Момичета какво давате на бебоците си да хапват

  • 1 015
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 243
Здравейте,много ми е любопитно и интересно какво давате на бебоците си да ядат освен кърма и АМ newsm12.Моята мома е на почти 3 месеца аз не кърмя освен АМ какво друго мога да и дам.Много ще се радва и ще съм благодарна ако ми отговорите newsm03 .

 

# 1
  • Мнения: 2 818
На 3м е малка за друга храна  Wink  Рефлекса за избутване все още е много силен и всичко ще плюе, да не говорим, че стомахчето не е достатъчно зряло за друга храна. Изчакай още поне два месеца Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 275
Мъничка е още, аз съвсем скоро започнах да давам зеленчуково пюре на моята дъщеря, но тя е вече на 5 месеца!Изчакай още известно време! Peace

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
На възрастта на детето ти моето беше само на кърма Peace!Много е рано за каквото  и да било освен АМ Peace!

# 4
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Влез в подфорума Хранене на бебета с АмМ и захранване, ще намериш много полезно инфо  Peace

# 5
  • Мнения: 3 092
Започнах да я захранвам на 4 м и 20 дни.След две седмици мъки спрях , защото се оказа че не е готова и не иска да яде  . Продължих захранването на 6 м и 1 седмица и макар и по малко прояде.
Започнах с плодово пюре, след 1 м. зеленчуково  после и каша и така.
Ако си решила да захранваш във форума има инфо за захранването и можеш да потърсиш подробно такова.
Успех!

# 6
  • Мнения: 2 005
Освен плодови сокчета и АМ за друго е още рано.Изчакай да стане поне на 4м. и можеш да включиш вече плодово пюре и постепенно зеленчуково HugА ,за да приеме по-лесно зеленчуковото пюре и вземай на първо време пюре,в което се съдържа плод и зеленчук newsm78Ние по този начин лесно минахме този преход от плодово към зеленчуково,но това за зеленчуковото става след навършени 4м. NaughtyУспех ви желая  bouquet  bouquet  bouquet

# 7
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
На възрастта на детето ти моето беше само на кърма Peace!Много е рано за каквото  и да било освен АМ Peace!

  Започнахме със сок в края на четвъртия месец,а в края на петия плодово пюре. Peace

# 8
  • Мнения: 2 891
Да, рано е за друга храна.

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
На тази възраст педиатърката ни каза да му давам само прясно изцеден сок от ябълка,но само по лъжичка две, не повече.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 424
На 3м е малка за друга храна  Wink  Рефлекса за избутване все още е много силен и всичко ще плюе, да не говорим, че стомахчето не е достатъчно зряло за друга храна. Изчакай още поне два месеца Peace
Peace
има много теми по този въпрос Peace

# 11
  • Мнения: 2 159
На 3м е малка за друга храна  Wink  Рефлекса за избутване все още е много силен и всичко ще плюе, да не говорим, че стомахчето не е достатъчно зряло за друга храна. Изчакай още поне два месеца Peace
и аз така мисля, ние сме само на кърма

# 12
  • Мнения: 1 101
На тази възраст само мляко.

# 13
  • Мнения: 748
На тази възраст само мляко.
Peace
всичко друго може да е опасно и да навреди.

# 14
  • Мнения: 27 524
До 4 месеца е добре да си останете на този хубав режим. След това избираш нещо за захранване - плодово пюре, зеленчуково пюре или оризова каша.

Общи условия

Активация на акаунт