Има ли маршрутка до Божурище?

  • 5 792
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 296
Е това ми е въпроса, незнам дали това е подходящия форум, но много ще се радвам някой да ми отговори. Въпроса е кой номер е ако е има, и разбира се откъде минава преди да стигне до Божурище.
В интернет нищо не намирам, носят се слухове , че някакво номер 1 ходело до там, но откъде тръгва е пълна мистерия...
Още 1 път благодаря на отзовалите се Simple Smile

# 1
  • Мнения: 3 423
Има.
Минава през Ситняково, спуска се
надолу към гара Подуене, покрай
мезонета на Жоро, после по Сливница.
Сточна гара, Лъвов мост, Захарната,
та до Божурище. Не знам кой номер е.

Последна редакция: вт, 13 мар 2007, 22:34 от Liska

# 2
  • София
  • Мнения: 2 079
Номерът на въпросната маршрутка е написан като голямо римско 1 - ето така: " I ".
Маршрутката се различава по това, че табелата й е зелена цялата. На всички останали маршрутки номерата са черно-бели, а тази е зелена. Peace
Маршрутът й е от Божурище, през Метро - 2, Централна гара, по Сливница, покрай ИСУЛ, гара Подуяне, бул. Ситняково, Румънското посолство, бул. Цариградско шосе, Окръжна болница и крайната спирка е Младост 1, до разкопаното на метрото на бул Ал. Малинов, ама някъде поотзад този булевард е! (Дано го разбра! newsm78)

# 3
  • Мнения: 296
Radostin4eto  много благодаря, сутринта май ще се тътря по сложния начин, но на връщане ще я търся да я хвана.

Аз съм в Студентски град и маршрута ми засега е до метостанция Сердика с автобус и трамвай, после до метростанция Сливница и оттам или нея да хвана или автобус....

Ако знам къде в Младост 1 стига може би ще е по лесно но ...
засега толкова

Благодаря и на Liska

А дали минава/спира/ на Плиска?

И дали случайно имате представа на какъв интервал се движи?

МНОГО МНОГО БЛАГОДАРЯ!

Последна редакция: вт, 13 мар 2007, 23:11 от nasya

# 4
  • Мнения: 3 423
Щом минава по Цариградско,
значи минава и покрай Плиска

# 5
  • София
  • Мнения: 2 958
Тъй, тъй! Минава през Плиска. Ако искаш да стигнеш до Студентски град най лесно да слезеш на Плиска и от там с 280. През пиковите часове е на 15 мин. през останалото време на 20мин. Peace

# 6
  • Мнения: 296
джуджанка   страхотно допълнение Simple Smile  Hug  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт