ден започна да ги правиш тестовете?

# 4
  • Мнения: 38
Tестовете ги започнах на 11 ден броено от  първия ден на М.Правих ги всеки ден-10 дни след това- до 21 ден. Rolling Eyes Всички бяха отрицателни.Сега съм в първи ден на М. и реших да видя този месец как ще бъде от началото на М., като ги правя в продължение на един месец през ден.Дано някъде се появи този месец, ако не се появи-лошо Cry но сега гледам да не се притеснявам. И моята приятелка тварди,че е забременяла по време на цикъл, но нейния е бил с продължение 29-30 дни. Благодаря за отговорите  bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 1 555
Понякога може да има ановуларен цикъл т.е. наистина да няма овулация. Май на повечето жени се случва един-два пъти в година.  newsm78 Може и това да е. Иначе е възможно наистина и овулацията да е по време на кървенето, но вероятността е по-малка според мен. Пробвай и този месец с тестове, може и БТ да мериш и, ако пак не покажат нищо отиди на гинеколог с него да я хванете овулацията. Той най-добре ще ти каже какво е положение, колко са големи фоликулите и т.н. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт