Ампули за коса

  • 22 443
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 239
Цитат
За марки не мога да говоря, но искам да ви препоръчам ампулите с плацента от костен мозък. Фрозьорката ми слага от 2-3 седмици и косопада ми почти спря. Shocked Косата ми спря да се омазнява толкова, изобщо стана доста по-хубава. Flutter
Това е супер Peace

# 31
  • Мнения: 2 414
Някай пробвал ли е новите на Виши? Thinking
да,вчера мъжа ми си ги купил.Сложих си и аз-придават страхотен обем и ефирност на косата.  bouquet  bouquet
мерси...аз само като чух "обем" и сериозно почнах да се замислям дали да не си ги взема. Laughing

# 32
  • Мнения: 266
Имам на SERI - тези които са с протеини за растеж.
Съдържанието на ампулата се разрежда с толкова вода,колкото е самата ампула.Разбърква се добре и резултата трябва да е гъста бяла каша.Стои се около 5 мин. и се изплаква само с вода.
Тези ампули са наистина страхотни!
От доста време търся точно такъм продукт  bouquet
Моля те ми кажи откъде в София мога да си ги набавя  bouquet
На SERI съм ползвала ампули срещу косопад- доволна съм. Взех ги от едно специализирано магазинче на Алабин- точно срещу Съдебната палата. Магазинчето е малко, но е само за продукти за коса- всякакви марки, бои, шампоани, балсами, ампули- избора е огромен. Може би има и ампулите, които търсиш. Hug

# 33
  • Мнения: 5 475
След къпане се втриват в корените и не се изплаква. Така до следващото къпане.

точно така!

# 34
  • Мнения: 2 414
Имам на SERI - тези които са с протеини за растеж.
Съдържанието на ампулата се разрежда с толкова вода,колкото е самата ампула.Разбърква се добре и резултата трябва да е гъста бяла каша.Стои се около 5 мин. и се изплаква само с вода.
Тези ампули са наистина страхотни!
От доста време търся точно такъм продукт  bouquet
Моля те ми кажи откъде в София мога да си ги набавя  bouquet
На SERI съм ползвала ампули срещу косопад- доволна съм. Взех ги от едно специализирано магазинче на Алабин- точно срещу Съдебната палата. Магазинчето е малко, но е само за продукти за коса- всякакви марки, бои, шампоани, балсами, ампули- избора е огромен. Може би има и ампулите, които търсиш. Hug
Може ли да ме ориентираш още мъничкоо-до кой магъзин е близо,понеже щом е малко надали ще го забележа. Embarassed

# 35
  • Мнения: 4 770
Кака ви стигат тез ампули и за косата бре, на мен 1 - едвам за корените! Sad Sad Sad

# 36
  • София
  • Мнения: 1 914
Цитат
За марки не мога да говоря, но искам да ви препоръчам ампулите с плацента от костен мозък. Фрозьорката ми слага от 2-3 седмици и косопада ми почти спря. Shocked Косата ми спря да се омазнява толкова, изобщо стана доста по-хубава. Flutter
Това е супер Peace

A откъде могат да се намерят? Само при фризьори ли? Sad

Общи условия

Активация на акаунт