«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ƒом

ƒом

13 525 членове ¬ключете се
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-9 от 9 отговора

¬арна

ћнени€: 82
ћного мол€ ако н€кой има иде€ какви гърбове се слагат на кухненските шкафове и по-точно ме интересува за една стена,където искам да има само аспиратор и под него сложен н€какъв гръб,защото н€мам плочки.јпартамента ще е под наем и затова не ми се прави нормална кухн€.—амо нещо като гръб да закача ли,залеп€ на стената и аз не знам.“ук има такива кухни:
http://www.fiji-mebeli.com/kuhnenski_mebeli.html
ћайстора ме убеждава,че не можело и тези гърбове тр€бва да се закачат на шкафове,сиреч да ми направи ц€ла кухн€ Very Happy
Ѕлагодар€ ¬и много!
÷итирай

ћнени€: 44
ћайстора те лъже. Ќе е задължително да се закрепи на шкафовете. ћо€та кухн€ е с гръб и на едната странична стена н€ма шкаф отгоре.
Ќаши€т гръб си направихме заедно с кухн€та, но се продават и отделно на метраж. ћисл€ че в ѕрактикер предлагат. »зглеждат като плотовете, но са по-тънички. јко там н€ма пробвай в н€ко€ строителна борса.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 2 700
Ќ€ма логика да не може - гърбът може да се закрепи за стената, както и шкафовете.
»наче у нас гърбът действително се намира между горните и долните шкафове.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 9 014
ѕросто се закреп€ с дюбели към стената, какво толкова. ¬земи си по-висок, да влиза и зад абсорбатора, че даже и над него, защото там се концентрират най-много мазни изпарени€ и така ще го поддържаш по-лесно. ћоже де плот, може и да е обикновена ѕƒ„ плоскост, но тр€бва да е добре обкантена /на машина, а не ръчно/, затова е по-добре да си поръчаш в н€ко€ фирма, ко€то изработва кухни.
÷итирай

ћнени€: 1 666
—поред мен хич не ти и тр€бват плочки.

ѕросто се закреп€ с дюбели към стената, какво толкова.

ƒа, точно така е. ќсвен това обаче, гърбът на мо€та кухн€ го залепиха със силикон.

÷итирай

¬арна

ћнени€: 82
Ѕраво!«наех си , че мога да разчитам на ¬ас! ћерси много за бързите отговори.ћислех и за гръб от инокс под аспиратора-продават го при аспираторите-110 лв, но baibibi е права,че зад аспиратора ще стане много зле положението, така че най-добре гръб.ўе атакувам майстора,пък ако не иска-да си ходи. Smile
÷итирай

ћнени€: 4 240
» мо€т гръб е залепен със силикон!
»мам и между плота и аспиратора, отново залепен със силикон. ѕо-добре стои отколкото да се виждат дюбели Wink

»ма и разни лайсни които да се сложат, ако гърбът ти не е окантен. » хич не са скъпи.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 5 662
ћо€та кухм€ е точно такава,D&C.Ќавс€къде между горните и долните шкафове е плоскост-обърнат плот,залепен за стената със нещо като силикон/или н€какво лепило/.“ози плот е 60 см. и стига точно до аспиратора.«ад него си поръчахме плоскост ѕƒ„,какъвто е корпуса на кухн€та и същи€ цв€т и той пак е залепен за стената.ѕоддържа се лесно,за мен инокса се поддържа по-трудно.
јтакувай майстора,въпреки,че и сами може да си залепите това гръбче-б€х при лепенето на нашите плоскости и не вид€х нищо сложно или специално!
÷итирай

—офи€

ћнени€: 9 014
» мо€т гръб е залепен със силикон!
»мам и между плота и аспиратора, отново залепен със силикон. ѕо-добре стои отколкото да се виждат дюбели Wink

»ма и разни лайсни които да се сложат, ако гърбът ти не е окантен. » хич не са скъпи.

јз съм от по-старо поколение и в€рвам само на пирона! «а силикон въобще не се сетих, но и с дюбели не е фатално - продават се тапички в различни цветове, които сто€т като копчета.
÷итирай

ћнени€: 4 240
јз съм от по-старо поколение и в€рвам само на пирона! «а силикон въобще не се сетих, но и с дюбели не е фатално - продават се тапички в различни цветове, които сто€т като копчета.

“ой и мо€ мъж като тебе Smile ¬се иска най-сигурното Smile јма го направихме със силикон Wink
Ќо ти си права с дюбели и онези тапчки пак ще стане Smile
« ѕоследна редакци€: ср, 14 мар 2007, 19:04 от ¬ерити »
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-9 от 9 отговора